hamileyken kahverengi leke gormek :'(

Başlatan °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°, 16 Mart , 2011, 16:13:36

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sagolun arkadaslar suan uzaniyorum esimi bekliyorum hala gelir gelmez gidecegiz agrilarim devam ediyo ama akinti gormedim  :amin: insallah dusuk degildir cok korkuyorum  :y25:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

AYNURUM ÇOK GECMIŞ OLSUN KONUYU DAHA OKUYAMADIM
CANIM BENIM KAÇ GUNDUR YOKTUM NELER OLUYOR INSALLAH HERSEY YOLUNDADIR   :amin: :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sagol sibelcim dungece leke gordum ve siddetli agrim var hafif kanliydi leke internette arastirdim dusuk habercisi olabilirmis esimi bekliyorum acile gidecegim agrim cok bir agrikesici daha icim  :'( uzanmisim azrayla zor oluyo ama dinleniyorum iste  :-\ insallah bisey olmaz  :amin: :amin:

Balböceği

:-ooo :-ooo :-ooo

Aynur ben yeni gordum konuyu canim doktora gittinmi

bak bu kahverengi leke ALLAH korusun bisi olur  :y25:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Văň!ʟўă - 16 Mart , 2011, 22:50:00

sagol canim gidecem esimi bekliyorum  :'( agrim cok  :crybaby2: :crybaby2:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Mart , 2011, 22:46:38
sagol sibelcim dungece leke gordum ve siddetli agrim var hafif kanliydi leke internette arastirdim dusuk habercisi olabilirmis esimi bekliyorum acile gidecegim agrim cok bir agrikesici daha icim  :'( uzanmisim azrayla zor oluyo ama dinleniyorum iste  :-\ insallah bisey olmaz  :amin: :amin:
CANIM BENIM INSALLAH KORKTUGUN GIBI OLMAZ KESKE BAKMASAYDIN INTERNETDE HEP BOYLE SACMA YANILTICI SEYLERDE YAZIYORLAR  :'( AYYY ÇOK UZULDUUM BALIM INSALLAHHH BISEY OLMYACAK HERKESDE OLUR BOYLE KANAMALAR BIZIM GELINDE DE OLDU SEN RAHAT OL RAHIMDE YARA FAKLAN VARSA ODA YAPMIS OLABILIR
SENDEN HABER BEKLIYORUM MUTLAKA YAZ SONUCU
DUALARIM SENINLE CANIM  :amin: :amin:

Balböceği

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Mart , 2011, 22:51:22
Alıntı yapılan: Văň!ʟўă - 16 Mart , 2011, 22:50:00

sagol canim gidecem esimi bekliyorum  :'( agrim cok  :crybaby2: :crybaby2:
:y25: :y25: :y25: :y25:

Hakkindda hayirlisi olsun aynur benimde basima gelmisti  :y25:

sonu kotu bitti insALLAH SEN IYI HABERLERLE GELECEKSIN  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

sagolun canlarim  :opucuk:
hersey yolundaydi birkac bulanma haricinde mukemmeldi  :y25: niye boyle oldu anlamadim  :crybaby2: :crybaby2: cok alistim bebegime kaybetmek istemiyorum  :y25: dua edin arkadaslar yarin iyi haberleri veririm insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

cnm daha gıtmedinmi sen bianönce gıtte iyi haberlerini ver inşallahhh bnm dedıgım gıbı bısey yoktur dınlenmenı soyleyecek için rahat etsınn yaa stres yapma nolurr :y25:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

asuman1981

CANIM ALLAH MELEĞİNİ SANA BAĞIŞLASIN

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Mart , 2011, 22:59:12
hersey yolundaydi birkac bulanma haricinde mukemmeldi  :y25: niye boyle oldu anlamadim  :crybaby2: :crybaby2: cok alistim bebegime kaybetmek istemiyorum  :y25: dua edin arkadaslar yarin iyi haberleri veririm insallah  :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
CANIM HEMENDE OLUMSUZ DUSUNME NE OLUR KAC KISIDEN DUYDUK OLURMUŞ BOYLE LEKELENMLER INSALLAH ONEMLI BISEYIN YOKTUR  :amin: :amin: :amin: :amin:

aydinays

Canım sen sters yapma. Dinlenmeni söyleyecek. Bak bizim nurunda kanaması geldi. Çok korktuk çok şükür bebişide kendiside iyi. Sen sakın stres yapma. Bebeğinin rahatınıda kaçırma. Bence hemen bir doktora gidin. Hadi canım ihmal etme. Biz hayırlı haberlerini bekliyoruz. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 16 Mart , 2011, 23:01:16
cnm daha gıtmedinmi sen bianönce gıtte iyi haberlerini ver inşallahhh bnm dedıgım gıbı bısey yoktur dınlenmenı soyleyecek için rahat etsınn yaa stres yapma nolurr :y25:

canim esim daha gelmedi isinden izin alamadi  :sad1: gec geliyo gelir gelmez gidecegiz  :( sagol canim agrim cok ondan stresliyim uzuluyorum  :'(

Alıntı yapılan: asuman1981 - 16 Mart , 2011, 23:03:48
CANIM ALLAH MELEĞİNİ SANA BAĞIŞLASIN

sagol asumancim  :amin: :amin:

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Mart , 2011, 23:05:29
Canım sen sters yapma. Dinlenmeni söyleyecek. Bak bizim nurunda kanaması geldi. Çok korktuk çok şükür bebişide kendiside iyi. Sen sakın stres yapma. Bebeğinin rahatınıda kaçırma. Bence hemen bir doktora gidin. Hadi canım ihmal etme. Biz hayırlı haberlerini bekliyoruz. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

insallah canim dediginiz gibidir  :amin: stres ister istemez oluyo esim hala gelemedi ondan belki gelince gidicem gelir gelmez iyi haberimi yazarim insallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 16 Mart , 2011, 23:04:59
Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 16 Mart , 2011, 22:59:12
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
CANIM HEMENDE OLUMSUZ DUSUNME NE OLUR KAC KISIDEN DUYDUK OLURMUŞ BOYLE LEKELENMLER INSALLAH ONEMLI BISEYIN YOKTUR  :amin: :amin: :amin: :amin:

insallah canim  :amin: :amin: :amin: :amin:

suzannn