27 Nisan , 2024, 16:44:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Abi, Kız Kardeş Diyalogları :)))

Başlatan mavibiberon, 10 Mart , 2011, 21:32:42

« önceki - sonraki »

belkis_nur

iki abim var ,allahim saglikli hayilri uzun omur versin,ve tek kizim ;kiz kardesiminde olmasini isterdim.iyiki var abilerimmm..ehh bendimkilerde pek kiskanclardi o zor oluyordu ,baska yonleri cok iyi ,korumalari falan canim abilerimmm

elif35

- biricik kardeşim benim dünyanın en güzel kızkardeşi cınımm..
- param yok, su getiremem, bakkala gidemem ders çalışıom
- allah cezani vermesin ben istemesem seni yapmıyolardı ama
aynı diyalog bizde de olurdu  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

-git bakkaldan bana sigara al gel
=banane bee git kendin al gel
-ya git diyorum sana  beeee
=seni babama dicem işte sigara içiyo diyeee
-sıkıyosa söyle bakalım ne oluyo o zaman
=söylücem işte görürsün
(bu laftan sonra abim beni odaya kilitledi  :k06:)
-yaaaaaa açsana kapıyııı
(babam gece çalışıcaktı o gün işi erken bitmiş erken geldi baktım odanın kapısı açıldı )
-çık çık çık babam geliyo bişey dersen seni gebertirim
=tamam beeee
:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
kaç yıl geçti unutmam bu diyaloğu  :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

benim hiç abim olmadı  :-[ aslında küçük emrahın boynu bükük kaşlar yukarıda smileyi olsaydı cuk oturacaktı , en benzeyeni buydu  :ehi:

banu_fth

ayyyyyyy aynen yaaa benimde vardı .. aynen böleydik ..

okuldan gelirdim ..

-tost yap süt ısıt
--banane kendin yap yaa ben de yorgunum ben de okuldan geldim ödevlerim var hem
- tostumu yap bak !! sonra git ödvini yap
-- ya yetişmmez çok benim ödevim .. kendin yap
- o zaman ringe çık  ( ring annemlerin yatağı .. orda dövüodu beni  :ehi: :ehi: )
-- tamam beeeeee offfffff..

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

- banu bu ne ?
-- valla bilmiyorum ama annem sanırım çişini yapıo ona . .  :icon_scratch:
-bebek bezi gibi bişeymi ?
--sanırım öle bazen takıyo annem belki iş yerinde gidemiyordur wc ye  :dontknow: ne bilim ben yaa hiç sormadım ki :dontknow:
- biz de deneyelimmi  ???
-- nası yani  :icon_scratch:
- ya çişini mi yapıo anlamak için biz de çişimizi yapalım  8)
-- tamam o zaman ver bitane git .. ben burda deniycem ..
-önce su içelim ama
--tamaaaammmmmm

yaptık sonuç ikimizde elimizde pedler wc ye doğru koşuoduk  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
herşey batmıştı .. neyseki yaz dı ve halı yoktu evde .. yoksa annem bizi uffff kesin oklova ile parçalardı  :toothy10: :toothy10:

yıllar sona bunu telde bana hatırlattı .. koptuk resmen yarım saat gülmekten konuşamadık .. ne manyak mışız diye ..
meraklı melehatlar  :ehi: :ehi: :ehi:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

bir gün de mahallenin bütün çocuklarını eve toplamıştık .. herkes bi yerde bi oyun oynuodu .. tavla + satranç+ monopoly + evcilik + savaşçılık + vb..
annem işten bi geldi  :-ooo :-ooo :-ooo
- dışarı dışarı hepiniz dışarı  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:
biz de abimle sıvışıoduk ..
- siz nereyeeeeeeeeeeee  :cussing: :cussing: :cussing: diye bi çığlık  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
sonra oklava elinde biz kaçtık annem kovaladı  :ehi: :ehi: :ehi:
oklava kırılınca kurtulduk sandı ama annem darp a devam etmişti ..  :suclu:

-------------------------------------------------------------------------------------------------

pek sahip çıkmasada .. evlendi evleneli beni unutsada .. olsun .. o mutlu olsun .. güzel günler geçti herşeye rağmen .. çok dayağını yedim .. ama olsun ..

-----------------------------------------------------------------------------------------------

- banuş hiç konuştuğun biri var mı kız .. valla söle yani ben öle şelere kızıodum eskiden ama artık büyüdün ..
-- ben şok  :-ooo yok abi yaa öle bişe .. hem babam duyarsa keser beni ne demek öle şey aa yok yok öle bişe ..  :k06:
- söle kız sölemiycem babama tabiki .. sadece ben tanıyım biliyim diye dedim .. yani kötü biri olmasın seni kandırmasın diye dedim ben tanıyım ..
-- hıı o zaman var ..
- ne var mıııııı .. gel lan buraya  :caca: :caca: :caca: :caca:

ay bi güzel dövmüştü beni .. çocuğun ismini de aldı  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

miray

hepsine koptum  :ehi:  :ehi:  :ehi:
benim abim yok ama erkek kardeşim var yaşlarımız yakın birbirine
bazen bunlara benzer diyaloglarımız olmustur  :)

ayysnn

bnim de abim var 1 tane
bn evlenene kadar kavgamız eksik olmazdı.bn evlendim artık kavga gürültü bitti arkamda bi güvence bnim için saolsun oda bni sahiplenir hep.
o hala bekar ama
gerçi çok yaş farkımız yok ama olsun severim abimi
bnde ilk çocuğumun erkek olmasını evde bi tane abi olmasını isterdim ama kısmet ilk bebeğim inş. kız olucak

ayy

benimde iki tane var rabbim onlara uzun ömürler versin ve çok özledim yaaa yineee :'( :'(
ama diğerinden küçük olanın çoook dayagını yedimmm vavvv onuda özlemişimmmm :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

-ayşe sofrada tuz yok kalk getirrr
-offfffff
-cırtttttt (o neymi çatal omzuma girdi)

vay öküz essaktan girdiydiii
abim görmüş yakala sen bi güzel benzettt..
bi baktım benim öğretmen abimin kulağına asılıyooooooo :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

pek korurdu beniiiiiii

-ayşe paran varmı
-yooooooookkkk
-gözüme bakta söyleeeee
- yokkkkkkk
_ver hepsini bana :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:

çok paramı aldıııııı

gıdıklamada görrr sopa var ucundaaaa :ehi: :ehi: :ehi:

------------------------------------------------herşeye ragmen bazen dönebilsek keşke ne güzeldi.şimdi ben 18 saat uzaklıkta cehennemin dibinde gibiyim onlarsızzzz :'( :'( :'( :'(