Halınızdaki lekeler nasıl çıkar?

Başlatan Lă_Tăhzen!, 03 Mart , 2011, 08:36:54

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Benim mutfaktaki halım çok açık renk...Sürekli kirleniyor..Aldık alalı siliyorum şimdiye kadar denediğim(kosla halı,loc,envay'in ürünleri) yöntemlerin hiç birindn  memnun kalmadım...

Geçen hafta 1 kalıp beyaz sabun ve örgü lifle sildim arkasından da yumuşatıcı attığım su ile duruladım..Halım yeni alınmış gibi oldu...Çok memnunum annem bile farketti.. :icon_thumright:

Tavsiye ederim inatçı kirler için...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

derbeder

Alıntı yapılan: Mine'l Aşk - 22 Mart , 2011, 13:31:12
Benim mutfaktaki halım çok açık renk...Sürekli kirleniyor..Aldık alalı siliyorum şimdiye kadar denediğim(kosla halı,loc,envay'in ürünleri) yöntemlerin hiç birindn  memnun kalmadım...

Geçen hafta 1 kalıp beyaz sabun ve örgü lifle sildim arkasından da yumuşatıcı attığım su ile duruladım..Halım yeni alınmış gibi oldu...Çok memnunum annem bile farketti.. :icon_thumright:

bu beyaz sabunda masaAllah ne becerikli birsey, herseye kullaniliyor  :k06:

bende mutfak halimi renkliler icin vanish var ya onunla silmistim ve temiz olmustu.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

**yeliz**

arkadaşlar benim fikrim leke anında asla kurumasına izin vermeyin  silecekseniz su ne çok sıcak nede çok soğuk olmalı ....ama kullandığım en ii ürün tartışılır önemli olan işi bilmek...

HASRET!M S@N@

bu sabun işini denemem lazım güsel bir yönteme benziyor

celly

Bende arap sabunu ile silip sirkeli su veya yumuşatıcı eklediğim suyla duruluyorum.  Çıkmayan lekelerede bulaşık makinesi parlatıcısı kullanıyorum. Çok güzel çıkarıyo lekeleri Pırıl pırıl ilk günkü gibi.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

kalıp sabunu her lekede mükemmel sonuç veriyor
benimde vazgeçilmezim

xxcansuxx

kızlar halıdaki sakız lekesi( yapışıklığı ) nasıl çıkar :icon_scratch:
bir ark.çocuğu sakızı alıp halıya yapıştırmış benim neyseki soğuksuyla kolonyayla aldık sakızı çıkardıkda üstte yapışıklığı kalmış şagi iplikli kısmında tamda... makasla kesmeyi düşünüyorum en son çare :dontknow:

elif35

arielin sıvı leke çıkartıcısı var ya professionel bütün lekeleri çıkartıyor ben onu kullanıyorum geçen mutfak halısında kahve lekesinin üstüne döktüm bir sildim gıcııırr  :k06:

derbeder

vanish kullanmistim b keresinde ve guzel olmustu.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

esilam

Harikasın,yarın beyaz halımı silicem.bez olarak hep eski fanila kullanırdım zor oluyordu.örgü lif iyi fikir.teşekkürler.

verda

kızlar bu aspirin mi, aspiril midir nedir, iyi diyorlar. el halılarımdaki lekeler için ne kullanmalıyım??

Lă_Tăhzen!

ASPILIN SANIRIM  evin butun temizliginde kullaniliyor diye biliyorum

@Melek Yüzlüm@

bende var ama halılar için kullanmadım ama denicem beyaz halım var kız üstünü berbat ediyor  :-\

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

beyaz sabun hangisi oluyo  :icon_scratch: bende bu hafta esimlen halilari yikadik astik balkona beyaz bölümü sarardi sankim  :dontknow: iyi durulamadik kesin ondan renk atti netcem simdi gene yikicaz  :caca: :caca:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

°º•✿gülümse01✿•º°

Kosla halı şampuanı(elde) kesinlikle ve şiddetle tavsiye ederim. Mükemmel şekilde ve çok hızlı temizliyor. Döşeme kumaşlarında da etkisi süper...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...