Kutlu Doğum Haftası İçin Salavata Başlayaşım

Başlatan HASRET!M S@N@, 23 Şubat , 2011, 09:52:55

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

23 Şubat , 2011, 09:52:55 Son düzenlenme: 04 Nisan , 2011, 10:18:34 g10ca
kızlar diyorumki 20 nisan efendimizin dorum günü kutlu dogum haftası o güne kadar hepimiz salavat getirelim liste yapmayı bilen biri hergün yazsın ve o gün duasını yapalım diyorum herkes salavat getirdikce yazar ben inanıyorumki o güne kadar epey birikim yapmıs  oluruz daha cok var nasılsa ne dersiniz

KasrıCinan

EVET CANIM HAKLISIN ÇEKEN ARKADASLAR O GÜN TOPLUCA 19 NİSAN MESELA NE KADAR ÇEKTİKLERİNİ YAZSIN 20DE BAĞISLARIZ

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

HASRET!M S@N@

Oº°‘¨SeLiN¨‘°ºO

HASRET!M S@N@

kelebegimm

kizlarr hemen baslayalim o zamannnn listeyi kim yapcakk

]

HASRET!M S@N@

canım sen cektiğin kadarını yaz ben hergün herkesinkini toplarım gün sonunda yazarım burda öyle yapalım olmazsa liste yaparsak karısır

kelebegimm

]

Lă_Tăhzen!

şimdilik 1000 tane alayım çektikce ilave ederim Allah razı olsun..

HASRET!M S@N@

Lă_Tăhzen!

keşke birazda bu sayfa rağbet görseydi efendimize yuzlerce binlerce  salavat hedye etmıs olurduk :-\

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cok guzel dusunmussun canim eskiden hergece 100 tane salavat getirirdim cocuk olunca neden savsakladim anlamadim Rabbim affetsin  :amin: insallah bende ozen gosterecem eskisi gibi gunde 100 tane okusam ne mutlu bana  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

KasrıCinan

evet bende öyleydim her gün 100 tane mutlaka çekerdim ama insan arada dedigin gibi savsaklıyor haydin kıslaar bu sayfa akıp gitsin neden kimse katılmıyor :dontknow:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

suzannn

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

BENDE CEKERİM CEKTİKÇE SAYISINI BURAYA YAZARIM ÇOK GÜZEL SAYFA OLMUŞ BURASINI DOLUP TASIRALIM LÜTFEN

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url