Rabbime Şükürler Olsun Hamileyimm

Başlatan özgemm, 08 Mart , 2011, 18:00:12

« önceki - sonraki »

nuhcan

tebrikler canım.allahım analı babalı büyütür işallah darısı bizlere.. :amin: ve tüm anne olmak isteyenlere..
NE OLUR BEBEĞİM SAĞLIKLA GEL ARTIK

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM GOZUN AYDIN OLSUN  :amin:

TEBRIK EDIYORUM  :flowers: SAGLIKLI BIR SEKILDE RABBIM KUCAGINA ALAMAYI NASIP ETSIN  :amin:

gülbanu

canım tebrik ederim ,rabbim saglıkla kucagınada aldırsın inşlh.

SRPL

tebrik ederim canım allah analı babalı büyütsün inşallah

GELSQMİNQ

tebrikler cnm aallah kucağına almayı nasip etsin

rusta

tebrikler canm allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin  :amin:

özgemm

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
canlarım çok sağolun ALLAHIM herkese nasip etsin inşallah

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli olsun cnm ya bu ay ne bereketli ay ins bizede yarar bereketi  :love7: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

"<<<ZEHRA>>>

Alıntı yapılan: özgemm - 08 Mart , 2011, 18:00:12
kızlar kan verdim bgn 2121 çıktı sonucum  :muzz: hala şoktayım
çok şükür ALLAHIM darısı tüm isteyenlere inşallah
Canım benim çok ama çooooook sevindim Rabbim tamamına erdirsin  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

aydinays

Tebrik ederim canım. Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin. Kaç haftalık bebeğin? Ultrasona girdin mi?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

nilüfer elif

Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

bebeğimbenim(şerife)

tebrikler  :basardim: :basardim: :basardim:allahım tamamına erdirsinnn :amin: :amin: :amin: :amin:bu bereketli ayda allahımmm bizede göstersin inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Tebrikler  :flowers:
Allah sağ salim bebeğini kucağına almanı nasip etsin tatlım  :amin: :amin: :amin:
Darısı isteyen herkesin başına olsun  :amin: :amin: :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 09 Mart , 2011, 09:20:32
tebrikler  :basardim: :basardim: :basardim:allahım tamamına erdirsinnn :amin: :amin: :amin: :amin:bu bereketli ayda allahımmm bizede göstersin inşallahhhhh :amin: :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin::amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aybenim

gözün aydın canım rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah.... :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: