29 Nisan , 2024, 11:15:21

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

(Resimli) Bugun Ne Yemeği Yaptınız.(Canı Çekecek Olan Girmesin)

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Mart , 2011, 13:05:21

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

burcum

döktürmüşün gene fatmacım ellerine sağlık yarın misafirler gelince at fırına ısınsınlar yeni gibi olur :icon_thumright:

ayy

@Melek Yüzlüm@

burcum

ama ayıptır yaw :y25: :hungry: yapılmaz ki böyle :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: süper ellerine sağlık canım :flowers:

--elif--

nazar etme nolur çalış seninde olur  :ehi:  :ehi:
ablamın ellerine sağlık onun fotolarını çaldım gözümüz doysun bari  :ehi:

burcum

hehehehehe maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh ablana :nazar: kalem gibi dizmiş sarmaları :hungry:

<<AyBüKe>>

Oyyy oyy oyyy gece gece yapılır mı hakkaten yaa  :k06: :k06:  :hungry: :hungry: :hungry:

Canım nasıl pizza çekti yahuu  :hungry: :hungry: :hungry:

Ellerine sağlık canım ablanın  :hungry:  :ehi: :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: AŞK-I DERİN - 15 Ocak , 2013, 00:09:20
hehehehehe maşallahhhhhhhhhhhhhhhhhh ablana :nazar: kalem gibi dizmiş sarmaları :hungry:
dizer benim ablam  :aferin:  :ehi:
kız farkettimde sen bu sayfaya hiç resim yüklemiyon seninde sarmalarını görmek isteriz en kaleminden  :ehi:  :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 15 Ocak , 2013, 00:10:53

Oyyy oyy oyyy gece gece yapılır mı hakkaten yaa  :k06: :k06:  :hungry: :hungry: :hungry:

Canım nasıl pizza çekti yahuu  :hungry: :hungry: :hungry:

Ellerine sağlık canım ablanın  :hungry:  :ehi: :ehi:

hakkaten ya bende yutkundum  :hungry:  :hungry:
nasılsın cnm eşin geldimi askerden

burcum

buraya yüklemek zor geliyor ben genelde hemen resmini telefonumdan çekip anında face e atıyorum :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :laughing7: :opucuk:
aybükecim ben de seni bir yerde kıstırıp sorucam kıstıramadım bir yerde buraya nasipmiş geldi mi kocan :muzz:

<<AyBüKe>>

Cuma akşamı evimizde olucak nasip olursa canım  :amin:   :love9:

Askerlik bitti ama bende bittim, yüzümü bi görseniz her yanını sivilce kapladı sıkıntıdan  :y25:

Ama Allah'a şükür sağ salim geliyo ya  :amin:

Asya'da artık o kadar özledi ki babasının videolarını açtırıp duruyo bana  :y25:

burcum

Ah kiyamam kuzuma ALLAH in izniyle cuma aksami olsun da kavusun sag salim  insallah canim

<<AyBüKe>>

İnş. canım yaa, baba kızın kavuşma anını kameraya çekicem koyarım face'e  :k06: :k06: