5 YOLCU 4 PARAŞÜT=)=)

Başlatan oozge, 01 Mayıs , 2008, 14:47:02

« önceki - sonraki »

oozge

mavili

oozge

kendını akıllı bısı sanan bushha ne demeliii
parasutsuz atlıooo cocugun çantayııı alıooo parasut dıe :ehi: :toothy10: :ehi: :toothy10:

tubis

mavili

eee onun kalbi göbeginde akıl edememiştir :ehi: :ehi: :ehi:

oozge

evet ya tüh bak onu unutmustum benn ıyıkı hatırlattın kuzumm :toothy10: :ehi: :toothy10: :ehi: :k06:
kalpsızzzzz herıfff :toothy10: :ehi: :k06:

mavili

kalpsiz vicdansız aşagılık acımasız allah allah allah vurun kahpeye tutmayın beniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :toothy10: :toothy10: :toothy10:

tubis

yürü mavili tutan yok cnım  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

oozge

mavili arkandayımmmmmmmmmmmmmmmmmm hazır elın bulaşmışken tayyibe de  dalsan dıodum bak arkandayım yaaa ozaman yer degıstırırıs o zevkı kımseyle paylaşamammmmmm wlla kusuruma bakma yaneee :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

sevda

emosum

Alıntı yapılan: [[[QSq€€]]] - 02 Mayıs , 2008, 11:47:11
mavili arkandayımmmmmmmmmmmmmmmmmm hazır elın bulaşmışken tayyibe de  dalsan dıodum bak arkandayım yaaa ozaman yer degıstırırıs o zevkı kımseyle paylaşamammmmmm wlla kusuruma bakma yaneee :toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:

bencede cünkü ikisininde birbirinden farkı yok onada dalsan ii olur :ehi: :ehi: :ehi:

semra

ohhhhhhhhhh ohhhhhhhhhhhhh :occasion14: :occasion14:ne güzel olmus ölmüsmü cok sevinirim :occasion5: :occasion5:

oozge

wlla haber alınamıor sayın seyırcılerrrr
gelışen haberlerle yne sızlerle olucazzz ekranları basından ayrılmayınız
ben özgeeee    ıyı seyırler ıyı aksamlarrrrrr :ehi: :toothy10: :k06: :ehi: :toothy10: :ehi: :k06: :ehi: :toothy10: :k06: :ehi: :toothy10: