Eşlerimizin Meslekleri...

Başlatan hüzünden_gelme, 11 Mart , 2011, 20:07:48

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

benim esimde iktisat okuyodu birakti  :sad1: burda lokantalari var dayisiyla calistiriyorlar suan insaatta oldugu icin gecici olarak baska yerde isci olarak calisiyor  :-\ iki hafta sonra acacaklar bakalim hayirlisiyla  :amin:
offfffffffffffff ben hic sevmiyorum buralari  :sad1: kazanci iyi cok sukur ama herseye hasretim iste  :y25:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SeliN59

benim eşimde polis memuru doğudayız evlenmeden önce toz pembe hayallaerim vardı eşim yanımda beraberiz ohhh daha ne olsun ama gerçekten gurbetlik çok zor dedemi çok severdim babam kadar 3 ay önce  öldü cenazesine yetişemedim uzaklık zor

Dilek&Yusuf

benim eşimde polis memuru önümüzdeki ay bizde doğuya gidiyoruz gurbetlik zor olacak dediğin gibi.bende çok severm dedemi onu göremedn gitcm sanırım nerdesnz siz şimdi hangi  şehirde?

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Aytii

bir fabrikada montaj bakımda çalışıyor. vardiyalı çalışıyor ve çok yoruluyor  :sad1:

ben ise bir belediyede çalışıyorum ona göre daha rahatım belki ama yanında ev işleri, temizlik yemek fatura alışveriş hepsini ben idare ediyorum ben hesaplıyorum. harcamalar bende ve o paranın nereye gittiğini algılayamıyor bu nedenle çünkü hiç bir şeyle uğraşmıyo sadece iş ev

ORNA

benim eşim inşaat hafriyat firmasında koordinatör olarak çalışıyor Allahaşükür maddi açıcan sorunumuz yok ama çok çalışıyo :( bazen haftasonu bile gidiyo ama bazı şartlarıda çok iyi :) iş olsunda çalışsınlar napalım...

HASRET!M S@N@

dükkan actık birlikte calııyoruz matbaa üzerine

destina06

eşim öğretmen ama atanamadığı için  polis memuru.

--elif--

benim eşim imam (din görevlisi) işinin hiçbir zorluğu yok çok şükür
bütün gün  evde olması onu biraz üzüyor fıtratı gereği evde durmayı pek sevmez erkekler
ama hem dünyası hem ahireti için güzel bir meslek  :)

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: EbRaRıN_aNnEsİ - 14 Mart , 2011, 14:57:31
benim eşim imam (din görevlisi) işinin hiçbir zorluğu yok çok şükür
bütün gün  evde olması onu biraz üzüyor fıtratı gereği evde durmayı pek sevmez erkekler
ama hem dünyası hem ahireti için güzel bir meslek  :)

;) :icon_thumright:

gülbanu

benim eşimde polis memuru, :cildir: :cildir:
kelle koltuk yaşıyoruz,polis eşlerine derler ki yarı dul,gerçekten dogru,
rabbim esirgesin,bizleri ve eşlerimizi,
dilek ve kumsal arkadaşlarım ,allah sizlerin yardımcısı olsun,gurbetlik gerçekten zor,benimde çok sevdiğim dedm öldü 2 sene oldu bende yetişemedim cenazeye, :crybaby2: :crybaby2:
şimdi çok şükür yakındayım.rabbim sizide hayırlısıyla kurtarsın  :amin: :amin:

мiŁenα.

Benim  eşimde TC. Karayollarında Makina operatörü.

İşi iyi şükürler olsun saatlerde iyi.

Sıkıntımız yok işinden eşimde bende çook memnunuz ;)

:love9: :love7: :love9:

paçi&uşak=bebek

kocacım bilg. mühendisi özel bi şirkette danışmanlık yapıyo maddi sıkıntımız yok çok şükür. ama sürekli eğitim görüyo dün atinaya gitti haftaya gelicek bizim işimizin zorluğuda bu eğitim için sık sık biyerlere gitmesi ben kendim anaokulu öğr. ama çalışmıyorum kendi bebişim varken başka bebişlere bakmak istemedim :)

βαlκιz

keşke benim eşimde imam olsaydı hep evde olurdu :k06:

yada çok yorulmayacagı bi işi yapsaydı keşke :sad1:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

SeliN59

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 14 Mart , 2011, 14:01:19
benim eşimde polis memuru önümüzdeki ay bizde doğuya gidiyoruz gurbetlik zor olacak dediğin gibi.bende çok severm dedemi onu göremedn gitcm sanırım nerdesnz siz şimdi hangi  şehirde?

Biz Erzurumdayız canım geçen temmuzda geldik siz neden erken geliyosunuz tercihler açılmadı daha bildiğim kadarıyla?umarım rahat bi yer çıkar canım :amin: