gaz problemi için tavsiyeleriniz?

Başlatan dilengisk, 07 Mart , 2011, 12:16:20

« önceki - sonraki »

dilengisk

ah kızlar ahh araba da kesmio benm oglanı arkadaslar ben bole bişi gormedim duymadım. yavrum mahfoldu ben ayrı kızlar inanın gozume uyku girmio gunduzleri gecio diodum dun ve bugun gunduz de uyumadı minnacık bebek en az 16 saat uyuması gerek 2 gunde 10 saat yok uyudugu...

dr a gittik bugun yok yapabilecegim bisey dio deliricem resmen

allahım sen yardım et :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

DER!N

:amin: :amin: :amin:

Sab aldın mı bu kez Dilek? Ben onunla huzura kavuştum pek çok arkadaşın bebeğinde de işe yaradı.

dilengisk

Alıntı yapılan: DER!N - 11 Mart , 2011, 23:02:50
:amin: :amin: :amin:

Sab aldın mı bu kez Dilek? Ben onunla huzura kavuştum pek çok arkadaşın bebeğinde de işe yaradı.

aldım canım aldım. nurse bulamayınca sab aldım zaten. yok etki etmio aslında zaten gegirio pırt da yapıo ama 1 dakika snra yeniden sıkısıo dr yapısı gazlı dedi ama bu kadar da olurmu ya  ben bu kadar pırt yapmıorum valla :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

DER!N

Annesi üzülme, o daha minicik bağırsakları henüz alışıyor kıyamam sabırlı olmalısın inan bana pek çoğumuz bu dönemi zor yaşadık ama çok çabuk geçecek.
Benim kızım da gazını çıkartıyordu ama bağırsak gazı denen zımbırtıyı o kadar kolay atamıyorlar. Bir kaç gün düzenli kullan damlayı karın masajına devam et en çok da dizlerini karnına iyice çekip biraz bastırınca rahatlıyorlar olmadı göbeğini dizine gelece şekilde yatır biiraz baskı olsun sırtını da ovuştur rahatlar az da olsa.

İnş. çabuk geçer gaz dönemi yavrucağın.

dilengisk

Alıntı yapılan: DER!N - 11 Mart , 2011, 23:16:52
Annesi üzülme, o daha minicik bağırsakları henüz alışıyor kıyamam sabırlı olmalısın inan bana pek çoğumuz bu dönemi zor yaşadık ama çok çabuk geçecek.
Benim kızım da gazını çıkartıyordu ama bağırsak gazı denen zımbırtıyı o kadar kolay atamıyorlar. Bir kaç gün düzenli kullan damlayı karın masajına devam et en çok da dizlerini karnına iyice çekip biraz bastırınca rahatlıyorlar olmadı göbeğini dizine gelece şekilde yatır biiraz baskı olsun sırtını da ovuştur rahatlar az da olsa.

İnş. çabuk geçer gaz dönemi yavrucağın.

amin teyzesi amiiiinnnn. uykusuzluktan bnm de basım bi agrıo gozumun onunu goremiorum e o zaman da verimli olamıorum. duzenli kullanınca etki eder belki bakalım