ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: canım kızım bugun ilk anneler gunum  :love9: iyiki hayatımızda sen varsınn meleğim iyiki RABBİM seni bize verdi şükürler olsun  :amin: gecen sene bu zamanlar hamileydim ve ozaman ben anne adayıydım şimdi ise anneyim ne mutlu bana inş isteyen herkese RABBİM  bu duyguyu yasatsın  :amin: çok güzel anlatılmaz bu sevgi,ask nedesem bilmiyorum tarif edemiyorum  :love9: :love9: :love9: benim cadı kızım bugun bana saksı çiçek almışsın kurban olurum sana ama babaya söle bu kadarla olmaz  :tongue3: saka bi yana sagolsun baban düşünmüş senin adına almış ve not yazdırmış çokk mutlu oldum  :y25: duygulandım biranda bende anneyim  :y25: ALLAH IM ŞÜKÜRLER OLSUN  :amin: :nazar: canım kızım suanda gece uykuna yattın şükür yanagında hiç birsey kalmadı gecti  :amin:  :nazar: artık emeklemeye calışıyosun galiba 15 gun sonra felan emeklersin  :hello2: :hello2: :hello2: artıkk hiç durmuyosun yerinde baya hareketlendin  :nazar: :hello2: altını bile zor değiştiriyorum değiştirirken sırtımdan boncuk boncuk ter akıyor tabi bu sayede zayıflıyorum  :ehi: :ehi:  :hello2: :hello2: canım kızım seni çok seviyorummm  :love9: şimdilik bu kadar yazayım her dasim A.E.OL  :amin: :hello2: :nazar: :nazar: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Balböceği

maşallah ecre'ye yarı yaşını gecti bile  :nazar:
"anne" olmak harika bir duygu  :love9: Rabbim herkese nasip etsin  :amin:
Ecre'nin yanağı geçtiğine çok sevindim  :love9:
Çiçeğinizde çok güzel  :love9: Daha nice anneler gunüne  :love9:
Anneler gunün kutlu olsun  :love9:  

xxcansuxx

maşaallah ecreye annesinide düşünürmüş  :love9: :love9:
canım yüzünün geçtiğine sevindim Allah tekrarını göstermesin  :amin: :amin:

_inci_tanem_

Canım nu mutlu sana annesin ve bebişiden sana hediye bile geliyo :love9: :love9:
Dediğin gibi tarifi imkansız bir duygu olsa gerek :love9: :love9:
Nice anneler gününe prensesinle inşallah  :amin:
Ecre'yede kocaman maşallah :nazar: :nazar:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Bluegirl

Maşallah ecreye  :nazar:Yüzünün geçmesine sevindim Rabbim Tekrar göstermesin  :nazar:
Cicegide çok hoş rabbbim kuzunla nice nice anneler gunü yasamayı nasip etsin ins  :amin:

HASRET!M S@N@

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ben nasıl baslasam bilemiyorum yavrummm seni okadar cok seviyorumki anlatamam ciğerime sokasım geliyor benim kalbim canım damarımda akan kanımsın kısacası herseyimsin vazgecilmezimsin  :love9: :love9: kızım şükür dün basladık ek besine havuç ve patates püresi ve gunluk yoğurt mayalıyorum veriyorum sana ama 4-5 kasık anca yıyorsun  :dontknow: ama inş ilerde kase kase yediğinide görürüm daha bismillah yeni başladık şimdide elma rendeleyip vercem  :hello2: :hello2: bakalım begenecek misin  :k06: ek gıdaya sadece 1 ay gec kaldık oda senin alerjinin gecmesini bekledik o yuzden ne yapalım hayırlısı olsun dr kalsa sana hale ek gıdaya gecişi yasakladı  :violent1: :violent1: alerji maması ver diyor ne zamana kadar oldugunuda sölemiyor  :violent1: her neyse bakalım dr değiştircez galiba bu gidişle  :k06: ama ben dayanamadım artık dr dinlemedim ve gectim  8) suanda baya mıcırdıyosun  :k06: bugun 7 aylık 2 gunluksun masallah benim kızıma her daim A.E.OL  :amin:

Aytii

Ah yerim ben onu ya :k06: :love9:

çiçekte alırmış dondik  :opucuk:

Oğuz bahçeden gül koparıp getirdi ama sonra güllerin yapraklarını tek tek yolup ağzına soktu  :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

EnDuruYanım

İlk tatlarınız hayırlı olsun canım.. Ecre'n saglıkla güsel güsel yesin inş hepsını....optum guselliği :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 16 Mayıs , 2012, 13:53:23
2 dk sonra bi baktım gül yontulmuş tavuğa benzemiş  :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: aytım çok guldum  :ehi: :ehi:
ecreye yarım elmanın suyunu içirdim geldim şaplata şaplata içti aytım bardakta cok seviyor içmeyi suyu felan  :ehi: :ehi: :nazar: :hello2: :hello2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Pınar. - 16 Mayıs , 2012, 14:03:03
İlk tatlarınız hayırlı olsun canım.. Ecre'n saglıkla güsel güsel yesin inş hepsını....optum guselliği :nazar:
sagol canım benim  :opucuk: inş canım şimdilik yediğinde iş yok 4-5 kaşık anca  :k06: