Yeni bir yarışma önerisi :)

Başlatan hüzünden_gelme, 27 Şubat , 2011, 15:37:45

« önceki - sonraki »

asya81

evet güzel fikir ama eşler kızar buna benim eşim için dedim  :cildir: :cildir: gelinlikte olabilir resimde yüsleri karalayıp :ehi:

ツgöçmen_54 ツ

EVET BENİM EŞİMDE ÇOK KIZAR AMA 1 GÜN KALMAK ŞARTIYLA OLABİLİR ::)

tweety0555

ayyy sızde eslerınıze soylemeyı verın canım :suclu: :suclu:vallahı benımkının ruhu duymaz...ama boyle bır yarısma olursa ben varım:))))en degısık en hos en cesur vs gıbı baslık olabılır...

doruk38

...ŞehzadEfe...

bilgisayarda normal çekilmiş dügün fotoğrafımız var studyo yok olursa bende katılırım
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

tweety0555

gusel fıkır demı ben cok akıllıyım demı kıslarrrr :laughing7: :k06: :k06:

tweety0555

nar cıcegı nooooolurrrrrr yarısmalara devam et su gelın fotoları yarısmasınıda yapalım:)))

hüzünden_gelme

Özelden Dolu mesaj aldım bu yarısmalarla ılgılı ve o kadar sevındım ki herkesın böle ısteklı olmasına  :opucuk: :opucuk: ve herkes devam et diyor valla bende çok alıştım arada bakıyorum bu yarısmalar konusuna sankı eksıklık varmıs gıbı  :laughing7: başkası açar dıye çok umutluydum ama sanırım kımse cesaret edemedı  :laughing7:

Kurban Bayramı geliyor  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: Et yemeği Yarışması düzenleyelim mi  :basardim: :basardim:

elif35

heee güzel olur valla bayramsa evimizde bol bol et olucak çok şükür bayram geçsin yapalım ben katılırım  :muzz:

tweety0555

BAŞLMANA COOOOK SEVINDIM :muzz: :muzz: :muzz: AMA BENIM FIKRIM BIRAZ YEMEK OLMASIN DEGISIKLIK OLSUN EN CESUR DUGUN FOTOLARI EN ILGINC DUGUN FOTOLARI EN KOMIK YAKALANMIS FOTOLAR VS VS OLABILIR BEN DUGUN TARAFTARIYIM YEMEK KURBANDA OGG GETIRIYOR BIRDE UZAR OZAMAN GERCI BEN YEMEKTE OLSA DUGUNDE OLSA CUMAYA KADAR KATILIRIM :suclu:CUMA GIDIYORUM  :suclu:

derbeder

bende sevindim, her ne kadar katilmasamda her yarismaya  :hello2:

et yemekleri bencede guzel fikir, ozlem seninkide guzel fikirmis  :icon_thumright:

yanliz bu sefer lutfen katilan katilsin katilmayanda katilmiycam katilmayacam diye blof yapip durmasin.

kavga cikmasin agiz tadiyla bir yarisma takip edelim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

suzannn

başlasın yarışmalar ben çok seviyorum

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: derbeder - 03 Kasım , 2011, 16:38:40

et yemekleri bencede guzel fikir, ozlem seninkide guzel fikirmis  :icon_thumright:

yanliz bu sefer lutfen katilan katilsin katilmayanda katilmiycam katilmayacam diye blof yapip durmasin.

Kesınlıkle katılıyorum zehraya  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

o zaman oylama açarız gelınler mı yarıssın yoksa yemekler mı  :laughing7:

tweety0555

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 03 Kasım , 2011, 19:45:43
Alıntı yapılan: derbeder - 03 Kasım , 2011, 16:38:40

YOOO GEREK YOK OYLAMAYA ET YEMEKLERINDEN SONRA GELINLERI YARISTIRIRZ :k06:
Kesınlıkle katılıyorum zehraya  :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

o zaman oylama açarız gelınler mı yarıssın yoksa yemekler mı  :laughing7:

hüzünden_gelme

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Tamam o zaman ben bu akşam açarım yemek yarısmamızı  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: