Ömrümün en kıymetli anıydı dediğiniz an....

Başlatan hüzünden_gelme, 06 Mart , 2011, 20:04:36

« önceki - sonraki »

banu_fth

Alıntı yapılan: ● GϋŁ ßαКιşŁιм ● - 15 Mart , 2011, 10:38:22
Bir tane degil ki bir cok kiymetli an'im var, ömrüm boyunca her hatirladigimda mutluluktan gözlerimin doldugu..

Esimle Tanistigimiz gün, nisanlandigimiz gün, Nikahimiz, Evlendigimiz gün,
Geçen yaz'ki tatilimiz  :love8: cok güzeldi basbasaydik bide hamileydim 1 hafta rüya gibiydi :love9:
Hamileligimin son zamanlari, o heycan o bekleyis o sabirsizlik o saskinlik  :love9:
ve tabikide dogum yaptigim an...... :love9: o an'i hiç birseye degismem,
esimle belkide hiç boyle guzel bir an'i yasamamistik, birde bebegim rahatsizlanip baska hastaneye sevk edilince
ikimizde sabaha kadar aglamistik, ertesi gunde ikimizde gitmistik bebegimizin yanina,
o gece hiç gecmek bilmemisti, esim bana sarilip agladi hep  :y25: cok güzel anlardi..
tekrar yasamak için herseyimi veririm.....

ay gözlerim doldu kız..
burnum uyuştu..  :y25:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Nezo

Şuan Hayatımın En' lerinde Eşim Var Ona Aşık Oldugum Gün Ona Evet Dediğim Gün..  :love7:

İlerde Allah izin Verirde Bi Çocuğumuz Olursa Eminim En' lerim de Değişecektir.

hüzünden_gelme

bir kadin icin en kiymetli ani cocugunu ilk kucagina aldigi andir sanirim... :love9:
onu da daha yasamadigim ama annemin ailemin varligini hissettigim her an kiymetli benim icin... :opucuk:

keyameya

2 yıllık bi görüşme, karşılıklı sevgi ve uzun süren bi açılamama durumundan sonra eşimin bana evlenme teklif ettiği an benim en mutlu ve en kıymetli anımdı :love3: (şimdilik ;D )

d3m37

eşime ait oldugum an
evlendıgımız an
hamıle oldugumu ogrendıgım an
ve kuzumu kucagıma aldıgım an

Ben   06/04/1987
Ecem 06/07/2009
Aşkım 06/08/1982

muhribe

doğum masasında başımı sağa bir çevirdim, o an dünyadaki en tatlı varlığı gördüm. o buruşuk haliyle tüm kalbimle aşık oldum oğluma. o andan daha kıymetlisi yok benim için. mucizem benim  :love9:

xxcansuxx

hamile olduğumu öğrendiğim an bambaşkaydı... hayatım değişti anne olacaktım artık  :love9: :love9:
en kıymetsiz, dünyanın bile değersiz geldiği an ise drun birinin senin hamile kalman imkansız dediği an olmuştu... :violent1: :violent1:
çok şükür rabbime  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

eşimin de benden hoşlandığını öğrendiğim ve aşkımın karşılıklı olduğunu öğrendiğim gün...

ilk öpücük... (hiç unutmam)

hamile olduğumu öğrendiğim an salya sümük olduğum dakikalar...

bebeğimin cinsiyetini öğrendiğim zaman apışıp kaldığım an...

doğumhanede oğlum doğduktan sonra ilk gördüğüm an,kucağıma verdiler,bütün sancılar acılar gitti... oğlumu kokladım... bağrıma bastım... işte o an her şeyden güzel ve değerliydi...

oğlumun tiroid hormonlarının normale döndiğini öğrendiğim gün göbek atmıştım  :muzz:

fulya-elif

esime asik oldugum an (halen sürmekte) kizimi kucagima aldigim ilk an o kocaman gözleriyle bakip yakama yapismisti süt icin..  askimdan bide bebisimden kiymetlisi yok benim icin!!

ayy

memleketten yaşadığım yere geri dönerken yaz sonları ANNEMİN BOYNUMA SARILIP DAKİKALARCA BOYNUMU KOKLAMASI.OTOBÜSTE SAATLERCE AĞLAMIŞTIM

melek100lü

:love9: :love9: :love9: ÇOCUKLARIMIN DOĞUMUYDU TABİKİ HAYATIMIN EN GÜZEL ANLARI ONLARI KOLLARIMA ALMAKTI  :love9: :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby:

rümeysaa

Esimle nikah masasina oturdum an ve balayimiz en guzel anilarim  :love9:

HASRET!M S@N@

nikah masasında esimin sonsuza kadar evet demesi

ben dahil herkesi sasırtmıstııı.

birde ilk hamile oldugumu öğrendiğim an uzun sürmedi ama o 10 gün en güzel günlerimdi.

xxcansuxx

hamile olduğumu öğrendiğm zaman çok özeldi birde onun ilk sesini duyduğum an  :love9: :love9: