27 Nisan , 2024, 21:32:24

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İnsanların içinde Eşinizin elini tumak istediğinizde...

Başlatan AککORTįє, 17 Mart , 2011, 13:02:42

« önceki - sonraki »

ponçik

--elif--

ASO

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 17 Mart , 2011, 13:23:04
A,b,C bizim icin hepsi gecerli bu ufak ayrintiya hic takilmadim

aklima bile gelmedi diye bilirim  :k06: :k06:

:icon_thumright:

elif35

büyüklerimizin yanında elele tutşmak bence saygısızlıktır diye düşünüyorum ama dışarda gezerken genelde elele gezeriz oldu da yolda bizden büyük birini gördük akrabalardan hemen elimizi bırakırız böyle gördük ikimzide böyle gidiyor çok da memnunum olması gereken de bu bence  :opucuk:

d3m37

:love9:A.Elinizi sıkıca tutar :love9:

aman benım kocam kımden utanacam oda aynı bazen kaynanamın daarı kalkıyor bırbırınızı hıcmı görmediniz diyr 5 yıllık evlıyım ılk gunkı gıbı hersey

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982

melek100lü

bende kendimi çok kasmam eşimde içimizden öyle geldiyse öyle yaparız  :love9: :love9: :love8: :love9:

hümeyra_t_e

ortamına göre değişir tabi bende çok sevmem toplum içinde mıç mıç olmayı birbirizi ilk görüyomuş gbi tutsam kaçmaz ama ortam önemli.dışarda ztn eleleyiz

rümeysaa

Alıntı yapılan: fıstık - 27 Nisan , 2011, 04:02:31
DIŞARIDA DOLAŞIRKEN ELELE TUTUŞURUZ

AMA KALABALIK ORTAMDA İKİMİZDE SEVMEYİZ BU TÜR ŞEYLERİ

HELEKİ MİSAFİRLİKTE

AÇIKÇASI BEN BAŞKALARINDADA HOŞGÖRMÜYORUM

SEVGİNİN BAŞKALARINA İSPATLANMASI GEREKMEDİĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM

EVİMİN İÇİNDEKİ MAHREMİYETİM BAŞKASINI İLGİLENDİRMEZ

SANKİ HERŞEY ORTAYA DÖKÜLMÜŞ GİBİ RAHATSIZ OLUYORUM

aynen katılıyorum :icon_thumright: ama  yerine göre tutmak istediğim de terslemez oda karşılık verir

Nezo

iklima

Dün tam da bunun kavgasını yaptım.yaptım diyorum çünkü tek başıma yaptim o kavgaya karışmadı.
Hadi anasının babasının yanında anlıyorum da mahallede el tutuşamamam ne demek.ha kol kola girmissin ha el ele tutuşmuşsun aynı şey.malalleye girince elimi sessizce alır kolunun üzerine koyar.anlamıyorum bu mantg,karıkocayız sankı mahalleli ne yaptgmızı bilmiyo
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

nazlıyarim

benim eşim heryerde anamın babamın kimin yanında olalım hiç farketmez el ele tutuşmak neymiş öper sever bide anneme babama allahım sizden razı olsun iyiki doğurmuşsunuz benim karımı der.babamın annemin çok hoşuna gider bu durum.(bir keresinde bodrumdaydık ailecek babam annem sahilde oturmuslar bizde denizdeyiz beni tuttu dudaklarımdan öptü meğer babamda bize bakıyormuş) bende kızdım babam gördü dedim seviyorum seni ne var sanki babam annnemi öpmüyor dedi.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

mavişim80

ORTAMINA GÖRE HAREKET EDERİZ
TOPLUMDA AİLE İÇİ İSE DEDİĞİM ELELE ASLA SEVMEYİZ.
AMA ARKADAS ORTAMI İSE BELKİ ODA DAKİKALIK OLUR.KONUSURKEN ANLATIRKEN YADA ŞAKALASIRKEN.
DISARDA BENİM KOCAM EFE BENDEN ÖNCE YÜRÜR.ZORLA DURURUM .GENELDE ELEELE TUTUSURUZ.
TEYZESİNİN KIZI VAR KOCASI İNSAN İÇİNDE YANASIR SIRNASIR..DÖVECEK BİGUN ONDAN KORKARIM.SEVMEZ YANİ  :laughing7:         
:laughing7: :laughing7: