Oğlum geliyor teyzeleri.

Başlatan aydinays, 08 Mart , 2011, 10:07:46

« önceki - sonraki »

aydinays

08 Mart , 2011, 10:07:46 Son düzenlenme: 19 Mayıs , 2011, 09:11:35 aydinays
Kızlar dün test yaptım. Benimde ikinci çizgim hafif çıktı. Bu gün adetim 4 gün geçmiş oluyor. Bu gün öğleden sonra bende sağlık ocağına gidip kan testi yaptıracağım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

canım cok tebrik ederim inş kan sonucunda olumlu cıkar

Lă_Tăhzen!

KESİN SONUC İÇİN KAN TAHLİLİ YAPTIR İNSALLAH HAMİLESİNDİR ;)

asya81

canım hayırlısı olsun hakkında sağlıkla bebişin gelmiştir :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:

derbeder

bence hamilesin canim, ama kesin sonucu almadan havaya girme  ;D simdiden gozun aydin tatlim, darisi bizlere  :love7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

tebrik ederim kan değerinde iyi çıkar inşallah

güneşş

tebrik ederim canım..inşallah meleğin tutunmuştur annesine  :muzz: :muzz:

aydinays

Çok teşekkür ederim arkadaşlar. Allahtan isteyen herkese bu duyguyu yaşatmasını isterim.  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:Çok garip bir duyguymuş bu canlarım.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

ohh hayırlı olsun  :opucuk: Allahım tamamına erdirsin inşallah kan sonuçlarında güzel çıkar  :amin: :amin:

"<<<ZEHRA>>>

OH OH MAŞALLAHHAYIRLI UĞURLUOLSUN rABBİM TAMAMINA ERDİRSİN CANIM  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :amin: :amin: :amin:

tulayysl

inşallah bebiştir canım hadi hayırlısı kan sonucunu bekliyoruzz

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

AYSECİM  tebrik ederim allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım tebrikler  :hello2: :hello2: :hello2:
Allah sağlıkla bebeğini kucağına almanı nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
Heyy ben bu Mart ayının gözünü yiyimmmmm  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 08 Mart , 2011, 11:42:12
AYSECİM  tebrik ederim allahım sağlıkla kucağına almayı nasip eder  :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

CANIMCIM ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM. ALLAH BANADA NASİP ETTİ BAK DEMEKKİ BİRLİKTE GERİ SAYIM YAPACAĞIZ. :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:  SAAT 2 DE KAN TAHLİLİ YAPTIRMAYA GİDECEĞİM. İNŞALLAH BENİMDE KAN SONUCUM SENİNKİ GİBİ GÜZEL OLUR. :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Shadowqueen

Canım tebrik ederim, muhtemelen hamilesin ama daha yeni olduğu için silik çıkmıştır. Rabbim kan sonucunuda iyi çıkmasını ve sağlıkla kucağına almanı nasip eder inş.  :amin: :amin:

Ay hamiş haberi alınca çok mutlu oluyorum  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: