chilek DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

Başlatan βαlκιz, 25 Şubat , 2011, 02:07:33

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

nice yillara oglunla esinle beraber  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

miray

doğum günün kutlu olsun chilekkkk  :flowers:  :flowers:  :flowers:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

dilekcim iyiki doğdun arkadaşım nice yıllara
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

✿گสЯเ_ќĮż✿

DİLEKÇİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN  :flowers: :flowers: :flowers:

NİCKİNE UYGUN BU PASTADAN BENDEN SANA HEDİYE OLSUN  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

<<AyBüKe>>

Doğum günün kutlu olsun canım ..   :opucuk:   Eşinle ve oğlunla uzun,sağlıklı ve mutlu yıllar  :amin: :nazar:

dilengisk

ayyy siz ne supersiniz arkadaslar yaaa nasıl mutlu oldum anlatamam. fırsat bulup giremedim foruma bi vakit buldum bi baktım

ayyyyy cok duygulandım cookkk. hepinize kucaklar dolusu sevgiler opucukler

hepiniz harikasınız harikaaa

Balböceği

Dogum gunun Kutlu olsun dilekcim  :flowers:

dilengisk

cok tesekkurelr kuzucummm.50. yaslarımızı da kutlarken birlikte oluruz insallaaahhh bu sefer de  bebeklerimizin universite dertlerini tartısıo olalımmm inşallaaahh

**Gül**

Dilekcigim Ozur dilerim daha yeni gorebildim  :-[ :-[ :-[ :-[
Biraz daha bekleseymisim bidahaki yasgunune yetisirmisim  :-* :-*

Canim yeni yasin sana tum guzellikleri getirsin her gunun digerinden guzel olsun. Sadece bu yasinda degil Tum hayatin boyunca hep sevdiklerinle birlikte uzun saglikli mutlu bir omur surersin insallah. Nice senelere  :love9: :love9:
Minik Bir Ask Dogdu
     22/01/2011

dilengisk

Alıntı yapılan: **Gül** - 02 Mart , 2011, 16:39:07
Dilekcigim Ozur dilerim daha yeni gorebildim  :-[ :-[ :-[ :-[
Biraz daha bekleseymisim bidahaki yasgunune yetisirmisim  :-* :-*

Canim yeni yasin sana tum guzellikleri getirsin her gunun digerinden guzel olsun. Sadece bu yasinda degil Tum hayatin boyunca hep sevdiklerinle birlikte uzun saglikli mutlu bir omur surersin insallah. Nice senelere  :love9: :love9:

cnmmm valla ben goremediklerimi soylesem gulmekten catlarsın gozumdeki gozluk, sacımdaki toka, kulagımdaki tel, elimdeki kumanda ... eşim sen yakında beni de goremiceksin diyo sen bnm dgunu sayfamı gormemişsin nolcakki:)  minnacık bıdıklar şaftımızı kaydırdı valla

guzel dileklerin için çok teşekkür ederim kuzucum kocaman opuyoruz seni ve minnosunu sevgiler :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Mine'l Aşk

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

dilengisk

♥ღвüşяαღ♥

dilengisk

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

cok cok cok tesekkur ederiiim cnmm