29 Nisan , 2024, 18:06:01

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

vee işte ben geldim pcm düzeldi:)))

Başlatan ♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥, 07 Mart , 2011, 22:15:02

« önceki - sonraki »

βαlκιz

nurayyyy nerdesin seen kızzz :caca:
heleşükür geldinnnn
eflin nasıl ayy kocaman olmuştur
en yakın zamanda resim bekliyoruzzzz
tekrar hoşgeldin aramızaa :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

HOŞGELDIN NURAYCIM  :hieyt: :flowers:
ÇOK OZLEDIK SENI VE EFLINI  :love9:
NASILSIN CANIM INSALLAH HERSEY YOLUNDADIR
BUNDAN SONRA DAHA SIK GORUSURUZ :flowers:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

gülşah yettim bacımmmm :-* :-* :-*geldlm geldim sopalar kalkmıs valla
uzun zaman oldu tabi eflin büyüdü ya senin yaramazlarda büyümüs baktım faceden simdi bütün bebekler büyümüs sasırdım kaldım :nazar: :nazar:
istanbul nickin degısık parıslım sibelmısın yoksa kusura bakmayın alısana kadar tanıtın kendinizi  :k06: :k06:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥EfLiN'iN Annİşi NuRay♥♥ - 08 Mart , 2011, 01:29:09
gülşah yettim bacımmmm :-* :-* :-*geldlm geldim sopalar kalkmıs valla
uzun zaman oldu tabi eflin büyüdü ya senin yaramazlarda büyümüs baktım faceden simdi bütün bebekler büyümüs sasırdım kaldım :nazar: :nazar:
istanbul nickin degısık parıslım sibelmısın yoksa kusura bakmayın alısana kadar tanıtın kendinizi  :k06: :k06:
EVET BENIM CANIM  ;D BI NICKIM DEGISTI BASKADA BISEY DEGISMEDI HAYATIMDA  :k06: EFLINI BENDE ÇOK MERAK EDIYORUM  :opucuk:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

canım benim çoooook özledım sürekli dusundum ya acaba ne oldu sarıkızımla senii canım benim nasılsın iyimisin görüşmeyeli çok oldu anlatı bakalım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥EfLiN'iN Annİşi NuRay♥♥ - 08 Mart , 2011, 01:33:34
canım benim çoooook özledım sürekli dusundum ya acaba ne oldu sarıkızımla senii canım benim nasılsın iyimisin görüşmeyeli çok oldu anlatı bakalım
ÇOK SAGOL CANIM  :opucuk: BEN IBIR AY ONCE 2 AYLIK BEBGIMI DUSURDUM  :'( BU IKINCI BEBGIMDI KISMET OLMADI YINE  :'( ONUN DISINDA SINAVLARA HAZIRLANIYORUM CANIM 3 HAFTA SONRA OLACAK GECEN HAFTA YIGENIM DOGDU BIR HAFTALIK ONUNLA ZAMN GECIRIYORUM HIC OLMAZSA BEBK OZLEMIMI BIRAZ DINDIRMIŞ OLUYOR
SEN NELER YAPTIN EFLIN KONUSUYOR MU

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

inanmıyorum canım ya cok üzüldüm inan kı off ya nasıl sevinmişsindir sonrada..
olsun canım bozma moralini ben inanıyorum tekrar olcak sakın stres yapma
bak yiğenin de oluyomus onunla vakit gecir canım benim ya
eflin konusuyor herseyı biliyor artık söylüyo birden ona kadar sayı sayıyor anlamadıgı bişey yok artık tam bi dilli düdük :nazar: :nazar: :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥EfLiN'iN Annİşi NuRay♥♥ - 08 Mart , 2011, 01:45:51
inanmıyorum canım ya cok üzüldüm inan kı off ya nasıl sevinmişsindir sonrada..
olsun canım bozma moralini ben inanıyorum tekrar olcak sakın stres yapma
bak yiğenin de oluyomus onunla vakit gecir canım benim ya
eflin konusuyor herseyı biliyor artık söylüyo birden ona kadar sayı sayıyor anlamadıgı bişey yok artık tam bi dilli düdük :nazar: :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin: ÇOK SAGOL INSALLAH CANIM VAKTI SIMDI DEGILMIŞ DEMEK
OYYYYY MASALLAHHH SUBHANALLAH  :nazar: :nazar: BUNDAN SONRA KAFANIZI SISIRECEK KUZUM  KIZ ÇOCUKALRI BIRDE ÇOK MERAKLI OLUYOR  :k06: ALLAH SIZE GUC VE SABIR VERSIN  :ehi: YIGENIMDEN BILIRIM BU NE DERDI ANLATIRDIM PEKI BU NE DERDI BITMEZDI SORULARI BENIM TABI SABRIMI ZORLARDI BAZEN YINEDE ÇOK GUZEL BI DONEMLERI  :love9: :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

aynen canım vakti değilmiş ama inanıyorum mutlaka bigün gelcek o vakit :amin: :amin:
ya  teyzesi şişiriyo kafamızı çoook kıskanc oldu kimseyi sevdirtmıyo sadece onunla ilgilencez :)

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

hosbulduk arkadasım tessekkur ederim :opucuk:

arduy

arduy

DÜN ADET OLMAM GEREKTİ OLMADIM BÜĞÜNDE BANA DUA EDİN :amin: