Ultrasonda Cinsiyet Tahmini Yanıltıcı Olabir??

Başlatan FeHi, 25 Şubat , 2011, 09:32:56

« önceki - sonraki »

Balböceği

Ah canım ya işte isteğe göre olmuyor maalesef  :k06:

B'nde hep kızım olsun diyordum doktor kız dedi 5 ay öyle sevdim sonra doktor erkek dedi içimden bişey koptu sanki bayağı üzüldüm zamanında  :k06: şimdi insan ne cahilim diyor.

iklima

5.aydan sonrada değişme ihtimalli var mi  :-ooo
Ben önümüzdeki kontrolde kesinlesir diye bekliyordum
Yavaş yavaş bişeyler almak istiyorum.herşeyi son aylara bırakmak istemiyorum
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: iklima - 22 Haziran , 2013, 20:56:27
5.aydan sonrada değişme ihtimalli var mi  :-ooo
Ben önümüzdeki kontrolde kesinlesir diye bekliyordum
Yavaş yavaş bişeyler almak istiyorum.herşeyi son aylara bırakmak istemiyorum

yok canim oyle bir ihtimal bazen denk gelebiliyor

ben uc farkli doktordan kiz oldugunu ogrendim icim rahat  :k06:

♣ ђคtเςє ♣

zerrinplt

mandalinaportakal

5 aya kadar nasıl yanlış görebiliyor doktorlar :icon_scratch:bence size erken söylemişler tahminlerini.kimi doktoralr ikili taramada kız ya da erkek olabilir diyorlar.anneler de heveslenip kabulleniyorlar.bir sonraki muayenede gerçek ortaya çıkıyor.

mandalinaportakal

herkes benim karnıma bakıp bu erkek karnı diyor.doktorum aylardır kız diyor.doktoruma güveniyorum ama insanlar aklımı bulandırıyor.her muayenede soruyorum doktoruma hala kız di mi diye.adam gülüyor ve evet diyor  :k06:

duygusu

Benım kızım olacagını doktorum 13. Haftada bıldı :opucuk:

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 11 Eylül , 2014, 09:51:05
herkes benim karnıma bakıp bu erkek karnı diyor.doktorum aylardır kız diyor.doktoruma güveniyorum ama insanlar aklımı bulandırıyor.her muayenede soruyorum doktoruma hala kız di mi diye.adam gülüyor ve evet diyor  :k06:

aaaa bende aynı durumu yaşıyorum.millet karnıma bakıp erkek göbeği bu diyor.ama doktorum kız diyor.detaylı ultrasona girdiğimizde o doktorda kız demişti.

ilk bebeğim erkek olduğu için napalım buda erkek gelirse kıyafetleri hazır zaten.vermemiştim kimseye.alınan pembiş kıyafetlerde hediye gider artık.aman sağlıklı olsunda... :k06: :k06: :k06:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

asya81

İşinin ehli bir doktor ise 14. Haftada net görür lakin onda yanılma olduysa ayrıntılı ultrasonda görülür net bir sekilde.
Cunku butun organları kan akış hızı bile görülüyor

makaron

Benim 11. Haftada soylemişti. Kesin mi dedim evet demişti.

ยรlคภ๓คz göภlüm

20 Kasım , 2014, 08:24:44 #26 Son düzenlenme: 20 Kasım , 2014, 08:26:29 ยรlคภ๓คz göภlüm
benim de 11. haftada belli oldu. doktor "ne hissediyorsun?" diye sordu. ben de "erkek" dedim. doktrorum " bir oğlun  daha olacak" dedi.  hem de %99 dedi.  o zaman bile yerinde durmuyordu, çok hareketli bir bebek demişti. çevremdeki birçok kişi beni teselli etmeye çalıştı. oysa ben üzülmedim başta bir burukluk oldu ama hemen geçti.  sanki onun tırnağını yapma şansımız var. iki tane paşam var niye üzüleyim

makaron

Ne yalan soyliyim basta ben de biraz üzülmüştüm. Oglan cocuğa zor derler hep. Şimdi bi oğlum daha olsa allahtan ne isterim. Cok güzel bir duygu. Hayatımın en mutlu gunleri sanki daha once hiç mutlu olmamışım. Bu gece sadece 2 saat uyudum. 2 saat uykuyla işe geldşm. Eve gitsem de sabaha kadar tutsa beni yine diye bakıyorum

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de ikisinde de ilk duyduğumda biraz içim kötü oldu sonra hemen geçti canlarım onlar benim
sorma canım ben de bir haftadır çok az uykuyla duruyorum. dün gece özellikle çok az uyudum parça parça.ufaklık hasta, büyük oğlum da hasta. ben de grip oldum ama dinlenme şansım yok. grip ilacı alamıyorum alerjim var, bitki çaylarını içmeyi sevmiyorum.