29 Mart , 2024, 00:27:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eşlerimizin Meslekleri...

Başlatan hüzünden_gelme, 11 Mart , 2011, 20:07:48

« önceki - sonraki »

aşkitoom

benim eşimde bim marketlerinin bölge müdür,allaha şükür rahatız.sabah 9 buçukda da gider,10da da gider.kimse karışmıyor.7 mağazanın müdürü, o yüzden kimse karışmıyor.

SeliN59

Alıntı yapılan: aşkitoom - 08 Haziran , 2011, 21:48:22
benim eşimde bim marketlerinin bölge müdür,allaha şükür rahatız.sabah 9 buçukda da gider,10da da gider.kimse karışmıyor.7 mağazanın müdürü, o yüzden kimse karışmıyor.

ayyy canım ya 1,5 yıl çalıştım bimde nişanlıykene hayatımın en kötü günleriydi msler msy ler çok eziyolar çalışanları bölge müdürlerinin hiç haberi olmuyo

aşkitoom

Alıntı yapılan: kumsal59 - 09 Haziran , 2011, 22:01:25
Alıntı yapılan: aşkitoom - 08 Haziran , 2011, 21:48:22

ayyy canım ya 1,5 yıl çalıştım bimde nişanlıykene hayatımın en kötü günleriydi msler msy ler çok eziyolar çalışanları bölge müdürlerinin hiç haberi olmuyo
cnm o müdürden müdüre fark gösteriyor, burda bimde çalışan biri var.eşimden önceki müdür çok sıkıymış,zormuş.ama eşimdeykene rahat olduklarını söylüyorlar.benim eşiminde bi üst müdürü vardı,çok iyiydi sakindi.müdürleri değişti,bu çok sıkı.yani her müdür aynı olmuyor cnm.

esracım

benim eşimde ingilizce öğretmeni..öğretmenlik yaptığı dönemlerde çok rahattı.şimdi kendi isteğiyle valilikte görevlendirme ile çalışıyo ve orda proje kordinatörlüğü yapıyor.artık eskisi kadar rahat değil.geç geliyo eve akşamları..ama o halinden hiç şikayetçi değil..çok seviyo böyle meşşakatli işleri :ehi: :ehi:

tweety0555

BENIM ESIMDE INGILIZCE OGRETMENI BENIM GIBI...AKSAM 4 TE EVE GELIR ONDAN SONRA EVDE OLURSU TAAAKI SAMSUN A TAYINIMIZ CIKANA KADAR SIMDI HER GECE VE HAFTASONLARI OZEL DERSLERI VAR AKSAM 9 DA GELIYOR...VALLAHI EBN SIKAYETCI DEGILIM :)))ALLAH SAGLIK SIHHAT VERSINDE CALISSIN...

seda87

benim eşimde elektrik elektronik mühendisi ankara da :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:çok şükür rahatız
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Shadowqueen

Benim eşim Topoğraf (Harita teknikeri) işi çok yoğun ve meşakatli, maalesef 15 günde bir izin yapabiliyor oda sadece 1 gün. Sabah 7:15 de gidiyor akşamları da  bazen işi erken bırakıyorlar 5-6 gibi evde oluyor ama genelde 7-8 gibi gelir. Özel şirkette çalıştığı için maaşını düzenli alamıyor ama alırsa Rabbime şükürler olsun hiç sorun yaşamıyoruz. Ben yinede sadece h.içi düzenli saatlerde çalışılan bir işe geçmesini istiyorum ama nasip işte  :amin: :amin:

esracım

Alıntı yapılan: Shadowqueen - 10 Haziran , 2011, 13:10:19
Benim eşim Topoğraf (Harita teknikeri) işi çok yoğun ve meşakatli, maalesef 15 günde bir izin yapabiliyor oda sadece 1 gün. Sabah 7:15 de gidiyor akşamları da  bazen işi erken bırakıyorlar 5-6 gibi evde oluyor ama genelde 7-8 gibi gelir. Özel şirkette çalıştığı için maaşını düzenli alamıyor ama alırsa Rabbime şükürler olsun hiç sorun yaşamıyoruz. Ben yinede sadece h.içi düzenli saatlerde çalışılan bir işe geçmesini istiyorum ama nasip işte  :amin: :amin:
inşallah istediğiniz gibi olur canım...

ayysnn

bnim eşimde fransız dili ve edebiyatı okumuş ama şuan bi maatbaada grafiker olarak çalışıo.memur gibi mesai saatleri bellidir.eksik çalışır fazla çalışmazlar :D
bnde bi esnaf şirketinde muhasebeciyim bnimde çalışma saatlerim fazla olur eksik olmaz:D
malesef eşimden sonra eve giderim hep saolsun çok yardımcı olur ev işlerinde.
ikimizinde pazarı boşdur kalan 6  gün çalışırız

ツgöçmen_54 ツ

mobilya mağazasında satış görevlisi  ;)

ecrin.su79

benim eşim sınıf öğretmenliğini bitirmiş ama atanamadığı için 5yıldır polis bende 4yıldır ş.urfadayım ailem ist. bende gurbetin sıkıntısını çekiyorum en çokta annemi özlüyorum :crybaby2:tam 14aydır görmedim :crybaby2:eşime beni gönder diyorum oda siz giderseniz ben tek ne yaparım deyince bende kıyamıyorum :laughing7:2sene ç.kuvvetteydi bende yarı dul sayılırdım :laughing7:çok şükür şimdi rahatız 12 saat çalışıp 24 saat evde  :hieyt: :hieyt:

duygusu

esım petrol ve dogalgaz muhendısı petrolde batmanda cıkıyo malesef burda yasıyoruz umut edıyorumkı ankaraya tayınımız cıkar cok zor bır ıhtımal..ben ankaralıyım esımde kocaelılı ıkımızın aılesıde memlekette bız burda yanlızız bebek buyutuyorz:D

DoctorGunel

RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

hüzünden_gelme

kısmetse elektırık teknısyenı olacak  :amin:
eşimde henuz değil ama oda kısmetse olucak :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Nişanlım diyeyim şimdilik 20 gün sonra müstakbel eşim olacak Allahın izniyle :amin:
Newyork Fox New's te İnsan Kaynakları Müdürü :nazar: