18 Mayıs , 2024, 20:09:47

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Master Chef

Başlatan мiŁenα., 14 Mart , 2011, 19:27:51

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Show TV Türkiye'nin Master Chef'ini seçiyor!

Show TV ekranlarının farklı konseptiyle dikkat çekecek yeni yarışması 'Master Chef Türkiye' tüm hızıyla devam ediyor.

50 yarışmacının Türkiye'nin Master Chef'i olmak için kıyasıya mücadele edeceği yarışmanın jüri üyeleri alanında isim yapmış Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar olurken, sunuculuğunu ise ekranların beğenilen yüzü Öykü Serter yapıyor.

Yarı finalde 50 kişi olan yarışmacılar, elenerek 22 kişi kalacak ve finalde birbirleriyle kıyasıya rekabet edecek. Yarışmacılar, jürinin örnek olarak yaptığı Türk ve dünya mutfağından seçme yemekleri, kendilerine ayrılan süre içinde, hata yapmadan hazırlamaya çalışacak. Bu sırada sürekli olarak kendilerini denetleyecek olan jüri üyeleri, yanlış yapılan her konuda yarışmacılara müdahale edecek. Daha sonra yarışmacıların hazırladıkları yemeklerin tadına bakacak olan jüri üyeleri, geçer not alamayan yarışmacıyı eleyecek. Program sonunda birinci olan yarışmacıyı ise Türkiye'nin Master Chef'i olma ünvanının yanı sıra 100 bin TL'lik para ödülü de bekliyor. Birinci olan yarışmacı, 'Master Chef' ünvanıyla kendisine yeni iş kapıları açabilecek.

:love9: :love7: :love9:

hüzünden_gelme

çok merak edıyorum yaa o saatlerde işte oldugum için izleyemıyecegım :'(

мiŁenα.

Mükemmel bir yarışma olacak eminim ;)

Balböceği

Sevmedim ben  :suclu:

3'u de dangalak  :cildir:

βαlκιz

dün izledimm begendim benn
ama çok azarlıyorlar strese sokuyolar :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

master şef değil
azar şef mübarek
amaçlarını anlayamadım

Lă_Tăhzen!

:k06:  show tv'nin hiçbir program dızını sevmıyorum yemekteyızde artık ıyıce cıvıttılar

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

aaaaaa evet show tv banada itici geliyo
genelde düşündümde orda sıkı takip ettiğim bişey yok

βαlκιz

tavuk yaptırdılar canım çektii :hungry: tavuk yapıcaam

ben adamları begeniyorum :ehi: yarışmacıların korkmasıda iyi aslında :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

FeHi

Kanal karıştırırken görüyorum izlemedim

мiŁenα.

Bu proğramı kınıyorum..!

Yemeğe iğrenç diyen adamlardan ne bbeklenir.

Bunlar kendilerini ne sanıyor.Ne kadar ukala insanlar.

İğrenç sizsiniz.Nimet değil. :icon_thumright:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: -Joکєpнiиє- - 06 Nisan , 2011, 11:22:55
Bu proğramı kınıyorum..!

Yemeğe iğrenç diyen adamlardan ne bbeklenir.

Bunlar kendilerini ne sanıyor.Ne kadar ukala insanlar.

İğrenç sizsiniz.Nimet değil. :icon_thumright:

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:  aynen ole valla.çok saçma bişi.yemekteyis türkiyede dolaşırken çok daha zevkliydi.bu ne böle yaaaaa.çok bilmişler  :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc: :igrenc:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Nezo

1 Kez İzledim Beğenmedim Batuhan Mıydı Neydi Pirzolayı Fırlatıp Atmıştı Bu Ne Diye. Daha Da İzlemedim İzlemem de.

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: βαlκιz - 21 Mart , 2011, 18:41:23
tavuk yaptırdılar canım çektii :hungry: tavuk yapıcaam

ben adamları begeniyorum :ehi: yarışmacıların korkmasıda iyi aslında :k06:

DÜN İLK KEZ İZLEDİM ÇOK KISA BAKTIM YA ONLAR   NASIL KORKUYORLAR TİPLERİ FALAN DEGİŞİYOR KORKUDAN ÇOK İLĞİNÇ NE KATILRIM O YERISMAYA NEDE KENDİMİ KÜÇÜK DURUMA DUSURURUM AMAÇ NE ORDAKİ ANLAMADIM

Balböceği

Dun esim bi ara bakti bu ne bicim yarisma dedi  :ehi:

dedim bastan soyluyorlar biz ince eleyirz SIK dokuruz diye kabul ediyorsan nah buyur  :toothy10: