Canlarım Ömerim Kucağımda

Başlatan pırıl, 13 Mart , 2011, 18:11:21

« önceki - sonraki »

pırıl

kızlar nasılsınız
canlar,ömerimi küçük prensimi 10martta kucağıma aldım.şimdi yanımda uyuyor oğlum :) allah isteyen herkese nasip etsin.ona bakıp bakıp ağlıyorum.doğum hikayemi fırsat bulunca yazacağım,martın sonunu bekleyemedi,erkenden geldi benim aşkımmmm :nazar: :amin: :love9: :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:occasion5: :occasion5: :muzz: :muzz: :muzz: gözünaydın canım güle güle büyüt bol sütünüz olur inş  :amin: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

gözün aydin canim  :love9: :flowers: Allah anali babali büyütsün  :amin:

βαlκιz

gözün aydın canım allah analı babalı büyütsün  :flowers: :nazar: :binkybaby: :binkybaby:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

çok sevindim canım Allah analı babalı büyütsün  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
bu ay maşallah arka arkaya hamile haberleride doğum haberleri geliyo
inşallah hayırlı evlat olsun
  :amin: :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Gözün aydın canım  :flowers:
Allah analı babalı büyütsün  :amin:
Rabbim hayırlı yazılar yazsın  :amin:

Lă_Tăhzen!

Gözün aydın canım  Allah analı babalı büyütsün  :flowers:

asuman1981

GÖZÜN AYDIN ALLAH HAYIRLI Bİ ÖMÜR NASİB ETSİN İNŞ :flowers:

güneşş

gözün aydın ve geçmiş olsun canım ne mutlu meleğine kavuştun onun cennet kokusunu benim içinde içine çek canım olurmu..inşallah bu günleri bizde görürüz meleklerimizi kucağımıza alırız.. :amin:  :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :angel12: :angel12:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

gozunaydin canim hayirli evlat olsun insallah  :flowers: :flowers: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ırmak184

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

hayırlı olsun
Allah analı babalı büyütsün inşallah
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

**Gül**

Tebrik ederim arkadasim  :flowers: :flowers: :flowers: ALlah Omer bebege uzun saglikli hayirli omur versin insallah  :amin: :amin: :amin: hep mutlu olun birlikte  :amin: :amin: :amin:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

gözünaydın balım hayırlı olsun

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

GOZUN AYDIN OLSUN CANIM
HAYIRLI EVLAT OLSUN INSALLAH  :amin: