(Resimli) Bugun Ne Yemeği Yaptınız.(Canı Çekecek Olan Girmesin)

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Mart , 2011, 13:05:21

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bacım oradaki resimlerin hepsi güzelmi,benimmi gözüm bozuk :ehi:
bi en baştaki şöyle böyle
sen kekide çek bakalım yarın bi görelim :ehi:

derbeder

eylulum bence hamuru cok bekletmissin, hamur sabaha kadar bekletilmez yaa. birde hamuru asiri civik yogurmayacaksin. en fazla yarim saat bir saat bekleteceksin.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 16 Mart , 2011, 22:06:51
bacım oradaki resimlerin hepsi güzelmi,benimmi gözüm bozuk :ehi:
bi en baştaki şöyle böyle
sen kekide çek bakalım yarın bi görelim :ehi:

tamam tatlım çekerim ..  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
sen dr a git .. göz için  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: ye$iL elma - 16 Mart , 2011, 22:21:21
eylulum bence hamuru cok bekletmissin, hamur sabaha kadar bekletilmez yaa. birde hamuru asiri civik yogurmayacaksin. en fazla yarim saat bir saat bekleteceksin.

ama balkız öle demiştiii.. akşam yuğurdum sabah pişirdim dedi..
sanırım o tepsiye koymamıştı ..sabah tepsiye koydu .. yoğurduğu kapta bekletti sanırım ..

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

ne bilim ..  :toothy10: :toothy10: :toothy10: o öle yazınca ben de tepsiye hazırladım .. fırına koydum ..
sabah ta dereceyi açıodum bi bakiim dedim  :honk:  şok oldum .. uyandım resmen ..  :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

banu_fth

hatta gidip yüzümü yıkayıp tekrar baktımmmmmmmm  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
ay ölüyorum sabaha kadar tepside mi bekledi hamur
üşüdü tabi garibim
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

ya bi hamuru 2 saat bekletsen bile fazlaca havali oluyor(sekil verdiysen). soyleki sonuk sonuk oluyor pisirdiginde. bu yuzden cok bekletmeyeceksin.
belkide hamuru bekletiyordur balkiz, sonrasinda sekil verip koyuyordur tepsiye dedigin gibi.
bence tekrar dene canim ve az beklet hamurun havasini alip tepsiye diz ve tepside bi yarim saat beklet oyle koy firina. o zaman sonuc eminim dha farkli olur.

banu_fth

evet .. bekledi  :suclu:  :-[

ya balkız öle yazmıştı .. neblim..

fırına koydum üşümesin diye ..bi de 100 dereceye getirip 15 dk tuttum ısıttım fırını sonra kapatıp öle koydum poaca tepsisini.. koyarkenki resmini çekseydim o zaman işerdin işteeeeeeee  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

banu_fth

Alıntı yapılan: ye$iL elma - 16 Mart , 2011, 22:29:28
ya bi hamuru 2 saat bekletsen bile fazlaca havali oluyor(sekil verdiysen). soyleki sonuk sonuk oluyor pisirdiginde. bu yuzden cok bekletmeyeceksin.
belkide hamuru bekletiyordur balkiz, sonrasinda sekil verip koyuyordur tepsiye dedigin gibi.
bence tekrar dene canim ve az beklet hamurun havasini alip tepsiye diz ve tepside bi yarim saat beklet oyle koy firina. o zaman sonuc eminim dha farkli olur.

hııııııııııımmmm valla teşekkürler .. aynı hamuru denemeye korkuyorum artık  :icon_pale:
ama demekki çok beklettim .. ben kekimi yapiimm kaynanama götüreyim .. sonra aklım başıma gelir benim..
ama deniycem canım bölede deneyip koycam resmini buraya .. az bekletiyim bakim nolcak ..
keşke akşam pişirseydim .. ne akla hizmet gece boyu beklittim ki  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

derbeder

kiz aksamdan isittigin firinda 15 dk beklettin yaneh? 
pogacalarin yüzleri kurur o sekilde :k06:
hay Allah seni netmesin  :k06: :k06:
neyse olsun boyle boyle alisirsin pasta borek yapmaya.

ben bi deneyim ins. bakalim tarif tutuyormu  ;D belkide isin bi ince ayrintisi var balkiz bize soylemiyor  :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay konuda yazıyo ya hamileler giremez diye
bencede son 3-4 sayfayı okuyanın güle güle doğurma riski var :ehi:

°o.O євяυ O.o°

tel şehriye çorbam :hungry:

fırında  patatesli tavuğum :hungry:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: eylül_üm - 16 Mart , 2011, 21:16:28
ben de bugün sabah yaptım bunu .  . bayatlamayan poaça tarifi .

akşam yoğurdum . sabah pişirdim .. yassı yassı kabardılar ..  :caca:

ben top top olsun istiyorum poaçalarımın.. ama olmuyor .. yassı kabarıyor !

:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: canim peynirli kek de bari pohacaya ayip oluyo  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 16 Mart , 2011, 22:39:31
ay konuda yazıyo ya hamileler giremez diye
bencede son 3-4 sayfayı okuyanın güle güle doğurma riski var :ehi:

bencede dun yataga gırdım uyku gırmedı gozume sessız sessız guldum durdum  :k06:

afiyet olsun ebru  :hungry:

--elif--

buda benim balbademim  :hungry:
tarifini forumdan almıştım çok güüzel oluyoo