28 Nisan , 2024, 05:03:02

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Bundan 5 yıl önceki "sen" gelse , karşında olsa ona ne söylerdin ???

Başlatan Balböceği, 27 Şubat , 2011, 21:02:10

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

5 yıl önceki bene birşeyler diyecek olsam kesinlikle ''Üniversite oku ve kayınvalidenle altlı üstlü oturmayı kabul etme derdim.Ama ben  beni dinlermiydim bilmiyorum.Çünkü bunları diyen çok oldu ::)

:love9: :love7: :love9:

< ESLAL >

DER!N

DER!N

Ben ne derdim___her şeyi oluruna bırak zaman her şeyin ilacı bu kadar takma herkes kendi hayatını yaşıyor___derdim.

< ESLAL >

< ESLAL >

Alıntı yapılan: DER!N - 04 Mart , 2011, 10:52:56
Ben ne derdim___her şeyi oluruna bırak zaman her şeyin ilacı bu kadar takma herkes kendi hayatını yaşıyor___derdim.

hmm bende derdimki yaşadıklarımdan sebep,herşeyi oluruna bırakma! sonuna kadar diret her konuda,sonra sen düşüneceğine onlar düşünsün  ::)
Aptallığının sefasını sürdürme insanlara  :icon_scratch: (kayınvaldene,görümcene)

DER!N

Alıntı yapılan: < ESLAL > - 04 Mart , 2011, 11:46:12
Alıntı yapılan: DER!N - 04 Mart , 2011, 10:52:56

hmm bende derdimki yaşadıklarımdan sebep,herşeyi oluruna bırakma! sonuna kadar diret her konuda,sonra sen düşüneceğine onlar düşünsün  ::)
Aptallığının sefasını sürdürme insanlara  :icon_scratch: (kayınvaldene,görümcene)

denemiştim bunu da, kimsenin bir şey düşündüğü yok o yüzden boşver gitsin hayat böyle daha huzurlu,  cool olmak lazım 8)

< ESLAL >

muhribe

"hayatının aşkıyla tanışmana sadece bir ay var. onu sevebildiğin kadar sev."  :love9:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

elif35

bundan 5 sene önce değil de 7 sene önce babanı dinleme ve kazandığın üniversiteye git çabala oku derdim şimdi evde oturmak yerine mesleğini eline alırdın derdim  :cussing:

ben izmirde yaşıyorum konyada kazandım üniversiteyi ama babam ben kızımı tek başına şehir dışına yollamam dedi karşı gelemedik büyüğümüz diye ama şimdiki aklım olsaydı giderdim aöf den bitirdim ama normal üni gibi olmuyor tabiki de bende artık diyorum demekki kader böyleymiş Rabbim böyle olmasını istemiş.ben belki gitseydim kuran öğrenemiycektim,namaz kılmıycaktım,dinime tam anlamıyla yönelmiycektim,belki eşimle tanışıp evlenemiycektim yağmurum olmuycaktı  :y25: herşey de bir hayır var diyorum şükür Rabbim'e

gökkusağı

kayınbaban olacak o ihtiyar boğaya dikkat et derdim anan gilden uzağa sakın gelin  gitme derdim.kendini daha ağırdan sat derdim.bide onu yapma derdim hey gidi hey yaşlandık iice  :k06: :k06:
Nakşediyor yüreğime ilahi bir kudret.!
..diyor ki;
Eyy kul'um.!
imtihan'ın RABBiN.!...için,
Sabret.! ♥

suzannn

AH KIZIM BİRAZ DAHA ÇABALA Bİ YERE GELMEK İÇİN OTURUP KALMA DERDİM