27 Nisan , 2024, 15:10:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HAMİLELİĞİN BAŞINDA BEL AĞRISI NORMAL Mİ?

Başlatan aydinays, 06 Mart , 2011, 16:54:31

« önceki - sonraki »

aydinays

ARKADAŞLAR HAMİLELİĞİNİZİN BAŞINDA BEL AĞRISI YAŞADINIZ MI? YANİ HAMİLELİĞİNİZİ ÖĞRENMEDEN ÖNCE? YOKSA BUNLAR ADET BELİRTİSİ Mİ DİYELİM BU BELİRTİRLERE???
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

evet ben cektim hala cekiyorum  :sad1: :sad1: belimin agrimadigi gun yokki  :( :(

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

SABIRTAŞI

EVET BENDE ÇEKTİM VE HALA ÇOK ÇEKİYORUM NORMAL CANIM AŞIRI DEĞİLSE AĞRIN...HATTA HAMİLELİĞİN SONLARINDA DAHA DA ÇOĞALIR....BEN İLK DOĞUMUMDAN BİLİYORUM...

Aytii

evet normal çünkü bünyen hamileliğe adapte olmaya çalışıyo dolayısıyla moralini bozmak için demiyorum ama daha ne ağrılar göreceksin  ::)

aydinays

Efet canım rahime düştüğünden beri rahat vermiyor benim mercimek :)) Olsun çok şükür o iyi olsun da ben çekerim. :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Ben ilk zamanlar bel ve kasık ağrısından yokuş yürüyemezdim o dereceydi  :sad1: Normal ağrılar bunlar rahimde kendine yer açıyor mercimek  :k06: 2.trimester dan rahatlamaya başlarsın ve hamişliğin keyfini de sürmeye  :nazar:

Dilara Ebrar

evet bendede ole oldu.başlarda daha çoktu şimdi biras rahatladım.arkadaşların dediği gibide sonlara doğru artar muhtemelen... :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

aydinays

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 17 Mart , 2011, 03:59:09
Ben ilk zamanlar bel ve kasık ağrısından yokuş yürüyemezdim o dereceydi  :sad1: Normal ağrılar bunlar rahimde kendine yer açıyor mercimek  :k06: 2.trimester dan rahatlamaya başlarsın ve hamişliğin keyfini de sürmeye  :nazar:

Ben bu konuyu adetim bir gün gecikmişti o zaman açtım. Acaba hamilelik belirtilerinden midir diye? Ve çok şükür o belirtilerdenmiş. :k06: :k06:

asuman1981

BEN ÇOK ÇEKTİM VALA ZATEN İLK BELİM AĞRIDI  9 AY BOYUNCADA DEVAM ETİ ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN İNŞ

karapnr

benim de birkaç gündür ağrıyor belim koltukta uyuyakalmalarımdan mı yoksa hamilelikten mi bilemiyorum  :k06:

serife26

bel ağrısı olmadı ben de ama,benim de karnım davul gibiydi,ağrıdan ziyade şişlik vardı,hiç yaşamadığım şeylerdi...,