***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

Aytii

tatlım ben uzun süre takip edemiyordum

sen haftaya doğuruyomusun yoksa benmi öyle anladım  :icon_scratch:

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Ekim , 2011, 16:50:31

yok canım haftaya doğuracak kevser. Benim hala bir ayım var malesef  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Ekim , 2011, 16:18:44
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 10 Ekim , 2011, 16:50:31

yok canım haftaya doğuracak kevser. Benim hala bir ayım var malesef  :k06: :k06: :k06:
:ehi: kız artık haftaya değil cuma ben doğurcam 3 gün sonra  :occasion5: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Ekim , 2011, 16:47:46
maşaallah paşaya  :nazar: :nazar: aminnn canım ne güzel dua etmişsin oğluna  :amin:
ailenede bebişine kavuşacaksın ne güzel  :hello2: :hello2:

Çok saol canım. Rabbim anaların duasını kabul edermiş hep güzel şeyler diliyorum onun için. İnşallah hayırlı kul olur rabbime hayırlı evlat olur bana.  :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

12 Ekim , 2011, 22:38:21 #379 Son düzenlenme: 12 Ekim , 2011, 22:44:11 aydinays
Canımm oğlum paşam son 30 gün. Az kaldı kavuşmamıza. Bu gün anneciğin kendine ciciler aldı. Hepsi senin geleceğin gün için. Bizde büyük hazırlık var annem artık valizlerimiz kapanacak ve senin geleceğin o muhteşem an için hazır hale gelecek.
Canım oğlum beşiğinin parasını aldık çok şükür. Şimdi evden kırık beşiği alıcaklar ve biz yenisinin siparişini vericez. Ama kararsızım annem ne yapsam bilemedim. Büyüyen beşik çok güzel görünüyor ama kocaman bir beşik taşınırken falan dert olacak zaten 14-15 yaşına geldiğine kadar onun dayanması zor. Bakalım annem büyüyen beşik yerine normal bir beşik alayım diyorum birde şifonyer alsam yeter. Odan olmuş olacak. Bakalım nasıl yapıcaz babanla konuşmadık daha annem.
Cicilerini yıkadım ütüleyeceğim. Benim cicilerimi aldıklarımda valizime koyacağım. Paşam çok az kaldı heycanlıyım sana kavuşmaya sayılı günler kaldı. Anneannen deden gelecek ne çok cicin oldu annem. Bugün sana sadece 2 alttan bağlamalı uzun kollu badi aldım. 12 tanede ağız mendilini aldım yeter anneciğim. Baban bile şaşırdı artık yeter dedim. Annem al al bitmiyor. Halacığın küvetinide aldı. Ana dizinde halandan. Deden bebek arabanı almış. Bir tek mama sandalyesi kaldı oğlumun. Onuda anneannen alacak büyük ihtimalle. Paşam anneannene şans getirdin. Anneannene beşiğini aldığı mağaza 106 ekran televizyon hediye etti. Anneannen çok sevinçliydi. Bu ay bana karlı geldi diyordu  :k06: :k06: :k06: :k06: Canım oğlumm rabbim kısmetini hep böyle açık etsin. Rabbim biliyor ya kalbimi hiç bozmadım sana hamile olduğum sürece. Hep dikkat ettim oğlum senin benim ruh halimden etkilenme diye. Kimseye kızmamaya çalıştım. Hep insanlara karşı pozitif düşünmeye çalıştım. İnşallah sende benim yaşadığım hamilelik gibi güzel huzurlu bir hayat geçirirsin. Seni çok seviyoruz oğlum. Baban ve ben çok ama çok seviyoruz seni. Rabbimize binlerce şükürler olsun can oğlum. Babanda işlerini biraz daha düzeltse annem, oda derin bir nefes alsa biraz daha rahat adım atıcaz senin geleceğin için. Ama herşey zamanla daha da güzelleşecek. Çünkü sen bize rabbimin hediyesisin. Sen evimize cennet kokunu getirirken birçok güzelliğide seninle birlikte yaşayıp farkına varacağız.  Rabbim o güzel günleri bize göstersin canım oğlum :love9: :love9: :love9:

Balböceği

Güle güle kullanın canım , Maşallah 30 gün kısa bi süre inan çok çabuk geçecek  :hello2: :hello2:
Hayırlı uğurlu bereketiyle gelsin paşamız  :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 12 Ekim , 2011, 23:31:44
Güle güle kullanın canım , Maşallah 30 gün kısa bi süre inan çok çabuk geçecek  :hello2: :hello2:
Hayırlı uğurlu bereketiyle gelsin paşamız  :amin:

Efet canım koskoca 8 ayı bitirdik. Az kaldı 1 ayımız kaldı. Sayılı günler çabuk geçer inşallah.  Birde artık geleceğine daha çok inanıyorsun çünkü heryeri onun eşyaları kaplıyor. Daha gelmeden evde bizden çok hakimiyeti var  :k06: :k06: :k06:

aydinays

Canım oğlum paşam, nasılsın bakalım, bak bebeğim esila yarın dünyaya geliyor. Bir kaç saati kaldı anneciğinin göbişinde. İnşallah sağlıkla sıhhatle kavuşacaklar birbirlerine.  :love9: :love9: :love9:

Esilamızın resminide görmeyi sabırsızlıkla bekliyorz değil mi canım benim. Canım oğlum sende inşallah 4 hafta sonra kucağımda olacaksın. Maşallah sana paşam. Doğum çantamızda hazır sayılır. Senin çantanda haftaya hafta içi kapanmış olacak  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Ve sen haftaya gelişimini tamamlayıp her an gelicek gibi olacaksın kuzucuğum.  :k06: :k06: :k06:

°•.ℓανιηуα.•°

ne tatlı bi heyecan yaaa... hamile günlerim geldi aklıma. acaba nasıl bişiy çıkacak diye merak edip duruyodum  :k06: şimdi bi süpriz... annelik dünyanın en güzel en tarifi imkansız şeyi...  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 13 Ekim , 2011, 22:39:48
ne tatlı bi heyecan yaaa... hamile günlerim geldi aklıma. acaba nasıl bişiy çıkacak diye merak edip duruyodum  :k06: şimdi bi süpriz... annelik dünyanın en güzel en tarifi imkansız şeyi...  :opucuk:

efet canım tarifsiz duygular içindeyim, eskiden çok sabırsızdım şimdi annelik beni olgunlaştırdı galiba, kendimi herşeye hazırlıyorum. Aklımdan neler neler geçiyor. Merak en üst seviyede, acaba bana mı benzer diyorum eşime mi??? Ben sarışın babamız esmer, göz rengini merak ediyorum. Benim gibi renkli gözlü mü acaba babası gibi kahve tonlarında mı  :dontknow: :dontknow: Aldıklarımın içinde nasıl olacak onu merak ediyorum. Doğum kilosu nasıl olacak. Acaba bu koca göbişimden ne çıkacak. Bana o kıpırtıyı heycanı yaşatan minik mucizemle tanışmak için gün sayıyorum.  :love9: :love9: :love9: Ama bu benim için gittikçe zevkli hale geliyor.  :love9: :love9: :love9:
Ve her seferinde rabbime şükrediyorum. :amin: :amin: Rabbime dua ediyorum isteyen bekleyen herkese bu duyguyu yaşatsın diye. Şimdi hayata daha farklı bakıyorum. Kendimi daha çok önemsiyorum, bebeğimin ve eşimin bana şimdi daha çok ihtiyacı var diye.
Onun için herşeyin en iyisini istiyorsun. Sanırım anne olmak böyle birşeymiş. Rabbim herkesin evladını korusun inşallah.   :amin: :amin: :amin: :amin: İsteyen herkesede bu güzel duyguyu yaşatsın.  :amin: :amin: :amin:

simurg01985

Canım ya üye olduğumdan beri yazdıklarını okuyorum ve gerçekten çok güzel şeyler yazıyorsun herkes için olumsuz hiç bişey yok, hep iyi dileklerini belirtiyorsun ..... eminim ki ALLAH kalbine göre verecektir bebeğini sağ salim kucağına alacaksın  :amin:  :amin:  :amin:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

aydinays

13 Ekim , 2011, 23:38:53 #386 Son düzenlenme: 13 Ekim , 2011, 23:41:09 aydinays
Alıntı yapılan: simurg01985 - 13 Ekim , 2011, 23:31:54
Canım ya üye olduğumdan beri yazdıklarını okuyorum ve gerçekten çok güzel şeyler yazıyorsun herkes için olumsuz hiç bişey yok, hep iyi dileklerini belirtiyorsun ..... eminim ki ALLAH kalbine göre verecektir bebeğini sağ salim kucağına alacaksın  :amin:  :amin:  :amin:

Canım arkadaşım kötülükten kime fayda var ki. Din kardeşiyiz burda sanalda olsa. Rabbim hepimizin kalbine iyilik güzellik koymuş. Ne kadar olumlu bakarsak dünyaya o kadar mutlu bir hayat yaşarız. Bana kimsenin kötü olmasının bir faydası yok. Ama çevremdeki insanların mutlu olması bilakis benimde yüzümde küçükte olsa tebessüm sağlar. Mutluluk bu paylaştıkça çoğalmıyor mu. Rabbim herkesi bu dünyada türlü türlü sınavla sınıyor. Ben hamile kaldıktan sonra özellikle başkası için yapılan duanın güzelliğine daha çok inanıyorum. O yüzden kötü düşünmemeye çalışıyorum. Sonuçta insanız şeytan herkesin kapısında uyuyor. Sadece ben onu kapımdan içeri sokmamaya çalışıyorum. Rabbim kimsenin yolunu şaşırtmasın. Allah herkesin gönlündekini en hayırlı şekilde versin.  :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

canım arkadaşım kayramızın güzel annesi ne güzel yazmışsın kötülükten ne fayda var  :icon_thumright: inşaallah hep iyi insanlarla karşılaşırsın  :amin: :amin: Allah seninde güzel gönlüne göre versin  :amin:
kayra  :director: :director: :director: anne seni çok merak ediyor bizlerde :love9: :love9:  sağlıcakla gelde anneciğin anlatsın paşa oğlunun kime benzediğini, paşa oğlunun maceralarını... bu arada anneciğinin gelin adayı dünyaya gelmiştir  :amin: :love9: :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Ekim , 2011, 10:44:18
canım arkadaşım kayramızın güzel annesi ne güzel yazmışsın kötülükten ne fayda var  :icon_thumright: inşaallah hep iyi insanlarla karşılaşırsın  :amin: :amin: Allah seninde güzel gönlüne göre versin  :amin:
kayra  :director: :director: :director: anne seni çok merak ediyor bizlerde :love9: :love9:  sağlıcakla gelde anneciğin anlatsın paşa oğlunun kime benzediğini, paşa oğlunun maceralarını... bu arada anneciğinin gelin adayı dünyaya gelmiştir  :amin: :love9: :love9:

Canım Canancım inşallah hep iyi insanlarla karşılaşırız.  :amin: :amin: :amin:

Bizimde az kaldı son 28 günümüz  :love9: :love9: :love9: :love9:

kelebegimm

canim ya o kadar iyi birisisinki gercekdende seni tanidigimdan beri bi kere olumsuz biseyini gormedim masallah oglun cok sansli senin gibi annesi olcak hep pozitif dusunen kotulukden uzak.... allah sag saglim kucagina almayi nasip etsin tatlim

]