ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

asya81

kevser nerelerdesin bacım ya :-ooo
daha sık gel ecre koca kız olmuş maşallah :nazar:  kardeşmi geliyor nasipse :nazar: çok sevindim hayırlısı olsun
ben daha niyetlenemiyorum kızım çok zor çok yaramaz son zamanlarda kucağa alınmayada sardırdı :cildir:

Balböceği

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Tatlisim dun senin dogum gunundu yazamadim daha dogrudu yazamiuorum dogum gunun kutlu olsun daha nice yaslara bitanem scs baban ve ben

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Ecrem sen okadar akilli bikiz oldunki anlatamam benim bal kizim artik konusmaya basladin sanki herseyi anliyosun herbirseyi biliyosun yavrum masallah sana yarin iki yas asin var benim kizim kocaman abla oldu artik bugun 2yasinda 9gunluksun canim yavrum bazen geliyosun anide kardesine vuruyosun bazende canin mi kayniyo ne geliyosun opuyosun seviyosun cicikaan diye

Sana gelince kaan bey beni uzuyosun anneyi hic kimildamadin hareketlerini hissetemedim ablan bile senden hareketliydi seni tembel seni ins sende sorun yoktur yavrum ins bizi birakmazsin canim seni seviyorum konusuyorum bazen yasin dinletiyirum ama senden hic bir tepki alamiyorum bugun 20+2 gunluksun yarin detayli ultrasona gircez bakslim merakla bekliyorum neyse yarin tazarim bugunluk bu kadar yeter sizleri cok ams cok seviyorum yavrularim benim

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9:  anım kızım artıjk benim prensesim buyudu ilkokul 1. sınıfa gidiyosun  :nazar: kardeşinde bu sene krese basladı  :love9: sizi cok seviyorum

Emine

Canım maşallah kuzular büyümüş. Okula da başlamışlar artık www.okulum.org sitemize de bekleriz. Velilerin de paylaşım da bulunduğu bir platform hazırladık  :hello:

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 03 Aralık , 2017, 00:16:18
:love9:  anım kızım artıjk benim prensesim buyudu ilkokul 1. sınıfa gidiyosun  :nazar: kardeşinde bu sene krese basladı  :love9: sizi cok seviyorum

MaşaAllah kevsercim kocaman olmuş ecre  :love9: tabiki kardeşide RABBİM hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin  :love7:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: