asya81 Arkadaşımız da Hamile

Başlatan HASRET!M S@N@, 05 Mart , 2011, 10:08:54

« önceki - sonraki »

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

asya81

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 05 Mart , 2011, 14:03:49
Asya ablacım tebrik ederim Allah tamamına erdirsin  :amin: Rabbim evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: çoookk sevindim ablacım  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: banada dua et bugün benim günüm daha tık yok ama
aminnn canım darısı başına inşallah sende bu ay arkamızdan gelirsin canım benimm :amin:

Aytii

hayirli olsun Asya  :nazar: Allahim tamamina erdirsin insallah  :amin:

bir haftada 4.üncü hamile haberi bu sanirim  :sunny:  :hello2: :hello2: :hello2: insallah yenilerini duymaya devam ederiz yine  :nazar: :nazar: :nazar:

Alıntı yapılan: asya81 - 05 Mart , 2011, 14:28:58
Asya ablacım tebrik ederim Allah tamamına erdirsin  :amin: Rabbim evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: çoookk sevindim ablacım  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :love9: banada dua et bugün benim günüm daha tık yok ama
aminnn canım darısı başına inşallah sende bu ay arkamızdan gelirsin canım benimm :amin:
inşallah canım ablacım  :opucuk: ama senin hamiş olduğuna okadar çok sevindimki anlatamam teyzesi kurban olsdun ona ya belirtilerin neydi abla

asya81

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 05 Mart , 2011, 14:30:49
hayirli olsun Asya  :nazar: Allahim tamamina erdirsin insallah  :amin:

bir haftada 4.üncü hamile haberi bu sanirim  :sunny:  :hello2: :hello2: :hello2: insallah yenilerini duymaya devam ederiz yine  :nazar: :nazar: :nazar:

saoalsın canım :opucuk: :opucuk:evet inşallah herkes güsel haberler verir bu ay :amin: :amin: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 05 Mart , 2011, 14:31:48
inşallah canım ablacım  :opucuk: ama senin hamiş olduğuna okadar çok sevindimki anlatamam teyzesi kurban olsdun ona ya belirtilerin neydi abla
saol canım benimmm :opucuk: canım aslında 8ay boyunca her ay psikolojik belirtilerim vardı bu ay bi beklentim yoktu belirti olarak yumurtlamadan sonra ara ara gelen kasıktan bacağa yayılan kramp ve batma okadar.bide günüme gelene kadar kasık ağrısı adet olcam die bekledim.hayırlısı allahtan canım inşallah sendende alırım haberi allahın izniyle :amin: :amin: :amin:

Alıntı yapılan: asya81 - 05 Mart , 2011, 14:34:53
Alıntı yapılan: ˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ KIRILMAZ - 05 Mart , 2011, 14:31:48
saol canım benimmm :opucuk: canım aslında 8ay boyunca her ay psikolojik belirtilerim vardı bu ay bi beklentim yoktu belirti olarak yumurtlamadan sonra ara ara gelen kasıktan bacağa yayılan kramp ve batma okadar.bide günüme gelene kadar kasık ağrısı adet olcam die bekledim.hayırlısı allahtan canım inşallah sendende alırım haberi allahın izniyle :amin: :amin: :amin:
inşallah ablacım kurbanolduğum Allahım bilir

bebişim616161

masallah masallah sitede anneler çoğalıyor hepbirlikte doğurucaz galiba bi daha ki ayada insallah ben hamişim die bağırırım :amin: :amin:

Belgink.

asyacım tebrikler cnm ..inş sorunnsuz bi gebelik gecirirsinnn :amin: :amin: :nazar:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

cANIMMM ya TEBRİK EDERİM HAYIRLI OLSUN ÇOK SEVİNDİM :hieyt: :hieyt: :hieyt:BU AY ÇOK BEREKETLİ NE GÜZEL İNŞALLAH GÜZEL HABERLERİN DEVAMI GELİR,RABBİM HAYIRLI,SAĞLIKLI BİR GEBELİK NASİP EDER İNŞALLAH :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ALLAH TAMAMINADA ERDİRSİN SAĞLIKLI BİR HAMİLELİK GEÇİRİRSİN İNŞAALLAH CANIM

beteray

hayırlı uğurlu olsunn  :nazar: Allah bağışlasın :nazar:

✿گสЯเ_ќĮż✿

TEBRİKLER ASYA :flowers:
RABBİM TAMAMINA ERDİRSİN  :amin:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım hayırlı uğurlu olsun gözün aydın  hamileliğin sağ salim biter ve inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın  :amin:
Ohh hamiş haberleri çoğalıyor eee o kadar Mart geldi olsun o kadar dimi ama  :ehi:

AککORTįє

TEBRİK EDERİM CANIM HAYIRLI OLSUN  :flowers: