Arnica su filtreli elektirik süpürgesi kullanan varmı ?

Başlatan < ESLAL >, 16 Mart , 2011, 09:48:30

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

yengem ihlasınkini aldı 1.500 taksitli fiyatı.çok memnun  :dontknow:

DER!N

Ben hala H2O mob düşünüyorum halı yıkamak benim için zaten lüx, bugün doktordayken tanıtımına denk geldi eşim, ben söylemiştim bir kaç kere de göstermemişim demekki. Bundan alalım dedi her yeri temizlerim bununla dedi heveslendi yani hevesini kırmadım  :toothy10: :toothy10:

βαlκιz

Alıntı yapılan: DER!N - 19 Mart , 2011, 14:08:14
Ben hala H2O mob düşünüyorum halı yıkamak benim için zaten lüx, bugün doktordayken tanıtımına denk geldi eşim, ben söylemiştim bir kaç kere de göstermemişim demekki. Bundan alalım dedi her yeri temizlerim bununla dedi heveslendi yani hevesini kırmadım  :toothy10: :toothy10:
bende ondan istiyordummm çok güzeel tv de gösteriyolardııı yerleri siliyosunn  :hieyt:
onun yerine beko stembox aldım oda güzel buharlı
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

banu_fth

bende standart fantom süpürge var ..

çeyizim di ..  :k06:

eşim onlar naslı diye sordu .. suya alıo ya ..
torbasını gecende kendisi değiştirmişti .. bu ne bee ıyıyykk filan ..  :ehi: :ehi: :ehi:

valla dedim şu an masraf edecek durumda olsak anlatırdım ama sonra halı yıkamalı olanından alıcaz .. sen değiştir hadi .. bi süre daha böle  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: βαlκιz - 18 Mart , 2011, 19:43:46
nasıl birşey ki o yerleri siliyormu koltukları falan  :k06: temizlik robotu olduguna göre yıkama özellikli dimee
koltukları yıkaması süper ben çok beğeniyorum geçenlerde ebrar bir bardak kahve döktü olduğu gibi simsiyah koltuğun üstü açıkçası onun bile çıkaramayacağını düşündüm ve hemen temizlemedim eşim gelene kadar durdu  :ehi:  sonra sadece süpürme aparatıyla kirlenen yere biraz macun ve su döktüm süpürdüm koltuk diğerinden temiz oldu  :basardim:  :basardim:

--elif--

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 19 Mart , 2011, 13:08:42
Elifcim araştırdım biraz kullanan herkes çok memnun biraz tuzlu ama değecek belliki  ;)

peki yıkama olayı nasıl telaşelimi yani eşim halı yıkamalı bir süpürge istiyor esasında ama piyasadaki normal halı yıkamalı makinelerin çok zahetli olduğunu duydum ablamın var fantom halı yıkama makinesi onunla uğraşacağım kadar atar banyoya fırçalarım diyor çok pişman aldığına bunun yıkama olayını merak ediyorum bende  ??? ???

kesinlikle verdiğin paraya pişman olmuyosun cnm ben annemlerdede kullanırdım onun için rahatlıkla aldım zaten iyikide almışım biz en son 1500 e aldık cnm daha fazla inmedi ama sanıırım şimdilerde daha uyguna verirler  :dontknow:

yıkama olayına gelince kesinlikle biraz yorucu zımbırtısı çok bunun cnm  :)
büyüklü,küçüklü üç kutuda geliyo yıkama apartları falan ayrı kutuda ve onun hortumu bile değişik
ama temizliğini gördükten sonra pekte zoruna gitmiyor insanın ki zaten yıkama olayı her zamn olmuyor
ve garanti veriyorum halılarını yıkanmış gibi yapıyor bir süpürmeyle  :icon_thumright:
ama kesinlikle tanıtımı görmelisin en iyi kararı ozaman verirsin hemen almak zorunda değilsin sadece ürünü tanıma amaçlıda tanıtım geliyor istersen senin için ayarlamaya çalışırım
ödeme seçenekleride çok kolay oluyor kredi kartı olmasada taksitlendirme yapıyorlar

karapnr

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 16 Mart , 2011, 09:48:30
arkadaşlar elektrik süpürgem çok ses çıkarıyor kızım korkuyor emici gücüde eskisi kadar iyi değil süpürge bakınıyorum Arnica su filtrelisüpürge çok ilgimi çekti kullanan memnun olan arkadaşlar varmı ?

benimki hepatect aqua olanından arnikanın ,1800 watt çekiş gücü var güzel temizliyor toz bırakmıyor su filtreli olduğundan ama yine bunun da sesi az değil malesef , bir de her defasında kovasını temizleyip de koymak gerekiyor o da beni yoruyor açıkçası büyük temizlik için ideal de günlük kullanmaya üşeniyorum açıkçası, ben de o uzun süpürgelerden de almayı düşünüyorum günlük temizlik için hem sesleri de çok yokmuş

umut vardır

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 16 Mart , 2011, 09:48:30
arkadaşlar elektrik süpürgem çok ses çıkarıyor kızım korkuyor emici gücüde eskisi kadar iyi değil süpürge bakınıyorum Arnica su filtrelisüpürge çok ilgimi çekti kullanan memnun olan arkadaşlar varmı ?
4 senelik evliyim arnica su filtreli süpürge kullanıyorum çok memnum.süper dyebilirim.eşimin görevi dolasıyla köyde yaşıyoruz.köy evi ve malum toprak ev.tavanda tahta toprak dökülüyor acayip derecede.neyse.hergün çalıştırıyrum.bazen günde 2 kez bile çalıştırdıgım oluyor çok memnum.çekim gücü süper.tavsiye ederim.arkadaşlarımın çogu aldı.bnde 2 makine var digeri temizlik robotu.ondan hiç memnum degilim boş boşuna duruyor.ama arnicayı tavsiye ederim bi kullanıcı olarak.

umut vardır

hatta ben koltukları sildigimde onunlada suyunu çekiyorm çok nemli oldugunda koltuklarım.süper çekiyor .burda fiyatları sanırım  180 ile 200 tl arası.