10 Mayıs , 2024, 03:48:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Babam Sağolsun

Başlatan derbeder, 14 Mayıs , 2011, 23:46:40

« önceki - sonraki »

derbeder

14 Mayıs , 2011, 23:46:40 Son düzenlenme: 14 Mayıs , 2011, 23:51:37 derbeder
Mint Yapım imzası taşıyan dizide, başrolleri Settar Tanrıöğen ve Melek Baykal paylaşıyor. Emel Müftüoğlu, Umut Kurt, Goncagül Sunar gibi oyuncular da onlara eşlik ediyor.

TABAN TABANA ZIT
Dizinin konusuna gelince... Kalabalık ailesini geçindirmeye çalışan babanın hayalleri ile çocukların hayalleri taban tabana zıttır. Dişçi olmasını beklediği kızı müzisyen olmayı hayal ederken, börekçisini bırakmayı düşlediği oğlu dükkandan ayrılmayı planlar. Evlenmesini umduğu kızı ise inatla beyaz atlı prensinin gelmesini bekler. Hayırsız damadı ile de başı derttedir.

'Babam Sağolsun' günümüz Türk ailesinin ve esnafının karşılaştığı sıkıntıları ve bunları birlikte sevgiyle aşmaya çalışmasını neşeli bir dille anlatıyor.

-----------------

en son babalar duyar dizisinin cakmasi gibi olmus bu dizi. hatta bazi replikleri bile aynisi hatirladigim kadariyla.
dizideki tek fark o dizide baba tornaciydi burda borekci  :k06:
hatta ismalin odasi bile mustafanin odasinin cakmasi.

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

bebişim616161

emel müftüoğlunun olduğu dizi güzelsede batmıs demektir :cussing: :cussing:

Balböceği

Hangi kanalda gosterilecek  :icon_scratch:

ღ♥ Nilda♥ღ

.   

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

bugun biraz izledim hi begenmedim  :cildir: resmen tipatip en son babalar duyar dizisi  :igrenc: :igrenc: insan bari bir iki degisiklik yapar bu ne be  :-\

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

meliss

resmen en son babalar duyarı çekmişler ya yuhhh yani heralde tek fark bir aile tornacı bir ailenin börekçi olması  :k06: :k06: :k06:
BİRİCİK OĞLUM CANIM BALIM HERŞEYİM İYİKİ GELDİN  İYİKİ VARSIN  NEŞE KAYNAĞIMIZ HAYAT SEBEBİMİZ OLDUN   SENİ ÇOK SEVİYORUZ RÜZGAR'IMM

derbeder

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 15 Mayıs , 2011, 00:01:14
Hangi kanalda gosterilecek  :icon_scratch:
atv' de canim. komik olmus, herseyde oldugu gibi bu da cakma ya bisey demiyorum artik. izlemiycem cunku izledikce sinirlerim zipliyor, yapmacik yapmacik sinir oluyorum harbiden  :igrenc:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Simdi gordum ben diziiyi hersey  :-ooo

"En son babalar duyar"in aynisi  :ehi: :ehi:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 20 Mayıs , 2011, 22:23:48
Simdi gordum ben diziiyi hersey  :-ooo

"En son babalar duyar"in aynisi  :ehi: :ehi:

aaaaaaaaaaa :-ooo :-ooo :-ooo oylemi  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: