ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Balböceği

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: KONYALI - 13 Mart , 2012, 20:13:42
masallah ecremize...dogdular büyüyorlar kevsercim..çok şükür.... :nazar: :nazar: :nazar:
:opucuk: sagol canım evet buyuduler valla  :k06: :nazar:
Alıntı yapılan: aydinays - 13 Mart , 2012, 20:33:57
MAŞALLAH BENİM GELİNİME 5. AYIDA BİTERMİŞ.  :nazar: :nazar: :nazar:
Alıntı yapılan: aydinays - 13 Mart , 2012, 20:33:57
MAŞALLAH BENİM GELİNİME 5. AYIDA BİTERMİŞ.  :nazar: :nazar: :nazar:
sagol dünürüm  :opucuk:
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 14 Mart , 2012, 00:55:44
kevserim yeni ayiniz hayirli olsun canim masallah  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

sagol edam  :opucuk: :hello2: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

_inci_tanem_

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Mart , 2012, 08:06:42
mamişim bugun tam 5. doldurduk  :hello2: :hello2:  :nazar: sen çok cadı olmaya basladın haaaa  ;D herdaim A.E.OL  :amin:
kocamannnn maşaallah mavişime  :nazar: :nazar: :nazar: aylar bir bir biter ecre sultan yarı yaşına girer  :muzz: :muzz:

olvido

:nazar: daha dün gibiydi hamiş hamiş gezdiğimiz. bazen beşiğinde uyuyan kuzuma baktığımda kendime cimcik atasım geliyo acaba rüya mı bu diye  :k06: çok şükür ki rabbime bize bu melekleri gönderdi.  :amin: yeni ayınız sağlıklı, neşeli  geçsin canım..

aydinays

mamişim bugun tam 5. doldurduk  :hello2: :hello2:  :nazar: sen çok cadı olmaya basladın haaaa  ;D herdaim A.E.OL  :amin:

eee kevser ecre büyüyecek. cadılık yapacak aferim ona.  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Mart , 2012, 13:03:42
kocamannnn maşaallah mavişime  :nazar: :nazar: :nazar: aylar bir bir biter ecre sultan yarı yaşına girer  :muzz: :muzz:
:opucuk: sagol canan teyzesi  :opucuk:  :muzz: :muzz: :occasion5: :occasion5:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: olvido - 14 Mart , 2012, 13:25:34
:nazar: daha dün gibiydi hamiş hamiş gezdiğimiz. bazen beşiğinde uyuyan kuzuma baktığımda kendime cimcik atasım geliyo acaba rüya mı bu diye  :k06: çok şükür ki rabbime bize bu melekleri gönderdi.  :amin: yeni ayınız sağlıklı, neşeli  geçsin canım..
canımö evet daha dundu ama zaman cabuk geciyor bazen banada öle oluyor bu benim diyorum ALLAH A ŞÜKÜR EDİYORUM  :amin:  :amin: :amin: :opucuk: :opucuk:
Alıntı yapılan: aydinays - 14 Mart , 2012, 15:39:17

eee kevser ecre büyüyecek. cadılık yapacak aferim ona.  :nazar: :nazar: :nazar:
DÜNÜRÜM EVET TAM CADI TAM  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: benim cadı kızım bu günlerde masallahh keyfin yerinde sen böle olunca bizde babanla çok seviniyoruz her daim böle neseli keyifli ol  :amin: ama bazen dişindenmidir bilmiyorum dişinmi çıkcak ne huysuzlanıyosun oda olcak  :k06: galiba erken cıkcak dişlerin bazen geceleri uyumak bilmiyosun  ::) ama olsun ne yapalım böle böle buyuyeceksin ama gunduzleri keyfin ii 3gun önce bi durmuyodun şimdi iisin  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: demin annen kuaföre gitti sende babayla kaldın cok uslu durmussun babayla boğuşuyodunuz geldiğimde  :nazar: :hello2: :hello2: :love9: çook babaya düşkünsün çoookkk bakalım bugun galatasaray ve fenerbahçe macı var ben fenerliyim baba galatasaraylı sende melezsin  :ehi: :ehi: :ehi:  :toothy10: bence fener alır bakalım  :k06: kızım bugun 5 aylıksın 3 günlüksün  :nazar: her daim A.E.OL  :amin: :hello2: :hello2:

xxcansuxx

_inci_tanem_

ALLAH mutluluğunuzu daim etsin canım  :amin: RABBİM hayırlı uzun ömürler versin ecremede sizede  :nazar:
Ama bence cimbommmm alır  :muzz: :muzz: :muzz:  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

aydinays

maşallah ecreme.  :nazar: :nazar: Allah nazarlardan saklasın miniğimi. Bu bebeklere ver babalarını başka birşey verme. Benim oğlumda babacı. Ama ne yalan söyleyeyim babasıda çok düşkün paşama. Bunlar birbirlerine çok benziyorlar ya. ikiside çok sevimli.
Bence fener alır. Fener hep derbileri kazanır.  :icon_thumright: