28 Mart , 2024, 12:16:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sari sacmi daha guzel siyah sacmi??????

Başlatan belkis_nur, 07 Mart , 2011, 13:01:43

« önceki - sonraki »

belkis_nur

saclarimda su an sari meç var ,ve siyah saclarida begeniyorum ama korkuyorum yakismaz diye????

derbeder

seni görmeden nasil yorum yapabilirizki?  ;D
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

belkis_nur

Alıntı yapılan: {narin} - 07 Mart , 2011, 13:06:10
ben esmerim cnm aslinda ....ve saclarimda meç var ,bende siyah mi yapsam diye dusunuyorum...sizce hangisi daha guzel ????

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

belkis_nur

makyaj ve kullanim acisindan hangisi daha kullanisli???? ben makyaj yapmayi cok severim.

derbeder

Alıntı yapılan: belkis_nur - 07 Mart , 2011, 17:41:21
ben esmerim cnm aslinda ....ve saclarimda meç var ,bende siyah mi yapsam diye dusunuyorum...sizce hangisi daha guzel ????
esmerlere sari sac gitmiyor bence, cok çakma duruyor. tabii bu benim fikrim. siyah ya da koyu kahve tonlari tercihim olurdu.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

ツgöçmen_54 ツ

bence ikisinin ortası çikolata kahve  :icon_thumright:

belkis_nur

Alıntı yapılan: {narin} - 07 Mart , 2011, 17:44:23
Alıntı yapılan: belkis_nur - 07 Mart , 2011, 17:41:21
esmerlere sari sac gitmiyor bence, cok çakma duruyor. tabii bu benim fikrim. siyah ya da koyu kahve tonlari tercihim olurdu.
:flowers:       :icon_thumright:   

belkis_nur

βαlκιz

ikisideee
ben sarışında oldum kızılda karamelde
en son siyah
kendi saç rengim siyah
ama şuan sıkıldım boyatmayı düşünüyorum
en son bidaha boyatmam demiştim
ama simsiyah sıktı beni
içim kararıyo :ehi: rengarenk bişey lazım :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Aytii

esmer isen sari yakismaz ;) ben beyaz tenliyim kumral saçlarim açik ve bana her kuaför siyah saçin yakismayacagini söyler ki dogru çok agresif dururum zaten öyle bir yapiya sahibim bari disardan milleti korkutmayayim  ;D

Lă_Tăhzen!

esmersen sarı yakısmaz siyah guzel olur bence benim saçımda röfle var suanda kendi saçım üzerine sarı beyaz tenliyim

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Esmer tene asla ve asla sarı gitmiyor o yüzden daha naturel ve yakışanı koyu kahve olabilir bana kalırsa  :icon_thumright:

belkis_nur

tassekurler arkadaslar    :opucuk: