ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

yavruuuuummmm bitanem aşkım balım herseyim gördük seni babanla ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİME  :amin:   :nazar: :nazar: minik kuzum dr amcan maşallah çok saglıklı olduğunu söledi boyun 3,5cm olmuş büyümüşsün şükür 10+ HAFTALIK OLMUŞSUN  :muzz: :amin: ne yaptıgını anlatayım sana ultrasonda ilk hareket etmedin baban bakınca kıpır kıpır oldun baban çok sevindi ben bakınca hareket etti dedi canımın içisin sen.hep böyle saglıklı ol tamammı kuzucuk.seni çook seviyoruz babanla  :love9:  :occasion5: annen çok mutlu  :love7: bebişim dr amcan 13 nisanda gelmemizi söledi gene görcem seni yani  :amin:  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: A.E.O  :amin:  :nazar:  :love9:  :opucuk:  :binkybaby:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: Benim minik kuşum bugun en küçük teyzenin doğum günü onun için biz dün kutladık ona hazırlık yaptık ve butun teyzelerin toplandık kutladık miniğim  :love9: A.E.O  :amin:

°o.O євяυ O.o°

canım bnm herşeyin yolunda gtmesine çok sevindim

4de biri btii sağlıkla sıhhatle 40. haftayı da doldurursun inş :amin:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

EBRUCUM İNŞ CANIM SAGLIKLI SIHATLI OLSUNDA KUCAGIMA ALAYIM BİDE ALLAH RAZI OLSUN SENDEN İNŞ KIZ OLUSA SENİN KIZA BENZEMESİNİ İSTERİM

@@@gözde@@@

canım bebeişinizle günlüğünü okudum :nazar: :nazar: :nazar:Allah sağlıklı sıhatli kucağına alldığın günleride gööstersin inşll :amin: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 07 Nisan , 2011, 12:21:24
canım bebeişinizle günlüğünü okudum :nazar: :nazar: :nazar:Allah sağlıklı sıhatli kucağına alldığın günleride gööstersin inşll :amin: :opucuk:
:amin: :amin: :opucuk: :opucuk: canım benim ALLAH razı olsun rabbim sanada nasip etsin inşallahh  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: Annesinin miniği nasılsın yavrum inş iyisindir sen beni hiç üzmüyosun  :opucuk: kuzum seni 13.04.2011 carsamba günü saat 11de görcem cok heyecanlıyım gene herzamanki gibi  :opucuk:  :love9: seni çok özlüyorum ben  :love7: tabi babanda sabırsızlıkla bekliyo o gunu bugun 11+1 sin miniğim  :nazar: :nazar: :nazar:  :love9:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

hüzünden_gelme

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Nisan , 2011, 22:12:21
Alıntı yapılan: aydinays - 10 Nisan , 2011, 22:09:20
Azıcık çıkm ış bugün yeğeninin doğum gününde öyle demişler  :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :k06:
ne gülüyosun ulennnn  :ehi:

ya dünür niee alımıyosun hemencicik  :k06: :k06:baksen benim adımını unuttun ben alınmadım ama   Çok hoşuma gitti benimde bir kaç hafta sonra göbüşüm çıkacak. sen bizden öndesin ya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: Aşк ѕαη¢ıѕı - 10 Nisan , 2011, 22:51:31
hadi bakalım koca koca göbüşlü oldugunuda goruruz :amin: :amin:
eklesene göbüşünü buraya  :k06:
canım okadar foto gönderecek  kadar çıkmadı  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 10 Nisan , 2011, 23:33:57
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Nisan , 2011, 22:12:21
Alıntı yapılan: aydinays - 10 Nisan , 2011, 22:09:20
Azıcık çıkm ış bugün yeğeninin doğum gününde öyle demişler  :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06: :k06:
ne gülüyosun ulennnn  :ehi:

ya dünür niee alımıyosun hemencicik  :k06: :k06:baksen benim adımını unuttun ben alınmadım ama   Çok hoşuma gitti benimde bir kaç hafta sonra göbüşüm çıkacak. sen bizden öndesin ya :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :k06: :k06: :k06:
HIM ANLADIM CANIM  :opucuk: