ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

KEVSERCİM GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN HEP GÜZEL ŞEYLER YAZARSIN İNŞALLAH BURAYA.ALLAH MİNİĞİNİ DE SENİ DE KORUSUN.SEN DİKKAT ET KENDİNE ÖYLE HER ŞEYİ KAFANA TAKIPTA STRES YAPMA ZORLU VE UZUN BİR YOL BAŞLADI SENİN İÇİNDE BİZ GÜÇ BELA YOLU YARILADIK ALLAH KUCAĞIMIZA ALDIĞIMIZ GÜNLERİDE NASİP EDER İNŞALLAH   :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 05 Mart , 2011, 09:11:35
KEVSERCİM GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN HEP GÜZEL ŞEYLER YAZARSIN İNŞALLAH BURAYA.ALLAH MİNİĞİNİ DE SENİ DE KORUSUN.SEN DİKKAT ET KENDİNE ÖYLE HER ŞEYİ KAFANA TAKIPTA STRES YAPMA ZORLU VE UZUN BİR YOL BAŞLADI SENİN İÇİNDE BİZ GÜÇ BELA YOLU YARILADIK ALLAH KUCAĞIMIZA ALDIĞIMIZ GÜNLERİDE NASİP EDER İNŞALLAH   :opucuk:
sagol canım benim inşallah saglıklı sıhatlı kucagımıza alırız ben daha yolun basındayım

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

--elif--

HASRET!M S@N@

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

güneşş

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Mart , 2011, 21:38:19
MELEĞİM SENİ 1MART SALI GÜNÜ SABAH SAAT 06:30 DA ÖĞRENDİM VE TUVALETTEN KOLİDORA ÇIKTIM VE BAĞIRDIM BABANA ASKIMMMM HAMİLEYİM DİYE BABANDA GÖZÜNÜ OVUSTURARAK UYANDI VE KUZUM GEL UZAN DEDİ ODA SOKA GİRDİ  ZATEN AGLIYORUM Bİ YANDAN ÇOK HEYECANLIYIM RABBİME YALVARDIM SENİ BANA NASİP ETTİ ALLAH DUALARIMIZI GERİ ÇEVİRMEDİ SÜKÜRLER OLSUN RABBİME SONSUZ...  :amin: :amin:

canım ya bende sabah yapmıştım testimi 7 de .o gün aklıma geldi tutamadım kendimi yine aynen eşimde bende şok olmuştukk..ama anlatılmaz bir duygu seni çookk ama çook iyi anlıyorumm  :crybaby2: :y25:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: güneşş - 05 Mart , 2011, 16:09:46
Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 04 Mart , 2011, 21:38:19
MELEĞİM SENİ 1MART SALI GÜNÜ SABAH SAAT 06:30 DA ÖĞRENDİM VE TUVALETTEN KOLİDORA ÇIKTIM VE BAĞIRDIM BABANA ASKIMMMM HAMİLEYİM DİYE BABANDA GÖZÜNÜ OVUSTURARAK UYANDI VE KUZUM GEL UZAN DEDİ ODA SOKA GİRDİ  ZATEN AGLIYORUM Bİ YANDAN ÇOK HEYECANLIYIM RABBİME YALVARDIM SENİ BANA NASİP ETTİ ALLAH DUALARIMIZI GERİ ÇEVİRMEDİ SÜKÜRLER OLSUN RABBİME SONSUZ...  :amin: :amin:

canım ya bende sabah yapmıştım testimi 7 de .o gün aklıma geldi tutamadım kendimi yine aynen eşimde bende şok olmuştukk..ama anlatılmaz bir duygu seni çookk ama çook iyi anlıyorumm  :crybaby2: :y25:
:crybaby2: :crybaby2: çok güzel bi duygu rabbim isteyen herkese nasip etsin  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

minik kuzum herkes biliyo artık senin olduğunu herkes duymuş bugun tebrikler geldi telden arayanlar çok oldu kardelenim benim  :opucuk: :love9: :love9:

derbeder

ya o kadar seviniyorumki senin hamile olmana, cunku cok uzun zamandir bekliyorsun sende bir cogumuz gibi... ins. sag saglim kucagina alirsin canim. cok merak ediyorum hamile olmak nasil bir duygu, nasil bir sevinc? ins. hepimiz tadariz o muthis duyguyu..dogumunu yasgunlerinide paylasasin burda insaAllah  :love7:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

SiRiNe

Askimcimm sen bizim askimcimmisinnnnnn

hamismisinnnnnnn

cok sevindimmmmmmmmmmmm

gözun aydin olsun canimm Rabbim devamina erdirsinnnn  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

yuppiii

seda87

KEVSER CANM YAZILARIN NE KADAR GÜZEL BİRTANEM YAA BAK AĞLIYORUM YEMİNLE :y25: :y25: RABBİM İNŞ BEBEĞİNİ SİZLERE BAĞIŞLAR CANM ACISINI GÖSTERMEZ İNŞ  :amin: :amin: :amin: :amin:.ÇOK GÜZEL BİR DUYDU AYNILARINI BENDE YAŞAMIŞTIM İNŞ ALLAH BANADA AYNI DUYGULARI TEKRAR YAŞATIR CANM :amin: :amin: :amin: . :love9: :love9:GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN TATLIM  :love9: :love9::nazar: :nazar: :nazar:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

narincim allah ım sanada nasip etsin inş en kısa zamanda canım benim güzel dileklerin için tesekkürler dualarımdasınız inanın  :opucuk: :amin: :love8:
ikizimizin annesi canım benim evet hamileyim rabbim dualarımı geri çevirmedi allahım isteyen herkese yasatsın bu güzel duyguyu sagol duygucum allah sendende razı olsun  :nazar: :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :love8: :opucuk: :opucuk:
sedacım canım sagol bende ağladım baya tabi sevinçten  :hello2: :hello2: benim miniğimde geldi rabbime binlerce şükürler olsun inş hayırlısıyla kucagımada alırım saglıklı sıhatlı cümlemiz alırız inş  :amin: :amin: canım evet güzel duygu inş tez zamanda isteyen herkes yasar bu duyguyu anlatılmaz yasanır bence  :nazar: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :love9: :love8: :opucuk: