27 Nisan , 2024, 21:02:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

~Ayşecik~ 'in PRENSESİ KOLLARINDA :)

Başlatan тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят, 12 Mart , 2011, 15:14:55

« önceki - sonraki »

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım benim endişe etme olmadı sağmaya bak belki süt kanalların tıkalıdır göğüs pompaları açar genelde  :icon_thumright: Gelecek gecelek löpür löpür içilecek o sütler  :love9:

karapnr

hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün inşallah  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

ırmak184

almra

canım tebrikler hayırlı evlat olur inşallah:))) :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

hayırlı olsun
Allah analı babalı büyütsün inşallah
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

yellowrose

gözünüz aydın arkadaşım, Alah sağlıklı hayırlı uzun bi ömür versin bebişine inşallah...
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

AککORTįє

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

miray

aysecim tebrikler   :flowers:
çook sevindim demek sonunda sende aldın kuzunu kollarına   :hello2:  :hello2: 
allah analı babalı büyütsün canım  :k06:
sütünün gelmesi için sık sık emzirceksin baska caresi yok
inş gelir  :k06:

elif35

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 13 Mart , 2011, 14:35:15
çok teşekkür ederim arkadaşlar  :flowers: :flowers: :flowers:

bebeğim konu açmada bile bereketli maşallah  :k06: :k06:

sütüm maalesef hala gelmedi, mama vermek zorundayım  :'( inşallah gelir en kısa zamanda dua edin nolur  :amin: :amin:

canım benim bende aynı durumu yaşadım 1 haftaya kadar gelir dediler şey yap bak sütü ısıt içine yaş maya kat ( biraz iğrençoluyor ama) doktor bana onu demişti  sütüm gelmiyor dediğimde bunu demişti bana ben yaptım ama maalesef gene gelmedi inş senn gleir mama ile büyütmeko kadar ozr oluyor  ki hem maddi hem de manevi gece kalkıp mama yapmk çok zor oluyor yaa  :sad1:

Shadowqueen

Canım hayırlı olsun, Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inş. meleğini  :nazar: :nazar:

AyNi

Alıntı yapılan: elif35 - 14 Mart , 2011, 20:05:38
Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 13 Mart , 2011, 14:35:15
çok teşekkür ederim arkadaşlar  :flowers: :flowers: :flowers:

bebeğim konu açmada bile bereketli maşallah  :k06: :k06:

sütüm maalesef hala gelmedi, mama vermek zorundayım  :'( inşallah gelir en kısa zamanda dua edin nolur  :amin: :amin:

canım benim bende aynı durumu yaşadım 1 haftaya kadar gelir dediler şey yap bak sütü ısıt içine yaş maya kat ( biraz iğrençoluyor ama) doktor bana onu demişti  sütüm gelmiyor dediğimde bunu demişti bana ben yaptım ama maalesef gene gelmedi inş senn gleir mama ile büyütmeko kadar ozr oluyor  ki hem maddi hem de manevi gece kalkıp mama yapmk çok zor oluyor yaa  :sad1:

hmm kendim içeceğim dimi süt ve yaşmayayi?  :igrenc: :igrenc: az az gelmeye başladı ama doymuyor bebeğim  :crybaby2: :crybaby2: şuan mecbur her emzirmeden sonra mama veriyorum... yoksa aç kalıyor yavrum  :sad1: inşallah çoğalır... senin sütün hiç mi gelmedi?

elif35

canım benim geldi 10 gün ama günde 30 ml geçmedi anca o kadar geldi sonr akendi kendine çekildi gitti ben doğduğundan beri mama ile büyütüyorum yağmuru evet o sütü ve yaşmayayı sen içiceksin doktoruma dediğimde en son çare bunu öneriyoruz o da getirmezse yapacak birşey yok vücudun süt üretmiyordur dedi 10 kadından birinde bu oluyormuş canım yapacak bir şey yok inaşşalh emdirdikçe çoğalır senin sütüm benim olmadı ama inşallah senin olur canım ya çok üzücü bir durum bliyorum ama yapacak birşey yok Allah'tan gelmeyeni biz getiremiyoruz maalesef

AyNi

Alıntı yapılan: elif35 - 15 Mart , 2011, 13:18:31
canım benim geldi 10 gün ama günde 30 ml geçmedi anca o kadar geldi sonr akendi kendine çekildi gitti ben doğduğundan beri mama ile büyütüyorum yağmuru evet o sütü ve yaşmayayı sen içiceksin doktoruma dediğimde en son çare bunu öneriyoruz o da getirmezse yapacak birşey yok vücudun süt üretmiyordur dedi 10 kadından birinde bu oluyormuş canım yapacak bir şey yok inaşşalh emdirdikçe çoğalır senin sütüm benim olmadı ama inşallah senin olur canım ya çok üzücü bir durum bliyorum ama yapacak birşey yok Allah'tan gelmeyeni biz getiremiyoruz maalesef

evet canım, elimden gelen herşeyi yapıyorum, kimden ne duysam yiyorum, bebeğimi emziriyorum herzaman, çok zor oluyor, çünkü süt gelmediği için sinirleniyor ve bas bas bağırıyor  :k06: bakalım hayırlısı olsun, gelmezse de mamayla büyüyecek yapacak bişey yok  :'(

elif35

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 15 Mart , 2011, 13:24:06
Alıntı yapılan: elif35 - 15 Mart , 2011, 13:18:31

evet canım, elimden gelen herşeyi yapıyorum, kimden ne duysam yiyorum, bebeğimi emziriyorum herzaman, çok zor oluyor, çünkü süt gelmediği için sinirleniyor ve bas bas bağırıyor  :k06: bakalım hayırlısı olsun, gelmezse de mamayla büyüyecek yapacak bişey yok  :'(

bak ben bulgur,soğan,fasulye,leblebi kuru üzüm,tahin helvası,huma steel tea, aklına gelicek herşeyi yedim içtim birde günde 2.5 litre su içtim yanımda su şişesiyle geziyordum evde  :ehi: :ehi: ama olamdımı olmuyor yağmurd aynı emiyordu ama süt gelmeyince aç bağırıyordu yavrum  :k06: olsun ya sağlıklı olsunlar da mama ile büyüsünler bak yağmur mama ile büyüdü ama sadece 1 kere hasta oldu daha  da olmadı gayet sağlıklı yani bebeğin yanında olsun sağlıklı olsun da boşver mama ile büyüsün  :love9: