28 Nisan , 2024, 15:35:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Yeni bir yarışma önerisi :)

Başlatan hüzünden_gelme, 27 Şubat , 2011, 15:37:45

« önceki - sonraki »

tweety0555

hayde gelınlık pozlarla ılgılı olan yarısma baslasın ben demıstım kurbandan sonra mıllete ogg geldı etten kımse yemek yapmadı :toothy10:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: tweety0555 - 14 Kasım , 2011, 09:01:31
hayde gelınlık pozlarla ılgılı olan yarısma baslasın ben demıstım kurbandan sonra mıllete ogg geldı etten kımse yemek yapmadı :toothy10:

açayım tamam

ama onada katılım olmazsa sorumlusu sensın ama  :k06: :k06:

tweety0555

en cesur poz olsun hehehe :toothy10:ben katılacam yaa benımkını yanınlarsın ozaman :laughing7:

AyNi

sadece gelinlik mi? kına nişan filan oluyorsa katılabilirim... gelinlik resimlerim silinde de :(

tweety0555

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 14 Kasım , 2011, 23:06:04
sadece gelinlik mi? kına nişan filan oluyorsa katılabilirim... gelinlik resimlerim silinde de :(
bence nısan dugun studyo fotolarında en cesur poz yada en guzel poz olabılır

hüzünden_gelme

o zaman düğün nişan söz kına hepsini içeren bır yarısma açayım  :k06: blkı katılım daha çok olur  ;D

tweety0555

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 15 Kasım , 2011, 22:53:52
o zaman düğün nişan söz kına hepsini içeren bır yarısma açayım  :k06: blkı katılım daha çok olur  ;D
FISTIGIM HEM NISAN HEM DE DUGUN FOTO ILE IKI KATILIM OLSUN OZAMAN SANSIMI ARTRIM :toothy10: :toothy10:
BU ARADA  YARIN ACTA BEN GONDERIM CUNKI CUMADAN PERSEMBEYE NETE GIREMICEM ISTANBULA GIDIYORUM HADI AMA BAK HEYECAN YAPTIM....SANKIMDE NEYSE BENDE BU NE HEYECANSA SANKI BEST MODEL OLACAM HAHHAHA

hüzünden_gelme

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

sen at istersen resmi şimdi kalır mesaj kutumda  ;) bugun açamayacagım yeni işten geldım acayıp yorgunum yarın ilk işim yarısmamızı açmak olucak  :hello2: :hello2: :hello2:

belkı olursun bacım best model  :k06: hele bı gonder de sen  :k06:

tweety0555

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 15 Kasım , 2011, 23:10:37
:k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

sen at istersen resmi şimdi kalır mesaj kutumda  ;) bugun açamayacagım yeni işten geldım acayıp yorgunum yarın ilk işim yarısmamızı açmak olucak  :hello2: :hello2: :hello2:

belkı olursun bacım best model  :k06: hele bı gonder de sen  :k06:
DEMI AMA BENDE YARIN ILK ISIM RESIMLERI ATMAK OLACAK
STUDYO RESIMLERI OLSUN...SALON DEGIL BENCE..AY NE COK SEY ISTEDIM..
BU ARAD NRDE CALISYORSUN BU KADAR GEC GELIYORSUN ALLAH YARDIMCIN OLSUN...
VE AVATARINDAKI KIZ SEN DEGISLIN HERHLADE SENI BEN KAPALI BILIYORUM YANLISIM VARSA DUZLET CANIM...AMA O FOTODAKI KIZ SENSEN BAYILIYORUM O RESME... :suclu: BEN KACAR IYI GECELR YARIN SBAH GORUSURUK

hüzünden_gelme

o avatardakı kız kım ben kım allah aşkına  :k06:
ben kapalıyım özelden atarım resmımı sen bana atarsan gelınlıklı pozunu bende kendı resmımı herşey karsılıklı  :k06:
o zaman benıde begenırsın demı  :laughing7:
mesaiye kaldım normalde çıkıs saatım 6  :-* iyi geceler şekerım tatlı ruyalar  :opucuk: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

hüzünden_gelme

veee konu açılmadan resımler geldi   :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

BIrazdanda konu açarımmmm  :occasion14: :occasion14:

tweety0555

hüzünden_gelme

:hello2: :hello2: EVET HANIMLAR SIRADIKİ YARISMAMIZ NE OLSUN  :hello2: :hello2:

tweety0555

vallahı benım aklıma gelmıyor ama ne olursa olsun artık bır nümerolu sayfam burası :toothy10: :muzz: