15 Mayıs , 2024, 07:51:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Aşerme

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 20 Ocak , 2007, 19:35:18

« önceki - sonraki »

neslihan

Bu sayfa iştah açıyor birdaha uğramamak lazım  :k06:

sedefsahin

merhaba kıslar benımde cnm erık,cagla, dondurma bazen seker pare yanı hem tuzlu hem eksı hem tatlıyı bır anda ıstıye bılıyor :)
kızlar gecende sınırlerim bozuldu ıst oturanlar bılır istinye park dıye bır alısverıs merkzı var onun ıcındede ıstınye pazarı var cnm erık ıstemıstı ordan alıyım dedım ya ınanırmısın toplam 20 tane yok bana 30 tl demezmı  :honk:sok oldum ya dedım yazık ınsanlrı kazıklıyorsunuz almadım  ama cnmda cok ıstemıstı ya :honk:
neden almadım dersenınz parasından asla degıl ama bız boyle ınsanlrın tuzaklrına dustukce hayat daha pahalılasıyor bıraz bu konusarda hassaıyetımızı gosetrırısek bence ıyı olur dar gelırlı ınsanlar ıcın ogun cok uzuldum ya :(
merhabalar

office

gerçekten yapılan şey çok ayıp. eriğin kilosu 90tl diye okumuştum gazetede doğruymuş demek. sadece 1-1,5 ay sonra bollaşacak bir meyveyi insanların özel durumlarına göre bu derece fiyatlandırmak ayıbın daniskası yani.
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

sedefsahin

evet cnm aynen oyle ya ayıplıktan ote terbıyesıslık artık.
bende haberlerde ıslemıstım deıdm manyakmıdırlar yalandır dedım ınanmadım ama malsefkı malesefkı dogruymus arkadsım :(
merhabalar

office

yemeyelim canım kesinlikle. canımız çektiği için de günahı onlara olsun  ;D

sedefsahin

gunaydın cnm evet yemeyelım haklısın:)
cnm benım ısmım sedef senınkı nedrı memnun oldum sımdıden
merhabalar

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: ssemraa - 10 Nisan , 2009, 20:40:17
Aşermem geçti artık benimki pis boğazlıktan kaynaklanıyo canım :D Güzelmiydi bari tadı gelmiş mi? Öyleyse bende aldırıyım haftasonu :D

canım gelmiş var heryerde ama tadları yaz karpuzu gibi değil maalesef. ama nefsini tatmin etmek için küçük bitane alıp tadına bak derim  :icon_thumright:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

(¯`°(F)(ShEkErKıZ)(F)°´¯)

Alıntı yapılan: sedefsahin - 11 Nisan , 2009, 21:53:28
merhaba kıslar benımde cnm erık,cagla, dondurma bazen seker pare yanı hem tuzlu hem eksı hem tatlıyı bır anda ıstıye bılıyor :)
kızlar gecende sınırlerim bozuldu ıst oturanlar bılır istinye park dıye bır alısverıs merkzı var onun ıcındede ıstınye pazarı var cnm erık ıstemıstı ordan alıyım dedım ya ınanırmısın toplam 20 tane yok bana 30 tl demezmı  :honk:sok oldum ya dedım yazık ınsanlrı kazıklıyorsunuz almadım  ama cnmda cok ıstemıstı ya :honk:
neden almadım dersenınz parasından asla degıl ama bız boyle ınsanlrın tuzaklrına dustukce hayat daha pahalılasıyor bıraz bu konusarda hassaıyetımızı gosetrırısek bence ıyı olur dar gelırlı ınsanlar ıcın ogun cok uzuldum ya :(

sedefcim benim çoğunlukla ekşi ve tuzlu olmak üzere arada tatlı şeylerde istiyor canım. Gebelik döneminde aşerme dediğimiz bu durumda vücutta eksik olan şeyleri istermiş insanın canı. Örnek ben hayyat balık yemem, piştiği yerde durmam, evime sokmam normalde. ama geçen gün bi arkadaşa bu durumu anlatırken birden canım yanında bol limonlu salata ile balık yemek istedi.kocişim sağolsun hemen aldı pişirdi o gün. ama dediğin gibi yaz meyvelerinde fiyatlar çok acayip insan bu durumda parasını önemsemesede bu kadar para vermek istemiyo dediğin gibi 1 aya kalmaz hepsi çıkacak ve düşecek fiyatlar. Annem erik istedim diye almış bana minicik bi kutunun içinde dediğin gibi birde zaten minicikler yenmiyor bile. Bu satıcılar bizim durumumuzdan faydalandığı için sopa istiyor hepsi sopaa   :caca: :caca: :caca: :caca: ayıptır yaa olmamış erik içinde bu kadar para yani. madem öyle getirmeyin satmayın kardeşim.  :cussing: :cussing:
Gelde Bizim Olsun Tüm Mutluluklar, Beklemeye Sabrım Gücüm Kalmadı!...

fıstık

Kızlar canınız ne istiyorsa yani şuan bulunmayan şeylerden dolayı doktorunuza söyleyin hangi mineral vitamin eksikse o size uygun bişey

söyleyecektir inanın eskisi kadar istemediğini göreceksiniz  ;)

neslihan

Kızlar burada erik sekiz tl.İstanbul gezilmesi güzel yaşanması berbat biryer ya.Ama zaten olmamış erik yemek bebek için iyi değilmiş ya boşverin yemeyin.

Buaralar ben hergün bir tane cornetto chocolate disc yiyorum.Napim hoşuma gidiyor.Zayıfım ya biraz daha kilo alayım  :k06:

fıstık

kız nesliş hergün cornet yenirmi bebişi obez yaparsın valla  :k06: :k06: :k06:

neyse hamişsin ye hayatım afiyet bal şeker olsun :opucuk:

neslihan

Annemler diyoki bu kadar tatlı yemeye sen nasıl kız doğurucan,erkek gibi aynı diyorlar.Karnım bide sivri ama doktorda kız diyor bende herşeyini pembe aldım.

Obez olmaz inşallah kızım ama annesi gibi tombiş olur inşallah.Tombiş bebekler çok sevimli oluyor ya.Hemde zayıf bebeklere göre daha çabuk büyüyor diyolar.

office

Alıntı yapılan: sedefsahin - 12 Nisan , 2009, 13:00:58
gunaydın cnm evet yemeyelım haklısın:)
cnm benım ısmım sedef senınkı nedrı memnun oldum sımdıden

benim adım Rana. bende çok memnun oldum canım. hayırlısıyla bir doğum yapıp rahatlasak :))

sedefsahin

ranacım bende memnun oldum cnm
ecet kızlar bende o satıcıları  sopayla  dovmek ıstıyorum sanada canı gonulden katılıyorum :caca: :caca: :caca: :cussing:
kızlar ben ılk baslarda ınanılmaz tursu lımon yıyordum ya sonra dondurma cok yedım sımdı hersyden yıyorum kımı erkek dedı kımı kız ama benım kızım olucak cumartsı doktorumuzda soyledı cok sevındım ya  :hieyt:
neslıhancım sen hangı semttesın erık 8 ytleymıs gelıp senın ordan alalım  :D
ya bu arada varya yaz gelsede karpuz peynır ekmek yesek dımı kızlar ya ben bırde delı gıbı peynır yıyurm bırde ayran :)

merhabalar

neslihan

Semt derken ben adanadayım güzelim  :ehi: