19 Nisan , 2024, 13:38:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Canlarım Ömerim Kucağımda

Başlatan pırıl, 13 Mart , 2011, 18:11:21

« önceki - sonraki »

yellowrose

tebrikler canım, Allah sağlıklı hayırlı uzunn bi ömür versin ömer bebeğe....
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

AککORTįє

hayırlı olsun tebrik ederim  :flowers:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

suzannn

ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN ÖMRÜ UZUN SAĞLIKLI MUTLU OLSUN İNŞALLAH

Shadowqueen

Hayırlı olsun canım, Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin  :nazar: Darısı bizlerin başına inş.  :amin:

Nezo

Hayırlı Uğurlu Olsun Allah Analı Babalı Büyütsün Canım :nazar:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

HAYIRLI OLSUNNN GÖZÜN AYDINN ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜNN  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

pırıl

kızlar hepinizden allah razı olsun,bambaşka bir duygu.şimdi uyuyor oğluşum.ve aynı ben:) gören diyo kendine benzetmek için çok uğraştınmı bukadar diye :k06: daha çok minik ama olsun...allah herkese nasip etsin.bakıp bakıp ağlıyorum,tarifi yok 3 saat uykuylayım günlerdir ama gerekirse uykusuzda yaşarım ömerim içinn :love9: :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: pırıl - 15 Mart , 2011, 16:11:55
kızlar hepinizden allah razı olsun,bambaşka bir duygu.şimdi uyuyor oğluşum.ve aynı ben:) gören diyo kendine benzetmek için çok uğraştınmı bukadar diye :k06: daha çok minik ama olsun...allah herkese nasip etsin.bakıp bakıp ağlıyorum,tarifi yok 3 saat uykuylayım günlerdir ama gerekirse uykusuzda yaşarım ömerim içinn :love9: :love9:

Allah sağlıkla büyütmek nasip etsin inşallah ..
maşşallah canım ..

__nil__

maşallahh size ömere sağlıklı uzun ömürler inş...cnm yokmu fotosu

derbeder

kiz piril ne zaman dogrudun ya. hayirli ugurlu olsun canim gule gule buyut  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

doğangüneş

gözün aydın cnm..sağlıkla kıolaylıkla büyüt inş. meleğini.. ayy o bakıp bakıp ağlamayı iyi bilirim eşsiz güzellikte duygulu anlar tadını çıkarın inş. cnm :flowers:

Balböceği

Gozun aydin olsun Rabbim size bagislasin  :amin:

:flowers: :flowers: :flowers:

♥ღвüşяαღ♥

GOZUN AYDIN OLSUN CANIM :opucuk: :opucuk: :opucuk:
RABBİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN SALİHLERDEN EYLESİN İNŞALLAH :amin:

almra

hayırlı olsun Allah analı babalı buyutsun inşallah  :nazar: