3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..

Başlatan hüzünden_gelme, 23 Şubat , 2011, 22:13:53

« önceki - sonraki »

3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..

Galete Unlu Lokmalık Börek
12 (30%)
Milföylü Talas Böregi
4 (10%)
Sebzeli Börek
4 (10%)
Tavada Patatesli Açma Börek
2 (5%)
Gül Börek
6 (15%)
Sodalı Börek
2 (5%)
Patatesli Tava Böregi
1 (2.5%)
Kremalı Tavuklu Börek
1 (2.5%)
Patatesli Gazel Böreği
8 (20%)

Toplam Oy Verenler: 40

Oylama kapandı: 26 Şubat , 2011, 22:13:53

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

beteray

Galete Unlu Lokmalık Börek4 (25%)
Milföylü Talas Böregi1 (6.3%)
Sebzeli Börek3 (18.8%)
Tavada Patatesli Açma Börek2 (12.5%)
Gül Börek4 (25%)
Sodalı Börek0 (0%)
Patatesli Tava Böregi0 (0%)
Kremalı Tavuklu Börek1 (6.3%)
Patatesli Gazel Böreği1 (6.3%)
Toplam Oy Verenler: 16
Oylamanın kapancağı tarih:: 26 Şubat , 2011, 22:13:53
« önceki sonraki »Yanıtla
Haberdar Et
Okunmadı say
Arkadaşına gönder
Yazdır
Sayfa: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] Gönderen Konu: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır.. (Okunma sayısı 729 defa) {narin}Süper Üye

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #135 : 24 Şubat , 2011, 23:41:01 »Alıntı

genemi oylama yaws ayni borege vedim oyumu ve fotograflar gozukuyor, gerci gecen seferdede gozukuyordu bende. oy vermeden "sonuclari goruntule" butonuna basincada gosterim yok.Moderatöre rapor et Kayıtlı
--------------------------------------------------------------------------------
esma...Kıdemli Üye

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #136 : 24 Şubat , 2011, 23:43:39 »Alıntı
bende bazıları hala kurbagalı gozukuyoooModeratöre rapor et Kayıtlı
--------------------------------------------------------------------------------
ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღSüper Üye

Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα вαηα∂α ηαѕιρ єт.

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #137 : 24 Şubat , 2011, 23:47:35 »Alıntı
Alıntı yapılan: esma... - 24 Şubat , 2011, 23:43:39bende bazıları hala kurbagalı gozukuyooo
bendede Moderatöre rapor et Kayıtlı Aℓℓαн'ιм göηℓüм∂є σℓαηι нαккιм∂α нαуιяℓι єуℓє, нαккιм∂α нαуιяℓι σℓαηι göηℓüмє яαzι єуℓє αмιη..
F/ST/KSüper Üye

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #138 : 24 Şubat , 2011, 23:50:04 »Alıntı
ben üyeyim sayfada açık ama göremiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaModeratöre rapor et Kayıtlı

Uploaded with ImageShack.us
κгαĿiçєSüper Üye

*Leyla'dan Mevla'ya*

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #139 : 24 Şubat , 2011, 23:50:44 »Alıntı
Alıntı yapılan: F/ST/K - 24 Şubat , 2011, 23:50:04ben üyeyim sayfada açık ama göremiyorum yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

bu sayfayı tekrardan açıp kapa Moderatöre rapor et Kayıtlı

ღ♥ღ คşкเ๓ςเ๓ღ♥ღSüper Üye

Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα вαηα∂α ηαѕιρ єт.

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #140 : 24 Şubat , 2011, 23:51:01 »Alıntı
nasıl oy vercem ben 3tanesini göremiyorum Moderatöre rapor et Kayıtlı Aℓℓαн'ιм göηℓüм∂є σℓαηι нαккιм∂α нαуιяℓι єуℓє, нαккιм∂α нαуιяℓι σℓαηι göηℓüмє яαzι єуℓє αмιη..
F/ST/KSüper Üye

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #141 : 24 Şubat , 2011, 23:51:39 »Alıntı
açtım kapattım yine olmuyo yaaaaaModeratöre rapor et Kayıtlı

κгαĿiçєSüper Üye

*Leyla'dan Mevla'ya*

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #142 : 24 Şubat , 2011, 23:53:57 »Alıntı
bende açıp kapattım ama gorundu..
tarıfı gorulmeyen arkadaslar bana tekrardan atsın ben başka sıteden yukleyeyım

Moderatöre rapor et Kayıtlı

{narin}Süper Üye

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #143 : 24 Şubat , 2011, 23:54:07 »Alıntı
kizlar bence borek ismine gore verin oyunuzu, baska careniz yok ya da hangi kurbaga hosunuza gidiyorsa ona verin oyunuzu Moderatöre rapor et Kayıtlı
beterayAktif Üye

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #144 : 24 Şubat , 2011, 23:54:33 »Alıntı
Değiştir
Sil
Moderatöre rapor et 85.99.161.26
Mine'l AşkKıdemli Üye

ѕєν∂ιğιм ѕєηιηℓє νє σğℓυмℓα уαşℓαηмαк ιѕтιуσяυм

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #145 : 24 Şubat , 2011, 23:54:55 »Alıntı
Biraz zorlandım seçim yapmada...Maşallah hepsi çok leziz görünüyor...

Ellerinize sağlık..Emeğinize sağlık..Moderatöre rapor et Kayıtlı

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah
asuman1981Aktif Üye

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #146 : Bugün, 00:00:40 »Alıntı
VALA HEPSİ ÇOK GÜZEL GÖRÜNÜYO BİDE AÇIM ÜSTÜNE ZOR OLSADA BİRİNİ OYLADIM BENDE HEPİNİZİN ELİNE SAĞLIKModeratöre rapor et Kayıtlı
F/ST/KSüper Üye

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #147 : Bugün, 00:04:59 »Alıntı
ÖZGEEEEEEEE

FORUMDAN PC YE KOPYALA RESİMLERİ

ORDANDA DİĞER SİTEYE AKTARIM YÜKLEModeratöre rapor et Kayıtlı

♥♥♥♥--ilkay♥♥♥♥Süper Üye

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #148 : Bugün, 00:10:34 »Alıntı
özgecim verdiğim link eline geldi dimi...Moderatöre rapor et Kayıtlı[ Img] [/ url] http://lt1f.lilypie.com/444Vp2.png [img] [url = http://lilypie.com] [img]
°ღ♥ღ° PıNaR°ღ♥ღ°Süper Üye

Ynt: 3.Yarışmamız ''BÖREKLER'' Yarışmamız Anket Oylamamız Açılmıstır..« Yanıtla #149 : Bugün, 00:12:28 »Alıntı
ya oylar ne durumda ben göremiyorum ki
yönetim bir çözüm bulabilirmi acaba merak ediyorumm Moderatöre rapor et Kayıtlı

beteray

kızlarr oyların son durumunu kopyaladım ama çooook yer kopyalamışım idare edin :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

°ღ♥ღ°AşK-ı DeRuN°ღ♥ღ°

ettik gitti şekerim  :ehi: saol patatesli gazel böreğine bayıldım hmmmm birde tek lokmalık olana

ben genelde tek lokmalık herşeyi severim  :ehi:  :ehi:  :ehi:

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: F/ST/K - 25 Şubat , 2011, 00:04:59
ÖZGEEEEEEEE

FORUMDAN PC YE KOPYALA RESİMLERİ

ORDANDA DİĞER SİTEYE AKTARIM YÜKLE

aynen böyle yaptım zaten
oylamaları sıfırladım resımler gorunmuyor dıye haksızlık olmasın dıye tekrardan verıcek herkes

fıstık

Demet_dk

βαlκιz

şiiit göremeyenler :director: benim böregi söylüyorum ona oy verin boşa gitmesin oylar  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Demet_dk

βαlκιz

Demet_dk

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

haksızlıııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııık :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

βαlκιz

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 25 Şubat , 2011, 01:12:17
çaktırmayın he söylemedim tamam mı :suclu: :ehi:
ok
hadi bakalım
geçmiş sayfaları okumadan dalanlar buyrun :ehi:  :ehi:  :ehi:  :ehi:

fıstık

BEN ÇOK SIKILDIM VE OYUMU VERDİM

KURBİŞ KURBİŞ YETER YAAAAAAA