ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

asya81

KIYAMAM MAVİŞİMİZE :opucuk: :opucuk: ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ANNESİ NAZAR DEĞMİŞ KUZUMA :opucuk: :opucuk: ANNESİ ÜZME KENDİNİ ALLAH ŞİFASINI VERSİN İNŞALLAH HEMEN :amin: :amin: BU ARADA BENDE EMZİĞİNİ ÇEŞME SUYUNA TUTUYORUM YAA HİÇ BİŞEYE GÜVENEMİYCES :cildir:

Aytii

oy oy oy

çok geçmiş olsun Ecreme  :opucuk:

bütün bebişler hastalandı hemen hemen  :sad1:

havalar iyice sapıttı ya bi düzelseydi  :-\

elfo

hiç üzülme canım belki böylesi daha iyidir. şimdiden o minicik vücut savaşacak ki mikroplarla, gelecekte bağışıklık kazanmış vücut hiç hastalanmayacak inşaAllah  :amin:  :opucuk:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: asya81 - 05 Mart , 2012, 10:56:07
KIYAMAM MAVİŞİMİZE :opucuk: :opucuk: ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ANNESİ NAZAR DEĞMİŞ KUZUMA :opucuk: :opucuk: ANNESİ ÜZME KENDİNİ ALLAH ŞİFASINI VERSİN İNŞALLAH HEMEN :amin: :amin: BU ARADA BENDE EMZİĞİNİ ÇEŞME SUYUNA TUTUYORUM YAA HİÇ BİŞEYE GÜVENEMİYCES :cildir:
SAGOL CANIM BENİM İNŞ DÜZELİR  :amin:
ÇESME SUYUYLA YIKAMA  :caca: :sad1:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 05 Mart , 2012, 10:58:44
oy oy oy

çok geçmiş olsun Ecreme  :opucuk:

bütün bebişler hastalandı hemen hemen  :sad1:

havalar iyice sapıttı ya bi düzelseydi  :-\

:opucuk: SAGOL AYTENİM EVET GENELDE BEBİŞLERİMİZ HASTA
HAVALARINDA ISINACAGI YOK  :-\

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: elfo - 05 Mart , 2012, 11:16:53
hiç üzülme canım belki böylesi daha iyidir. şimdiden o minicik vücut savaşacak ki mikroplarla, gelecekte bağışıklık kazanmış vücut hiç hastalanmayacak inşaAllah  :amin:  :opucuk:
SAGOL CANIM İNŞ.  :amin: HAYIRLISI OLSUN İNŞ BİDAHA HASTA OLMASIN MAVİŞİM  :love9:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 05 Mart , 2012, 08:19:46
kuzum sana nazar değdi bence  :y25: :y25: :love9: mis kokulu meleğim hep benim yuzumden ishalsin 2haftadırda mikroplu ishalsin hemde  :crybaby2: :crybaby2: ben cok kötü bi anneyim  :violent1: :violent1: :BangHead: dr gaita tahlilini yaptırdık ishal ve amip dizenteri çıktı kakanda vede kanlı çıktı  :crybaby2: nedenide dr dediki bu cocuga hiç kaynatmadan su verdiniz mi dedi  :BangHead: :BangHead: eşim telle görüşüyordu drla bana sordu bende vermedim ama emziğini cesme suyuyla bazen yıkıyordum dedim  :crybaby2: :crybaby2: dr demişki o suyun 1damlası bile yeterli demiş  :y25: ben orda öldüm  :icon_pale: sonra dr dediki bu cocugu siz dahi kimse öpmesin dedi çok hasssasmısın yavrum ben nasıl dururum seni öpmede ama kendimi frenlicem saglığın için zaten hersey benim yuzumden oldu  :crybaby2: kızım son 2haftadır var bu ishalin zaten bende arada son 2haftadır emziğini çeşme suyuyla yıkıyordum dr dediki bu amip dizanteri sadece sudan gecen bi hastalıkmış onada bi şurup yazdı inş toparlarsın yavrum bol bol su içmen gerek  :icon_pale: ama sen suyu reddediyosun ben zorla içiriyorum dr sorduk peki gribin ishalle alakası varmı diye kesinlikle hayır dedi o baska hastalık bu ishal baska hastalık dedi  :sad1: yani o minnacık o küçücük vucudun ayrı ayrı hastalıklarla savasıyor gene bunada sükürler olsun diyorum baska bişey demiyorum ilaçlar çok karıstı yavrum çok ilaç içiyosun çokk benim yuzumden benim yuzumden zaten babanlada biraz tartıstık ben kötü anneyim  :crybaby2: :crybaby2: yavrum bakalım salı gunu gitcez dr inş gribin gecerde toparlarsın biran önce saglıklı sıhatlı ol yavrum bütün melekler saglıklı sıhatlı olsun inşallahhh onların acısını bize göstermesin RABBİM  :amin: :amin: her daim ALLAH A EMANET OLSUNLAR  :amin: :amin: bugun 4aylık 20 günlüksün  :nazar:   :crybaby2:

Kevsercim olurmu öyele şey canım benim niye kötü anne olasın ,dediğin hastalık sadece sudan geçmiyorki bu mikrop ecreye yaklaşan herhengi birinden bile geçebilir afedersin wcde elleri tam yıkamamaktan bile geçiyor bu mikroplu hastalık ben emziği çeşme suyunda yıkadım ben neden oldum düşüncesini at kafandan bir çok nedeni olabilir yani.Rabbim şifa versin tatlı prensese  :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

xxcansuxx

caanım ya geçmiş olsun  :crybaby2: :crybaby2: kıyamam ecreye okuyunca gözlerim doldu offff ya hiç bir bebek hasta olmasa keşke sen kendini bu kadar üzme desemde anne yürreği elinde olmaz ama stresden sütün etkilenmesin canım sonuçta artık nedeni belli ve tedaviniz başlamış tez zamanda toparlar ecre inş. :amin: :amin: sende kötü anneyim deme kendine rabbim beterinden korusun olacağı varmış ecrenin vücudu bunlarla savaşmayı öğrenecek :amin: :amin: :amin:

KONYALI

kevsercım sen cok ıyı bır annesın...onlar hasta olunca bız hemen kendımızı sucluyoruz ama olacağı varmıs onun..bilemezsinki..bilsen zaten yapmazsın...hiç öle dusunme..girp cok normal haberlerde bagırıyorlar resmen hava değişimi hasta edebilir diye..bahara gırıyoruz cok normal etkılenmesıki onlar daha süt cabuk etkılenıyorlar..ama sen böle uzulursen onun en buyuk ilacı olan sutundende olursun...bolbol emzir onun için en büyük antibiyotik o canım..cok gecmiş olsun cnm benım...en yakın zamanda iyileşir inşallah ecremiz..kıyamaz teyzesi ona...cnm benım yaaaaa

KONYALI

xxcansuxx

kevser ecreyi merak ettim inş. iyidir biraz daha bugün dr kontrolünüz vardı iyi haberlerle dönmüşsündür umarım  :amin: :amin: :amin:

bende buğlemle uğraşıorum sesi çok kısık ağlamakten oldu deyip ona yorduk ya yarın dra götüreceğiz bakalım dr ne diyecek inş. bir şey çıkmaz...

KONYALI

_inci_tanem_

Aynen ölüyorum meraktan nerde bu kız kaç gündür inşallah oda minik prensesde çok iyilerdir :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 05 Mart , 2012, 20:28:26
caanım ya geçmiş olsun  :crybaby2: :crybaby2: kıyamam ecreye okuyunca gözlerim doldu offff ya hiç bir bebek hasta olmasa keşke sen kendini bu kadar üzme desemde anne yürreği elinde olmaz ama stresden sütün etkilenmesin canım sonuçta artık nedeni belli ve tedaviniz başlamış tez zamanda toparlar ecre inş. :amin: :amin: sende kötü anneyim deme kendine rabbim beterinden korusun olacağı varmış ecrenin vücudu bunlarla savaşmayı öğrenecek :amin: :amin: :amin:
sagol cananım  :opucuk: evet hiç b,r bebek hasta olmasın  :amin: :amin:  :crybaby2: :amin: :amin: