ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 16 Nisan , 2012, 14:05:01
kevsercim inşallah ateşsiz sağlıklı bir şekilde atlatırsınız aşılarınızı.. ecre yarım yaşında , 6 aylık oldu demek.. zaman ne çabuk geçiyor...  :k06:
:opucuk: canım inşallahhh evet yarı yasına girdi  :hieyt: :hieyt: zaman cok cabuk geciyor  :k06: :nazar:
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 18 Nisan , 2012, 11:24:19
maşallah ya 6. ayı bitmiş bile  :nazar:

nasıl oldu aşılardan sonra? inşallah ateş yapmamıştır

Oğuz ateş yapmadı hiç çok şükür  :amin:

emzirmeklede alakalı biraz sanırım

anne sütü iyi geliyor kuvvet veriyor bünyelerine

aytenim evet bitti şükür  :hello2:
canım ası daha olmadı bugun yapılacak  :icon_pale:
evet anne sutu her derde deva  :D :opucuk:
Alıntı yapılan: nagihannn - 18 Nisan , 2012, 11:39:21
maşallah kevser ne çabuk büyüdü bu çocuklarr  :nazar: :nazar: :nazar:
sagol nagihanım evet buyuyorlar sıpalar  :nazar: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: mamişim uzun zaman oldu sana yazmayalı artık hiçç fırsatım olmuyor buraya girmeye  :k06: hep oyun istiyosun  ;D mamişim fış fış kayıkcı diyince kendini bi öne bi arkaya sallıyosun  :hello2: :hello2: :nazar: asını henüz olmadın dun babanın işleri yoğundu gelemedi bugun olcan asını  :icon_pale: bu aralar keyfin yerinde annem  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: havalar iyi olunca seni hergun gezmelere götürcem adda gitcez  :laughing7: bakalım kaç kilo oldu boyun kaç oldu  :k06: sanki bi parca iyileştin  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2: yavrum bugun 6 aylık 5 gunluksun herdaim A.E.OL  :amin: benim kızım buyudu artık  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: kızım çok akıllısın masallahh sana anneyi hiç üzmüyosun  :nazar: :nazar: :nazar: her daim böle ol  :love9: :love9:

Aytii

maşallah uslu bir kız Ecre  :nazar: :aferin:

bizimkisi tam bi afacan Oğuz  :laughing7:

Ankarada çok rüzgar varmış sabah haberlerde gördüm

dikkatli olun annesi  :opucuk:

birde aşı için neden okadar korkuyosun  :icon_scratch: yapan kişinin eli ağırmı  ???

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: kızım ha bişey sölemeyi unuttum artık babababa dedede mamama diyosun babanda sana bir ecre yazılı künye aldı babab dediğin için yani ilk bababa dedinnnn baban çoook mutlu oldu bi baktımki gelirken aksam sana künye almış ilk hediyem olsun dedi kızıma  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 19 Nisan , 2012, 10:41:30
maşallah uslu bir kız Ecre  :nazar: :aferin:

bizimkisi tam bi afacan Oğuz  :laughing7:

Ankarada çok rüzgar varmış sabah haberlerde gördüm

dikkatli olun annesi  :opucuk:

birde aşı için neden okadar korkuyosun  :icon_scratch: yapan kişinin eli ağırmı  ???

evet aytenim cok uslu yatagında uyandıktan sonra battaniyenin etiketiyle oynuyor yani kendine uğrasacak bişey buluyor yavrum hiç aglamıyor  :nazar: :nazar: bugun sabah uyanmış hiç sesi çıkmıyo bi bakayım dedim battaniyenin etiketini bulmuş onla oynuyor  :nazar: :nazar: :hello2: :hello2:
yerim ben o oğuzu o dilini o kaşına o gözüne heryerine kurban olurum  :opucuk: :binkybaby: :nazar:
evet canım burda çoook şiddetli ruzgar var bizim kombi bacalı kombiyi kapatıyorum korktuğum için ufo yakıyorum ne olur ne olmaz  :icon_pale:
canım çok korkuyorum asısı geldiği gün yavrum aslında iğneyi batırınca aglamıyorda içindeki ilacı verince basıyo çığlığı  :crybaby2: içim gidiyor ama onların saglığı için eli agırmı bilmiyorumki  :dontknow:

Aytii

işte kimisi öküz gibi yapıyor aşıyı

iğne çok acıtıyor ozaman ve katılıyo çocuklar

ama bizim doktorun maşallahı var

çok güzel yapıyor

2 3 saniye bi mızıldanıyo Oğuz sonra susuyo  :nazar:

sen o etiketi kes bence ;) Oğuz geçen ay battaniyenin etiketini ağzına soktu komple  :sad1:

Allah korusun boğulur moğulur  :icon_pale: biz kestik etiketleri

kolum kadar etiket yapmış gerizekalılar  :-\

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 19 Nisan , 2012, 10:51:03
işte kimisi öküz gibi yapıyor aşıyı

iğne çok acıtıyor ozaman ve katılıyo çocuklar

ama bizim doktorun maşallahı var

çok güzel yapıyor

2 3 saniye bi mızıldanıyo Oğuz sonra susuyo  :nazar:

sen o etiketi kes bence ;) Oğuz geçen ay battaniyenin etiketini ağzına soktu komple  :sad1:

Allah korusun boğulur moğulur  :icon_pale: biz kestik etiketleri

kolum kadar etiket yapmış gerizekalılar  :-\

aynen öle aytenim kimisinin eli çok ağır  :violent1:
masallah oğuzun dr na  :nazar:
tamam keseyim etiketi  :icon_pale: :icon_pale: korktum  :icon_pale: :icon_pale: ALLAH korusun

_inci_tanem_

Evet kevsercim artık görüşemiyoruz sen ecre prensesten fırsat bulamıyomuşsun nedenini öğrendik problem değil sağlıklı olsunda  :opucuk: MAşallah ecreye ALLAH nazarlardan korusun  :amin:  :nazar: İnşallah hep uslu bir çocuk olur ve annişini üzmez   :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

maaşallah ecreye ya :nazar: bende pek giremiyorum artık foruma anlarsın halimi kevser ;) biraz daha büyüsün ozaman dahada giremez oluyorsun foruma okuldan geldiğimden beri elif hanımın yemeğiydi-çorbasıydı onlarla uğrasıyorum oyuncaklarını ve evdekı eşyaları hep dagıtmış ben okuldayken onları topluyorum daha işim yeni bitti yani :D
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 19 Nisan , 2012, 13:27:25
Evet kevsercim artık görüşemiyoruz sen ecre prensesten fırsat bulamıyomuşsun nedenini öğrendik problem değil sağlıklı olsunda  :opucuk: MAşallah ecreye ALLAH nazarlardan korusun  :amin:  :nazar: İnşallah hep uslu bir çocuk olur ve annişini üzmez   :opucuk:
:opucuk: evet canım aynen öle fırsat bulamıyoruz  :k06: sagol canım  benim aminnnn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 19 Nisan , 2012, 14:15:24
maaşallah ecreye ya :nazar: bende pek giremiyorum artık foruma anlarsın halimi kevser ;) biraz daha büyüsün ozaman dahada giremez oluyorsun foruma okuldan geldiğimden beri elif hanımın yemeğiydi-çorbasıydı onlarla uğrasıyorum oyuncaklarını ve evdekı eşyaları hep dagıtmış ben okuldayken onları topluyorum daha işim yeni bitti yani :D
:opucuk: sagol canım elifede masallah  :nazar: evet anlıyorum canım buyudukce hiç giremiyosun yerim ben elifi yerrrr  :hungry: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:flowers: mamişim şükür yuzundeki kızarıklık geçiyor yavrumm öpmektenmiş bide babannen okuyor  :amin: mamişim bugunde gunu yarıladık zaman su gibi akıp gidiyor bide hayırlısıyla ek besine başlasaydık korkuyorum gec kaldık diye ama dr dinlemek zorundayız bagırsaklarının hassas oldugunu söylüyor inş 15 gun sonra baslıcaz  :amin: :hello2: :hello2: yarın hafta sonu nbabamız evde bizi addalara götürcek gezcez  :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: cuma gunlerini çook seviyorum  :love9: :hieyt: :hieyt: yavrum her daim A.E.OL  :amin: bugun 6 aylık 13 günlüksün  :nazar: :nazar: artık yere yorgan serdim ve yuvarlanıp duruyosun oyuncaklarınla oynuyosun  yuvarlana yuvarlana bizde babayla seni izliyoruz sana asığız biz aşıkkkkk  :love3: :love3: :love7: :love9:

Aytii

ben o mamişi yerim yeeer  :love9: :opucuk:

her bebeğe ısınamıyorum neden bilmiyorum ama Ecreyi görünce yanımda olsa içime sokçam o derece seviyorum onu  :love9: Allahım nazarlardan saklasın onu  :nazar:

dua işe yarar Kevser bak geçmeye başlamış maşallah  :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 27 Nisan , 2012, 14:52:33
ben o mamişi yerim yeeer  :love9: :opucuk:

her bebeğe ısınamıyorum neden bilmiyorum ama Ecreyi görünce yanımda olsa içime sokçam o derece seviyorum onu  :love9: Allahım nazarlardan saklasın onu  :nazar:

dua işe yarar Kevser bak geçmeye başlamış maşallah  :nazar:

sagol aytenimm bizde sizi çoook seviyoruzzzzzz  :love9: :love9: :opucuk: :opucuk: aminn canım benimmm ALLAH BUTUN MELEKLERİMİZİ NAZARLARDAN SAKLASIN
EVET CANIM BENİM ALLAH RAZI OLSUN SENDEN HERSEY DUAYLA DUA TABİKİ İŞE ÇOK YARADI BENCE DUAYLA GECTİ ANNEMEDE ÖLE DİYORUM DUAYLA GECTİ DİYORUM  :amin: :amin: CANIM NEDEN CANIN SIKKIN SENİN NE OLUR CANIN SIKKIN OLMASIN  :opucuk: :honk:

xxcansuxx

maşaallah benim tatlı kızıma  :nazar: :nazar: :nazar: aşık olunmayacak gibi değil ki ecrede rabbim mutluluğunuzu daim etsin  :amin: :amin: