(Resimli) Bugun Ne Yemeği Yaptınız.(Canı Çekecek Olan Girmesin)

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Mart , 2011, 13:05:21

« önceki - sonraki »

ayy

Bluegirl

:hungry: Nam namm yutkundum  :hungry:
Patlıcanlı yemeklere bayılırım eline sağlık Ayşe teyzem  :k06:

sudenaz85

oooo ayşem ellerine sağlık nefis görünüyor. ben yemek yapmıycam memleketten lahmacun geldi onu yicezz :occasion14: :occasion14:

destina06

destina06

bu da benim dün yapıp da yemek bir türlü nasip olmayan karnı yarığım :hungry: :hungry: :hungry: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: pattisleri tuzunu alsın diye koydum içine tuzlu olmuş biraz da :k06: kısmet yarına Allah nasip ederse :k06:

ayy

TEŞEKKÜR EDERİMM YEGENLERRR :love9: :love9: :love9:
dün arklarada götürdüm bayıldılar herkes tarif istedi :hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

lahmacunmu :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo abyılırım laaa  :hungry: :hungry: :hungry:

şulemm ne datlı görünüyorrrr ellerine sağlık bebemmm afiyet bal olsun :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :hungry: :aferin: :aferin: :aferin: :aferin:

sudenaz85

şuleee süpeer görünüyo patlıcanı çok seviyorum ben yaaa :love9: ellerine sağlık

destina06

sudem gel de yiyek aynen fotota gördüğün şekliyle duruyor tadına bile bakmadım :ehi: :ehi: :ehi: dün yaptım başka yemekler kalmıştı  bunu yemek nasip olmadı bugün de dışarda yedik aynen kaldı kısmet yarına :k06: :k06: :k06: :k06:

aşkitoom

kızlar yemekleriniz mükemmel görünüyor,ellerinize sağlık :hungry:

makaron

ayşecim, şulecim ellerinize sağlık ben de patlıcan severim. eve giderken alıyım da yapıyım. malum diyet var ama kıymalı yağsız olur. Ayy ben bide imam bayıldı yaparım ki sormayın yapayım da koyuyum resmini size...

aşkitoom

kızlar akşam sardığım yaprak sarmam,bu akşam yiyecez :hungry:

ayy

sarmalar harika görünüyor ellerine sağlık afiyet olsun kuzum :hungry: :hungry: :hungry: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

aslıcım arada sırada ufacık minnacık bi kaçamatan bişey olmaz kuşum :suclu: :suclu: :opucuk:

muhribe

aşkitoom

muhribe

afiyet olsun canım
ben de aksine etsiz severim yörelerimiz farklı demek ki, biz egeliyiz zeytinyağlı ve bol yeşillikli yaparız  :occasion14: