09 Mayıs , 2024, 02:57:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allahım Sana Şükürler Olsun Hamileyim

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 01 Mart , 2011, 07:26:54

« önceki - sonraki »

^^MUCİZEMMM^^

canım benim bak gördünmü sonucunda süper çıkmış...ne mutlu sana canım rabbimin duasını kabul eden kullarındansın...

beteray

tebrikleerrr!!! Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.hayırlı evlat olsun inşallah

nilüfer elif

tebrikler canım senın adına cok sevindim :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

nisan rüzgar

insan hamile haberleri alınca dahada bi umutlanıyo sankii....o sevinci yasamak istiyo falan ......allahım  istiyen  herkese böyle günler görmeyi nasip etsin inşşş

"<<<ZEHRA>>>

yyyyaaaaa yupppppiiiiiii teyze oluyorum anne oluyorum İnşallah hadi bakalım kuzum hayırlı olsun Allahım tamamına erdirsin güzel güzel hamileler olalım ve de burda sırada bekleyen tüm canlarıma bir an önce yaşatsın Rabbimm :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

Belgink.

:hello2: :hello2: :hello2:     cnm benm cok sevindim   allah hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsinn.allahım dualarını kabul etti ne guselll.kendine cok dikkat et cnm benm..darısı bizlerin başınaaaa :basardim: :basardim: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

♥ღ♥ JADE ♥ღ♥

cokkkk mutlu oldummmm inan pek konusmuslugumuz olmasadaa yazılarını takip ediyorummm

allah tamamını erdirsinnn sagsalim kucagına da al inşallahhh  :amin: :amin: :amin:
ALLAH IM BANA VERMİŞ OLDUGUN EMANETlerini BANA BAGISLA YA RABBİM

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

kevsercim cok sevindim hayirli olsun Allah tamamina erdirsin  :amin: :amin:
demek dun icime dogmustu hamilemisin diye sormustum  ;D insallah kan degerinde yuksek cikar siorunsuz bir hamilelik gecirirsin  :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 10:35:25
Alıntı yapılan: κгαĿiçє - 01 Mart , 2011, 08:08:09
:hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

çok sevındım allah tamamını erdırsın canım   :flowers: :flowers:
:opucuk: sagol canım allah razı olsun seninde sevdiğine biran önce rabbim kavustursun sende burda bize böyle müjdeyi ver olurmu inşallahhh  :opucuk: :amin: :amin:

oyyy  :amin: :amin: :amin: inşallahhh    :opucuk: :opucuk: :opucuk:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

Canım arkadasım dua ettım bugun senın için çokk..ne guzel ya değerin çok güzel çıkmış tatlım inşallah hersey yolunda gider sağlıklı hayırlı bir gebelik geçirirsin canım  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

özgemm

canım hayırlı olsun çokkkkkkkkk sevindim
darısı tez zamanda bana va tüm isteyenarkadaşlara

elvan&busenur

tebrikler kevsercim allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin bebeğini :amin:

dilengisk

allah hayırlısıyla kucagına almayı nasip etsin cnm. kmseye kulak asma hicbiseyi sorun etme hep iyi dusun ki guzellikler olsun. smdi herkesten baska bişey duyacaksın yukarı uzanma agır kaldırma esnle birlikte olma maydonoz nane yeme onu yapma bunu yapma.....

benden sana tek tavsiye sadece mutlu ol tum hamileligin boyunca hatta dogurduktan snra da bebegini etkilemesin

tekrar tekrar tebrik ederim cnm allah anneli babalı buyutsun insallaaahhhh dogum haberlerini de alalım

cemresu

hakkında hayırlısı olsun cnm.. darısı isteyenlere nasip olsun inşallah..
bebeğe iyi bakk cnm  :nazar: :nazar: :nazar:

seda87

doğru mu okuyorum allahım yaaaa şoook içindeyim aşkımcım hamileeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee          :hieyt:canm hayırlı uğurlu olsuuun inş çoooooooooooooooooooooooooook sevindim anlatamam şooklar halindeyim inş hayırlısıyla tutunır canm yaaaaaaaaa       
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))