ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

aydinays

Canım dünürüm allah acil şifalar versin. İnşallah ameliyatı sorunsuz geçer vede tekrarlanmaz. Üzülme canım benim allah acil şifalar versin.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Nisan , 2011, 12:34:41
meleğim anne üzülüyo  :crybaby2: sende farkındasındır yarın canan teyzen zehirli guatırdan ameliyat olcak  :icon_pale: kuzum inş iyi gecer ameliyatı saglıklı sıhatlı olur canım yavrum sende annenle birlikte hep dua et tamammı bebeğim  :amin: insallah rabbim dualarımızı kabul eder ve bidaha bu hastalık tekrarlamaz hayırlısıyla   :amin: üzülmemem elimde değil oda benim canım kanım ablam sonucta seninde ilerde inşallah kardesin olunca beni daha iyi anlarsın inş bizler gibi birbirinize düşkün olursunuz hep 5 tane teyzen var senin  :opucuk: meleğim ne olur sen iyi ol annen ve teyzen inşallah hayırlısıyla bu günleride atlatacak  :amin: :amin: ALLAH BÜYÜKTÜR  :amin:

PEYGAMBER EFENDİMİZ2İN ŞİFA DUASI

"Ezhib"l be"se Rabbin"nasi esfi ve entes"safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama"
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

çok geçmiş olsun tatlım , çabucak toparlanır inşallah  :amin: dualarımız ablanla   :amin: :amin: :amin: :amin:

seda87

çok geçmiş olsun kevsercim allah acil şifalar versin ablana.inş çabucak atlatır canm :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 28 Nisan , 2011, 16:57:47
Canım dünürüm allah acil şifalar versin. İnşallah ameliyatı sorunsuz geçer vede tekrarlanmaz. Üzülme canım benim allah acil şifalar versin.
:opucuk: :opucuk: SAGOL CANIM DUALARINIZ İÇİN  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: karapnr - 29 Nisan , 2011, 09:54:25
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Nisan , 2011, 12:34:41
meleğim anne üzülüyo  :crybaby2: sende farkındasındır yarın canan teyzen zehirli guatırdan ameliyat olcak  :icon_pale: kuzum inş iyi gecer ameliyatı saglıklı sıhatlı olur canım yavrum sende annenle birlikte hep dua et tamammı bebeğim  :amin: insallah rabbim dualarımızı kabul eder ve bidaha bu hastalık tekrarlamaz hayırlısıyla   :amin: üzülmemem elimde değil oda benim canım kanım ablam sonucta seninde ilerde inşallah kardesin olunca beni daha iyi anlarsın inş bizler gibi birbirinize düşkün olursunuz hep 5 tane teyzen var senin  :opucuk: meleğim ne olur sen iyi ol annen ve teyzen inşallah hayırlısıyla bu günleride atlatacak  :amin: :amin: ALLAH BÜYÜKTÜR  :amin:

PEYGAMBER EFENDİMİZ2İN ŞİFA DUASI

"Ezhib"l be"se Rabbin"nasi esfi ve entes"safi la sifae illa sifauke , sifaen la yügadiru sekama"
(Bu hastaligi gider ey insanlarin Rabbi! Sifâ ver, çünkü sifâ verici sensin. Senin verecegin sifâdan baska sifâ yoktur. Öyle sifâ ver ki hiç bir hastalik birakmasin)  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:opucuk: SAGOL CANIM DUAN İÇİN  :amin:

çok geçmiş olsun tatlım , çabucak toparlanır inşallah  :amin: dualarımız ablanla   :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: meleğim çok şükür canan teyzen ameliyat oldu bugun şükürler olsun iyi hastanede kalıyo galiba pazar gününe kadar kalcakmış şimdide iyileşmesi lazım kuzum bugun annen çook yoruldu bitanem  :-\  ayaklarım belim çok agrıyo teyzen için katlandık anneciğim inş sen iyisindir  :amin: sabah 07:30da hastaneye gittik aksam taaa 20:00da geldik  :honk: :honk: anne dinlensin yarın dinc kalksın  :opucuk: :love9: seni çook seviyoruz güneşimizsin sen bizim  :sunny:  :love9:

tulayysl

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Nisan , 2011, 21:46:12
:love9: meleğim çok şükür canan teyzen ameliyat oldu bugun şükürler olsun iyi hastanede kalıyo galiba pazar gününe kadar kalcakmış şimdide iyileşmesi lazım kuzum bugun annen çook yoruldu bitanem  :-\  ayaklarım belim çok agrıyo teyzen için katlandık anneciğim inş sen iyisindir  :amin: sabah 07:30da hastaneye gittik aksam taaa 20:00da geldik  :honk: :honk: anne dinlensin yarın dinc kalksın  :opucuk: :love9: seni çook seviyoruz güneşimizsin sen bizim  :sunny:  :love9:
oy kıyamam ben size. cok mu yoruldunuz annesi. ablan için gecmiş olsun canım. Rabbim tez zamanda şifaını versin

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tulayysl - 29 Nisan , 2011, 22:08:27
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Nisan , 2011, 21:46:12
oy kıyamam ben size. cok mu yoruldunuz annesi. ablan için gecmiş olsun canım. Rabbim tez zamanda şifaını versin
:opucuk: sagol canım aminn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kelebegimm

]

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: benim canım,aşkım,balım,herseyim nasılsın bugun teyzenin yanına gidemedik çünkü bugun sabah baya korktum  :y25: az ishal olmuşum ama şükür gecti  :amin: zaten dr aradım sordum dr bişey olmaz dedi olsa sölerdi heralde seni görmeme 3gün kaldı yavrum  :occasion5:   :love9: galiba teyzende bugun hastaneden çıkcak  :occasion5:  :love9: :love9: benim kuzum 14+ oldu kocaman oldu buyudu maşallah daha buyucek tabi dun ablamın k.valdesi karnıma baktı ve erkek oldugunu söledi  ;D ama benim için farketmez aşkım kız erkek saglıklı sıhatlı olda ömrün boyunca o bana yeter.  :amin: anneşinin göbüşü çıkmaya baslıyo artık biran önce çıksında göbüşümüz hayırlısıyla hamilelik kıyafetlerini giyelim  ;D  :laughing7: baban seninle bu sabah baya konuştu hele bi 23 haftalık olda sen babanada tepki vereceksin yani baban konustugunda tekme atcaksın babana değilmi yavruuum seni yaradana kurban olurum şükürler olsun RABBİM'E  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: küçük aşkım dün teyzen hastaneden cıktı ananengilde kalacak iyi olana kadar inş biran önce iyileeşir hayırlısıyla  :amin: miniğim yarın seni görmeye gitcez babanla ayy çok heyecanlıyım inş saglıklısındır  :amin: :amin:  :love9: :love9: :opucuk: