Kızamık Salgını Dikkat..!

Başlatan мiŁenα., 23 Şubat , 2011, 13:25:18

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Kızlar dün haberlerde izledim..

1 yaşında olunuyor aşısı ama salgın var diye 9 aya çekilmiş.

İsteyen 1 yaşından önce vurdurabiliyor iğneyi.

Bizim 3 haftamız kaldı yaşımıza..

Acaba yaptırmayı düşünen varmı..?Eltimin oğlu zatüreden hastanede yattı 1/5 haafta önce şimdi de kızamık olmuş..

Aşısınıda olmuştu sanırsam ama  :dontknow:

Yaptırsammı ki beklesemmi..

Siz yaptırcakmısınız?

:love9: :love7: :love9:

Demet_dk

SALGIN İSTANBULDAYMIŞ

AMA HASTALIK HER YERDE HASTALIK İŞTE OFFF
3-10 YAŞ ARASI ÇOCUKLARDA DAH ASIK GÖRÜLÜYOMUŞ

AMAN ALLAH KORUSUN  :amin:

мiŁenα.

Off bugün yine tüm kanallar verdi :BangHead:

ırmak184

aysecim beni saglık ocagından aradılar 1 hafta önce..istanbulda kızamık salgını varmış o yüzdn 1 yasına kadar olan bebeklerde erken kızamık asısı yapacakların söylediler.bende 1 hafta önceden yaptırdım...

βαlκιz

yapılan bi aşı zaten ha 1 yaşında ha daha önce
yaptırılmalı bence allah korusun
ama aşıya ragmen de olunuyo  :BangHead: inşallah olmaz bebeklerimiz çocuklarımız allah korusun  :amin:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Pınar86

Bende İstanbul'dayım dün akşam bir arkadaşımla görüştümde oda yaptırmış saglık ocağından aramışlar gidip yaptırmış oda.

Ya bu ne ya sürekli yeni hastalıklar türüyor gittikçe kötü oluyor herşey bide keçi gribi çıktı Allahım sen koru bizi bakalım ne hastalıklar çıkacak  :amin: :amin:

herşeyden geciyorum oğlum hasta olmasın diye çok düşünüyorum evdede kalabalık yaşıyoruz korkuyorum hasta olacak diye şu devirde çocuk büyütmek çok zor ya Allah yardım etsin. :amin:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Sağlık Bakanlığı 1 yaşında yapılması gereken kızamık aşısını salgın sebebiyle 2 doza çıkarmış.İlk doz 9.ay da yapılıyormuş  :icon_thumright: Bende yarın gidip yaptıracağım  :icon_thumright: Beni de aradı sağlık ocağı hatta kapıya bile geldiler ihmale gelmez allah muhafaza  :amin:

ѕєν∂α¢αη

beni niye aramadı bu ocak hı acaba 9 aylık olmamıza 2 gün var diye mi :)) gidip de soriyim bakim

Uploaded with ImageShack.us

мiŁenα.

Bizide aramadılar..Yaşına az kaldı Allah'tan

ѕєν∂α¢αη

ayşem aradılar bugü götürdüm. 2 doz halindeymiş. birini yaptılar ikincisi yaşında yapılacak. Dr.umuza sordum gitmeden ihmal etme dedi. sol omuzdan vurdular.

Uploaded with ImageShack.us

ırmak184

bugün 2. dozumuzuda yaptırdık..