ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: muhribe - 11 Temmuz , 2012, 14:43:23
canım 9.5 aylıktı ilk dişini çıkardığında.

sizin çıkmadı diye üzülme, ne kadar geç çıkarsa o kadar sağlam olur dişler.  :nazar:
hım üzülmüyorumda hevesleniyorum  :ehi: :k06: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Temmuz , 2012, 14:47:07
Alıntı yapılan: yyeeliz - 11 Temmuz , 2012, 14:42:13
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 11 Temmuz , 2012, 14:38:34
Alıntı yapılan: yyeeliz - 11 Temmuz , 2012, 14:36:33
Maşallah pamuk prensesi'me  :nazar: :nazar:
ALLAH nazarlardan saklasın  :amin: dişlerin geç çıkması aslında iyi canım sağlıklı olurmuş canım bildiğim kadarıyla  :opucuk: :opucuk:

:opucuk: sagol canım benim aminnn  :amin:
canım bakalım bekliyoruz dişlerini ama tık yok huzursuzlugu cok bu ara yemeklerinide yemiyo iştahsız ama tek saglıklı olsunda ne yapalım  :amin:
senin bıcırık nasıl teyzesi kurban ona  :opucuk:

Yavaş yavaş belirtileri vermeye başlamış inşallah en sağlıklı şekilde kolaylıkla atlatırsınız bu evreyi canım :amin: :amin: :amin: :opucuk:
Benim bıcırık ALLAH'ın iziniyle iyi inşallah canım cumartesi dr.gittiğimde 8+3 dedi idrar yolu enfeksiyonundan dolayı tekrar kontrolümüz var haftaya çarşamba kısmet olursa inşallah güzel haberlerle dönmeyi nasip eder RABBİM :amin: :amin: :amin:

canım gecmiş olsun inş guzel haberlerle gelirsin bol bol su iç ihmal etme  :opucuk: :love9:

aminnnnn inşallah canımm  :amin: :amin: :amin:   :opucuk: sadece işyerinde 2 lt su içmeye çalışıyorum canım

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: canım kızım yerim seni yerrr bir bilmiş oldun anlatamam ama babacısın bana bile gelmek istemiyosun 9 aylık 18 gunlukken emeklemeye basladın babana doğru gittin çok mutlu olduk artık kocaman oldun masallah kızıma sana yaklasık 1 aydır yazamıyordum seninle uğrasmaktan zamanın nasıl gectiğini bile bilmiyorum  :laughing7: :love9: hayat seninle çok çok güzel  :love9: :occasion5: artık ne istiyosan seni hemen anlayabiliyorum sende derdini anlatıyosun  :k06: doğum gunune yaklasık 2ay kaldı geri sayım başladı gibi  :k06: :hello2: planlarımız var çok guzel doğum gunu yapmayı dusunuyoruz babişkonla  :love8: çok güzel emekliyosun masallah benim kızıma mamişime A.E.OL herdaim  :amin:  :love9: :love9: bugun 9 aylık 21 gunluksun  :nazar:

muhribe

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: muhribe - 05 Ağustos , 2012, 11:07:44
maşallah prensesimize  :nazar:

emeklemeyi de öğrenmiş  :nazar:

kurtardı paçayı artık yumurcaklar  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:opucuk: SAGOL CANIM BENİM
ÖLE KURTARDILAR PACAYI  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: meleğim artık koltuklarda sıralıyosun masallah benim kızıma uzun zaman oldu sana yazmayalı artık yazmaya baslıcam inş  :flowers: :love9: sen çok cadı ve babana çook düşkün oldun çok şeker oldun yaaa hangi birini anlatayım nerden baslayayım bilemiyorum  :k06: :love9: bugun tam 10,5 aylıksın  :k06: her daim A.E.OL  :amin: kızım bugun elini çekmeceye kıstırdın bide cekmecenin içinde ne var yok boşaltıyosun bende cekmeceyi bantladım  :ehi: :ehi: ilk bi ayagımla tutuyodum acma diye sen ne zekisin kız ayagını cek diye ayagımı yittin  :nazar: :ehi: bende bantladım  :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızımm yavrum sonunda incin patladı 17.09.2012 saat 12:50de ilk dişini ben gördüm tabiki hediyeni ben alcammm  :hello2: :hello2: inş diğerleride kolaylıkla cıkar yavrum huzursuzsun ama o kadarda olcak eee yasınada az kaldı yeri tuttuk inş guzel bi kutlama olur  :hello2: :hello2: son 24 gun kaldı yasına hayırlı yasların olsun inş hep birlikte  :hello2: :hello2: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: her daim A.E.OL  :amin:  
:love9:şafak 24  :love9:

zeynoş

HOŞGELDİN CANIM :hello:UZUN ZAMANDIR GÖREMEDİM SENİ  HOŞ BENDE BU FORMDA 2 AYLIK FELAN SAYILIRIM NELER YAPIYORSUN NASIL GİDİYOR HAYAT..MELEK KIZININ DİŞ BULGURUNDAN İSTERİM YAKIN SAYILIRIZ  :ehi: :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: zeynoş - 20 Eylül , 2012, 10:00:26
HOŞGELDİN CANIM :hello:UZUN ZAMANDIR GÖREMEDİM SENİ  HOŞ BENDE BU FORMDA 2 AYLIK FELAN SAYILIRIM NELER YAPIYORSUN NASIL GİDİYOR HAYAT..MELEK KIZININ DİŞ BULGURUNDAN İSTERİM YAKIN SAYILIRIZ  :ehi: :ehi: :ehi:
:opucuk: sagol canım evet giremiyorum ecreden dolayı  :k06: iim bende sukur ecrenin peşinde koşturuyorum  :love9: tabiki göndereyim hemen diş hediğinden

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 20 Eylül , 2012, 09:50:28
kızımm yavrum sonunda incin patladı 17.09.2012 saat 12:50de ilk dişini ben gördüm tabiki hediyeni ben alcammm  :hello2: :hello2: inş diğerleride kolaylıkla cıkar yavrum huzursuzsun ama o kadarda olcak eee yasınada az kaldı yeri tuttuk inş guzel bi kutlama olur  :hello2: :hello2: son 24 gun kaldı yasına hayırlı yasların olsun inş hep birlikte  :hello2: :hello2: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: her daim A.E.OL  :amin:  
:love9:şafak 24  :love9:
maşaallah kuzuma dişelerini çıkarsın bir bir ağrısız sızısız  :amin: :amin: abla ecre yaşına da girecek girsin girsin arkasından buğlemde yetişecek ablasının arkasındayız... büyük kutlama olcak  desene yakışır mavişime inş. çok güzel bir gün olcak neler yapacaksın paylaşırsın artık  :opucuk: :flowers:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx