09 Mayıs , 2024, 16:45:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

(Resimli) Bugun Ne Yemeği Yaptınız.(Canı Çekecek Olan Girmesin)

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Mart , 2011, 13:05:21

« önceki - sonraki »

--elif--

kek çok güzel görünüyor ne güzelde kabarmış
ben hasret kaldım kek yapmaya fırınım altını pişirmiyo üstünüde yakıyor  :violent1:  :violent1:  :violent1:

--elif--

izmir köfte patates ve köfteleri kızarınca fırınlanmadan önce daha lezzetli oluyor özlemcim  :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tweety0555 - 15 Şubat , 2012, 19:40:04
:hungry: :hungry: :hungry: :hungry:

IZMIR KOFTEYI YAOARKEN PATATES VE KOFTE KIZARIYOR SONRA MI FIRINLANIYOR BENIMKI IC GUZEL OLMUYOR :suclu:
canım ben patatesleri kızartmıyorum patatesleri patates yemeği gibi koyup biraz patatesler pişince fırındaki köftelerin içine döküyorum  :hungry:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ORNA

HAFTASONU YAPTIGIM MİLFÖYLÜ YUFKALI BÖREĞİM

Mavikelebek

ayy ben bu sayfaya bıttım  :hungry: :hungry: tok olan karnımı açıktırdı  :laughing7: hamıleler gıremez dıyor ama malesef bu yasagı çiğnedım  :k06:

@@@gözde@@@

ORNA

teşekkürler kızlar pastırma hiç yemem aslında pekte sevmem bu börege çok yakışıyo deneyin derim  :icon_thumright: :icon_thumright:

Aytii

Kocaeliye yolun düşerse bana uğra Kevser ben sana her çeşit kek yaparım  :opucuk:

Aytii

ayrıca oraya Hamileler giremez değil "Canı Çekecek Olan Girmesin" yazılmalıydı  :laughing7:

doruk38

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 21 Şubat , 2012, 13:10:41
ayrıca oraya Hamileler giremez değil "Canı Çekecek Olan Girmesin" yazılmalıydı  :laughing7:

tüm hamileler burda  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: başta bennn. her forma girdiğimde ilk burayı kontrol ediyorum kızlar ne yapmış diyeee  :toothy10: :toothy10: :toothy10: dayanamıyorum ne yapıyım alışkanlık olmuş.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 21 Şubat , 2012, 13:10:13
Kocaeliye yolun düşerse bana uğra Kevser ben sana her çeşit kek yaparım  :opucuk:
:opucuk: :opucuk: canım benim tesekkür ederim gelmemmi gelirim  :hello2: :hello2: :opucuk:

Aytii

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ