ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Nezo

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ayla89

bende okuyorum heyecanlanıyorum inan ki dahada iyi olsun herşey inş ne çabuk gçiyor değil mi dün gibi hamileliğini öğrendin kocaman olmş   bebişimiz :k06:erkek olcak sanki sağlıklı olsunda değil mi annesi :love7: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: özgür89 - 20 Nisan , 2011, 20:09:38
bende okuyorum heyecanlanıyorum inan ki dahada iyi olsun herşey inş ne çabuk gçiyor değil mi dün gibi hamileliğini öğrendin kocaman olmş   bebişimiz :k06:erkek olcak sanki sağlıklı olsunda değil mi annesi :love7: :opucuk:
CANIM BENİM EVET CABUK GECTİ ZAMAN VALLA EN ÖNEMLİSİ SAGLIKLI OLMASI TABİKİ RABBİM OLMAYANLARADA NASİP ETSİN İNŞ  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: canım yavrum sana uzun süredir yazamıyorum seni çok seviyoruz baban dün seninle baya konustu  ;D bilmem duydunmu daha minnacıksın gerci  :binkybaby: bakalım cinsiyetin ney kızmısın erkekmi saglıklı olda benim için cinsiyetin önemli değil minik kuzum cinsiyetini eger gösterirsen 15 mayısta ögrencez inş  :amin: hep saglıklı ol mutlu ol içimde ve dunyaya geldiğindede  :amin: A.E.O  :amin:   :love9: :love9: BUGÜN 12+6 YIZ GÜNLER HIZLA GEÇİYOR MAŞALLAH KUZUMA  :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

FeHi

tulayysl

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2011, 13:15:03
:love9: :love9: MASALLAH BENİM MİNİK PITIRCIĞIMA BUGUN 13+2 OLDUK  :nazar: :nazar:  :love9: :love9:
canım profilinde 14+ ü gorunce benm bebiş oldugu yerde sayıyo sennki zıplayarak büyüyo gibi geldi bi an. azcık daha zorlarsa benmkiyle arayı kapatıcak:d

seda87

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Nisan , 2011, 11:11:25
:love9: canım yavrum sana uzun süredir yazamıyorum seni çok seviyoruz baban dün seninle baya konustu  ;D bilmem duydunmu daha minnacıksın gerci  :binkybaby: bakalım cinsiyetin ney kızmısın erkekmi saglıklı olda benim için cinsiyetin önemli değil minik kuzum cinsiyetini eger gösterirsen 15 mayısta ögrencez inş  :amin: hep saglıklı ol mutlu ol içimde ve dunyaya geldiğindede  :amin: A.E.O  :amin:   :love9: :love9: BUGÜN 12+6 YIZ GÜNLER HIZLA GEÇİYOR MAŞALLAH KUZUMA  :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tulayysl - 25 Nisan , 2011, 13:35:05
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Nisan , 2011, 13:15:03
:love9: :love9: MASALLAH BENİM MİNİK PITIRCIĞIMA BUGUN 13+2 OLDUK  :nazar: :nazar:  :love9: :love9:
canım profilinde 14+ ü gorunce benm bebiş oldugu yerde sayıyo sennki zıplayarak büyüyo gibi geldi bi an. azcık daha zorlarsa benmkiyle arayı kapatıcak:d
:laughing7: :laughing7: CANIM YA EVET BANADA HIZLI GECİYO GUNLER CABUK BUYUYO YA SASIRIYORUM BAZEN  :nazar: :nazar: ;D YETİŞİRİZ SANA DERMİŞİM  :tongue3: :tongue3: