29 Mart , 2024, 17:30:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

karakalem ve yağlı boya çalışmam:)

Başlatan asya81, 17 Mart , 2011, 10:57:21

« önceki - sonraki »

kelebegimm

superlerr masallah ne kadar beceriklisin asya ayy hic beceremem bole seyler yaa

]

asya81

Alıntı yapılan: kelebegimm - 17 Mart , 2011, 13:14:24
superlerr masallah ne kadar beceriklisin asya ayy hic beceremem bole seyler yaa
saol canım beğenmene sevindim :muzz:

banu_fth

ay asyacım çok güzeller  :nazar: :nazar: :nazar:
bende seviyorum ama artık hiç zamanım yok .. karikatür ve çizgi karakterleri çizmeyi seviyorum bende ..  :k06:

eskiden çizerdim çoçuklara armağan ederdim ..  isteyenle beraber boyardık .. asarlardı odalarına  :k06: :love7:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 17 Mart , 2011, 14:15:02
ay asyacım çok güzeller  :nazar: :nazar: :nazar:
bende seviyorum ama artık hiç zamanım yok .. karikatür ve çizgi karakterleri çizmeyi seviyorum bende ..  :k06:

eskiden çizerdim çoçuklara armağan ederdim ..  isteyenle beraber boyardık .. asarlardı odalarına  :k06: :love7:
aaa çok güsel karikatür herkez çizemez demekki sende cevher var :icon_thumright:

banu_fth

banada senin yaptıkların zor gelior .. karikatür çok basit gelior  :laughing7: :opucuk:

HASRET!M S@N@

asya bunlar süper ya bende cok seviyorum kara kalem ama senin kadar cizemiyrum gölgelerini ayarlayamıyorum yinede güsel oluyor tatlım

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 17 Mart , 2011, 14:40:56
banada senin yaptıkların zor gelior .. karikatür çok basit gelior  :laughing7: :opucuk:
zor deil çalışırsan.ama gerçekten karikatür herkes yapamaz

asya81

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 17 Mart , 2011, 14:51:34
asya bunlar süper ya bende cok seviyorum kara kalem ama senin kadar cizemiyrum gölgelerini ayarlayamıyorum yinede güsel oluyor tatlım
saol beğenmene sevindim canımcım :love9: eminim senin çizimlerde harikadır görmek isterim

ยรlคภ๓คz göภlüm

Lă_Tăhzen!

asya81

asya81

♥ღвüşяαღ♥

gerçekten yeteneklisin hayatımmm ellerine sağlıkk :icon_thumright:

caillou

tek kelimeyle harika resimler çizmişsin çok yeteneklisin canım
tebrik ederim .ben cin ali dışında hiçbişey çizemem okadar beceriksizm yani :k06:

asya81