27 Nisan , 2024, 12:48:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KORKUYORUM

Başlatan aydinays, 23 Şubat , 2011, 12:33:24

« önceki - sonraki »

aydinays

Slm Kızlar, Eşim iki aydır bebek istiyor. Bu ay o benden hevesli. Geçen ay ben yumurtlama zamanlarını takip etmiştim. Bu ay ben bıraktım takip etmeyeceğim dedim kendi kendime. Şimdide o takip etmeye başladı. Sanki bana bir şey olacakmış gibi üstüme düşmeye başladı. Bendede annelik korkusu kapladı. Sanki şu an bebeğimiz olsa ben iyi bir anne olamayacakmışım gibi hissetmeye başladım. Ve eşimin bu kadar istekli olması mı etken acaba???

Görüşlerinizi benimle paylaşırmısınız?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

canım eninle aynı durumdayım es konusunda gecen tvde birsey izledik esimde bende duygulandık dedki allhım bizede ver artık diye dua etti benden cok hevesli ve buda beni senn gibi korkutuyr canım bakabilecek miyim diye ama evlat sahibi olan herke onu kucagına aldıgın anda lalah bütün annelik yeteneklerini sana veriyor diyorlar bence hiç korkma ama esle bunda cok etken cnm bnm

Lă_Tăhzen!

merhaba canım hakkında hayırlısı olsun öyle düşünme neden iyi bir anne olmayacakmıssın ki

tabi ilk çocuklar oldu için tecrubesizlikler oluyor kimse anneliği dogustan ögrenmiyor

olsun bi göreceksin anaçlık ruhumuzda var bizim :D

aydinays

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 23 Şubat , 2011, 12:35:18
canım eninle aynı durumdayım es konusunda gecen tvde birsey izledik esimde bende duygulandık dedki allhım bizede ver artık diye dua etti benden cok hevesli ve buda beni senn gibi korkutuyr canım bakabilecek miyim diye ama evlat sahibi olan herke onu kucagına aldıgın anda lalah bütün annelik yeteneklerini sana veriyor diyorlar bence hiç korkma ama esle bunda cok etken cnm bnm

Dün akşam oturmuş canım sıkıılyor diyor. Şimdi çocuğumuz olsaydı canımız sıkılmazdı onunla ilgilenirdik diyor. Annelik çok zor ve güzel bir şey bir yanım deli gibi çocuk istiyor bir yanımda vesvese yapıyor. Sanırım bebeğimiz bize gelene kadar bu duygu karmaşasında gidip geleceğim. Birde benim annem yanımda değil. Benim bulunduğum yerde ailemden kimse yok. EŞimin tarafı var sadece. Bir kızın annesine en çok evlenince ihtiyacı oluyormuş bunu evlenince anladım. Bakalım hakkımızda hayırlısı.

Canan umarım allah gönlümüze göre verir. İlk önce eşlerimizin gönlüne göre verir. Onların gözlerindeki o istek, sevginin meyvesi .... :love3: :love7:
Çok duygulandım. Bu aralar çok duygusal nedense  :crybaby2:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

amin cnm benm inş senin en kısa zamanda olur cok beklemezsin tatlım

aydinays

Alıntı yapılan: Ahde_VeFa - 23 Şubat , 2011, 12:36:49
merhaba canım hakkında hayırlısı olsun öyle düşünme neden iyi bir anne olmayacakmıssın ki

tabi ilk çocuklar oldu için tecrubesizlikler oluyor kimse anneliği dogustan ögrenmiyor

olsun bi göreceksin anaçlık ruhumuzda var bizim :D

Küçüklüğümden beri çok severim bebekleri, çocukları sanırım dediğin gibi ilk annelik duygusu nasıl bir anne olacağım sanırım bunun etkisi var. Teşekkür ederim ahde vefa.

aydinays

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 23 Şubat , 2011, 12:47:58
amin cnm benm inş senin en kısa zamanda olur cok beklemezsin tatlım

Sanırım siz iki yıla yakın bir süredir evlisiniz. Ne kadardır çocuk istiyorsunuz?

HASRET!M S@N@

en basından beri cnm bnm

aydinays

Alıntı yapılan: [C@N@N&GÖKH@N] - 23 Şubat , 2011, 12:59:05
en basından beri cnm bnm

Allah gönlünüze göre versin canım. Allah çok bekletmeden kucağınıza almayı nasip etsin.

KasrıCinan

CANIM NE KADAR SANSLISINKİ EVLADINA DÜSKÜN Bİ KOCAN OLACAK COCUGUNU COK SEVECEK.ALLAH ONUN KOLAYLIĞINI VERİR SEN HİÇ MERAK ETME.KİMSE ANNE KARNINDA ÖĞRENMİYORKİ.MUHTESEM Bİ DUYGU OLMALIKİ ANNE RAHMİNE DÜSTÜĞÜ AN İNSAN ONUN İÇİN HERSEY YAPMAYA HAZIR HALE GELİYOR.BENİM ESİM İÇİNDE YASIYOR SEVGİSİNİ MESELA.DISA VURMUYOR HİÇ.KESKE DİYORUM BİRAZ DA O UGRASSA.COK İSTİYO SÖYLÜYO AMA ÇABALAMIYOR.HİÇ KORKMA.BAK BEN HAMİLE KALDIĞIMDA YATAKTA YATARKEN BİLE ONA BİRSEY OLACAK DİYE YATMAYA KORKUYORDUM AMA RABBİM ALDI.BEBEĞİNİZ OLDUGUNDA ESİN SANA Bİ DAHA ASIK OLACAK UNUTMA.BENİM ESİMİN İLGİSİ DAHA ÇOK OLMUSTU.MUTLLUGUNUZA MUTLLUK KATACAK EMİNİM

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 23 Şubat , 2011, 13:00:35
CANIM NE KADAR SANSLISINKİ EVLADINA DÜSKÜN Bİ KOCAN OLACAK COCUGUNU COK SEVECEK.ALLAH ONUN KOLAYLIĞINI VERİR SEN HİÇ MERAK ETME.KİMSE ANNE KARNINDA ÖĞRENMİYORKİ.MUHTESEM Bİ DUYGU OLMALIKİ ANNE RAHMİNE DÜSTÜĞÜ AN İNSAN ONUN İÇİN HERSEY YAPMAYA HAZIR HALE GELİYOR.BENİM ESİM İÇİNDE YASIYOR SEVGİSİNİ MESELA.DISA VURMUYOR HİÇ.KESKE DİYORUM BİRAZ DA O UGRASSA.COK İSTİYO SÖYLÜYO AMA ÇABALAMIYOR.HİÇ KORKMA.BAK BEN HAMİLE KALDIĞIMDA YATAKTA YATARKEN BİLE ONA BİRSEY OLACAK DİYE YATMAYA KORKUYORDUM AMA RABBİM ALDI.BEBEĞİNİZ OLDUGUNDA ESİN SANA Bİ DAHA ASIK OLACAK UNUTMA.BENİM ESİMİN İLGİSİ DAHA ÇOK OLMUSTU.MUTLLUGUNUZA MUTLLUK KATACAK EMİNİM

CANIM ÇOK SAĞOL. ALLAH SANA TEKRAR O DUYGUYU YAŞATSIN. BEBEĞİNİZİ KUCAĞINIZA ALDIĞINIZ GÜNE KADAR BÜTÜN BU SÜRECİ BİRLİKTE DAHA EN İNCE AYRINTISINA KADAR YAŞARSINIZ. ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN.

bebişim616161

cnm eşin üstünde baskı yaptıkca kendini korkutuyorsun haliyle kendine güveninde yok oluyor ama bi kadının içinde bebek sevgisi anne sefkati olduktan sonra neden bakamasın ki bebeğe eminimki en iyi annelerden olacaksın :opucuk: