28 Nisan , 2024, 07:15:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Allahım Sana Şükürler Olsun Hamileyim

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 01 Mart , 2011, 07:26:54

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:34:07
SÜMEYRACIM ALLAH RAZI OLSUN MERYEM SURESİ OKUYUN KIZLAR KESİNNNN
amin canım bizi de unutma duanda hamis hamis et emii.benim komsum okuyor canım bana

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 01 Mart , 2011, 07:35:15
Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:33:15
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 01 Mart , 2011, 07:31:27
Öncelikle tebrikler  :flowers: hayirli olsun  :nazar: insallah kan degerinde yüksek çikar  :amin: ve saglikla kavusursun bebegine  :nazar: :nazar:
ALLAH IM RAZI OLSUN CANIM İNŞALLAH YUKSEK ÇIKAR SENDE SAGLIKLI BİŞEKİLDE YAVRUNA KAVUSURSUN İNŞALLAHHH ÇOK ŞOKTAYIM SUAN ELİM AYAGIM ZANGIR ZANGIR TİTİRİYOR  :y25: :y25:

seni çok iyi anliyorum :) bende 4 sene sonra insallah kavusucam melegime  :nazar: :amin: insallah sende kavusursun ve hamileligin güzel geçer  :amin:
İNŞALLAH CANIM ALLAH RAZI OLSUN SENDEN RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN AYTENCİM  :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 01 Mart , 2011, 07:36:29
Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:34:07
SÜMEYRACIM ALLAH RAZI OLSUN MERYEM SURESİ OKUYUN KIZLAR KESİNNNN
amin canım bizi de unutma duanda hamis hamis et emii.benim komsum okuyor canım bana
CANIMIN İÇİ SİZLERİ UNUTURMUYUM HİÇ  :opucuk: :opucuk: ZATEN DUA EDİYORDUM HEPİNİZE İNŞALLAH RABBİM SİZİDE FAZLA BEKLETMEZ TATLIM  :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: Mine Esir - 01 Mart , 2011, 07:36:24
Yaa canim benim inanki dun nasil sevindiysem bugunde o kadar mutluyum..rabbim bebislerimizi bize bagislasin ins... Bu arada benim kan degerim 3569.61 cikti :occasion14:
minee masallah canım benim çok yüksek e haftaya kesin bebeğini görürüsün sen allah nazardan saklasınn

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

mine 5 gün gecikmeye çok yüksek canım ikiz filan mı ne_kaç haftalık dedi doktor anlat bakalımm :opucuk: :nazar:

KasrıCinan

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Yaa canim benim inanki dun nasil sevindiysem bugunde o kadar mutluyum..rabbim bebislerimizi bize bagislasin ins... Bu arada benim kan degerim 3569.61 cikti :occasion14:
CANIM BENİM ALLAH RAZI OLSUN TATLIM BENDE BUGUN VERCEM KAN BAKALIM KORKUYORUM KIZLAR BEN BİDE KİMYASAL GEBELİK YASADIMYA AMA İNŞ BU ÖYLE DEĞİLDİR ÇÜNKÜ KİMYASAL GEBELİKTE SİLİK ÇİZGİ GÖRMÜŞTÜM BUNDA NET VE KIPKIRMIZI RESMEN  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo İYİ MAŞALLAH KAN DEGERİN FISTIKIM  :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:40:20
CANIM BENİM ALLAH RAZI OLSUN TATLIM BENDE BUGUN VERCEM KAN BAKALIM KORKUYORUM KIZLAR BEN BİDE KİMYASAL GEBELİK YASADIMYA AMA İNŞ BU ÖYLE DEĞİLDİR ÇÜNKÜ KİMYASAL GEBELİKTE SİLİK ÇİZGİ GÖRMÜŞTÜM BUNDA NET VE KIPKIRMIZI RESMEN  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo İYİ MAŞALLAH KAN DEGERİN FISTIKIM  :opucuk: :opucuk:
yok yok canım korkma bak kıpkırmızı çıkmıs değerin az olsa silik çıkardı çok kırmızı çıkmazdı herhalde.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 01 Mart , 2011, 07:40:11
canım eşin ne yaptı nasıl söyledin ne tepki verdi :y25: :love9: :love9:
CANIM DONAKALIDI ODA NE YAPSIN ÖPTÜ HEP BENİ  :opucuk: :love3: SABAH YAPTIM KOLİDORDA ASKIM BEN HAMİLEYİM DİYE CIĞLIK ATTIM ODA SASIRARAK GÖZÜNÜ OVUSTURDU VE DONA KALDI GEL UZAN ASKIM DEDİ  :ehi: :ehi: :ehi: BANA UYU DİYE YOK DEDİM KALKACAM KIZLARA HABER VERMEM LAZIM DEDİM ONLAR BEKLŞYO BENİ DEDİM  :opucuk: :opucuk: SİZDEN İÇİN

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 01 Mart , 2011, 07:42:17
Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:40:20
yok yok canım korkma bak kıpkırmızı çıkmıs değerin az olsa silik çıkardı çok kırmızı çıkmazdı herhalde.
:amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:director: :director: :director: CANIM ARKADASLARIM MERYEM SURESİNİ KESİN OKUYUN SİZDE  :director:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:42:30
CANIM DONAKALIDI ODA NE YAPSIN ÖPTÜ HEP BENİ  :opucuk: :love3: SABAH YAPTIM KOLİDORDA ASKIM BEN HAMİLEYİM DİYE CIĞLIK ATTIM ODA SASIRARAK GÖZÜNÜ OVUSTURDU VE DONA KALDI GEL UZAN ASKIM DEDİ  :ehi: :ehi: :ehi: BANA UYU DİYE YOK DEDİM KALKACAM KIZLARA HABER VERMEM LAZIM DEDİM ONLAR BEKLŞYO BENİ DEDİM  :opucuk: :opucuk: SİZDEN İÇİN
ayyy kıyamam nasıl sevinmistir düsünüyorum da içi kıpır kıpırdır simdi.ALLAH bu sevincinizi 9 ay sürdürsün canım saat kaçta gideceksin doktora.erken gitki hemen sonucu al

βαlκιz

işteeeeee beklenen haberr oleeeeeeeeey
çok sevindim kızzz valla bu ne gğzel haber sayfayı açar açmazz harikaa
gözün aydın canım
inşallah kan degerinde yüksek çıkar  :occasion14: :amin:
darısı diger isteyen arkadasların başına inşallah :amin: :amin: :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :flowers:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:44:09
:director: :director: :director: CANIM ARKADASLARIM MERYEM SURESİNİ KESİN OKUYUN SİZDE  :director:
sen kendin mi okudun tatlım senin ovulosyon testi demet ise yaramıs

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 01 Mart , 2011, 07:45:11
Alıntı yapılan: ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 01 Mart , 2011, 07:42:30
ayyy kıyamam nasıl sevinmistir düsünüyorum da içi kıpır kıpırdır simdi.ALLAH bu sevincinizi 9 ay sürdürsün canım saat kaçta gideceksin doktora.erken gitki hemen sonucu al
CANIM 8DE CIKARIZ HERALDE KORKUYORUM SÜMEYRAA  :y25: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :amin: