Doğumun yaklaştığını nereden anlayabiliriz???Bilemedim... :(

Başlatan Wunsch, 19 Şubat , 2011, 14:14:17

« önceki - sonraki »

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: pırıl - 19 Şubat , 2011, 15:05:38
canım bizde birazda ırsi sanırım 37. haftayı aşan yok doğumda :k06:
umarım ben günümde doğururum,insan yinede acabamı diyor,haftaya doktora gidicez bakalım o nedicek
.hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin allahımmm :amin:
irsilik vars olailir bilmiyorum insallah saglikla gelsin tum bebisler  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

Alıntı yapılan: Wunsch - 19 Şubat , 2011, 15:07:33
benimde kasığımdaki ağrı fena
bacakalrıma vuruyor
daha önce böyle olmuyordu
ben de birden panik yaptım
zaten doktor 5 dakikadan fazla ayakta kalma
bebek normalinden büyük dedi
cok oturmak veya ayakta drmak bacaklarin agimasina ve ayak siskinligine neden olur mumkun oldugunca uzan canim sol tarafa uzan hamisleri baya rahatlatiyo sirt ustu uzanma nefes zor alirsin bebek buyudukce nefesin zorlasir zaten Allah kolaylik versin canim benide bekliyo zor gunler ben daha yolun basindayimm  :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Wunsch

Alıntı yapılan: pırıl - 19 Şubat , 2011, 15:05:38
canım bizde birazda ırsi sanırım 37. haftayı aşan yok doğumda :k06:
umarım ben günümde doğururum,insan yinede acabamı diyor,haftaya doktora gidicez bakalım o nedicek
.hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin allahımmm :amin:

İnşallah canım...

Wunsch

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 19 Şubat , 2011, 15:13:14
Alıntı yapılan: Wunsch - 19 Şubat , 2011, 15:07:33
benimde kasığımdaki ağrı fena
bacakalrıma vuruyor
daha önce böyle olmuyordu
ben de birden panik yaptım
zaten doktor 5 dakikadan fazla ayakta kalma
bebek normalinden büyük dedi
cok oturmak veya ayakta drmak bacaklarin agimasina ve ayak siskinligine neden olur mumkun oldugunca uzan canim sol tarafa uzan hamisleri baya rahatlatiyo sirt ustu uzanma nefes zor alirsin bebek buyudukce nefesin zorlasir zaten Allah kolaylik versin canim benide bekliyo zor gunler ben daha yolun basindayimm  :k06:

Allah hepimize de hayırlı hamilelikler ve hayırlı doğumlar versin.... :amin:

Wunsch

Yardımlarınız için hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar...  :flowers:
Rabbim hepimizin bebişini bize bağışlasın, sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmelerini nasip etsin...  :amin:

ceylin eslem

5 gün sonra bende doktoruma gideceğim.37 haftalığım.3 gündür bebeğin iyice doğum kanalına indiğini hissediyorum.rahimdeki krap ve batmalardanda rahim açılmaya başlıyor sanırım.biran önce doğursam çok özledim oğlumu  doğumdanda korkmuyorum.inşallah herşey yolundadır.

Balböceği

Aslinda bunlar normal yalanci dogum agrilari girer cikar

fazla telaslanma ama doktora gitmeyide ihmal etme ..

Rabbim bir avazda kurtarsin sizleri  :amin:

burcum

genelde 32 ve 34.cü haftalar arası bebek rahim ağzına kafasını dayar yani doğum pozisyonunu alır rahimağzına kafayı dayadıktan sonra ağrılar artar benim de öyle olmuştu daha bir ağırlaşır insan bebeğin hareketleri azalır vücut kendini doğuma hazırlamaya başlar buarada suyun azaldıysa da bebeğin hareketleri azalır günde 20 kere hareket ediyorsa normal diye biliyorum sen gene de dr unla görüş :icon_thumright:

°o.O євяυ O.o°

cnm bnce dr bi git bnmde doğumdan önceki günler

olmuştu bu saplantılar fln önemsemedm daha var die

ama bebiş geldi ;)

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

AyNi

doğumum yaklaştıkca benim ağrılar azalıyor arkadaşlar  :ehi: :ehi: :ehi: arada kasık ağrılarım ve sızı oluyor ama ondan hariç sıkıntım yok çok şükür...  :icon_scratch: :icon_scratch:

mesela bugün çok şükür hiç bir sıkıntım ağrım olmadı, sadece hemen yoruluyorum, nefes nefese kalıyorum... ama çok şükür evim temizliğini bile bugün ben yaptım  :laughing7: :laughing7:

ne zaman doğacak kızıııım  :caca:

pırıl

benimde kemik ağrılarım var ya,bacak aralarım felaket ağırıyor.belimi söylemiyorum zaten bugün doktora gidicez bakalım oğluş ne durumda,umarım herşey yolundadır.hepimizi bir avazda kurtarsın rabbim :amin:

Wunsch

Wunsch

Bu arada kızlar, doktora gittim... Bebiş çok büyüdüğü için ağrılarım ve diğer belirtiler ortaya çıkmış.
Zamanla ağrılarım daha da artabilirmiş. Doğum tarihini tam olarak söylemese de doktorum 3 hafta sonra beni doğuma alacakmış
yani 38. hafta bitiminde.... Bu arada sonunda doğum şekline de karar verdim. Genel anestezi sezeryan istiyorum.
Benim için en iyisi bu, çünkü belimde düzleşme var.  Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin, bebişlerimizi sağlıklı bir şekilde kucağımıza alalım inşallah.  :amin: :amin: :amin:   
:binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

burcum

genel anestezi den uyanırken çok ağrın oluyormuş canım olan herkes aynı şeyi söylüyor ben epidural tavsiye ederim :icon_thumright:

Wunsch

epiduralde iğne bele yapıldığı için istememiştim. Belimde düzleşme var, iğne
yapılırken daha çok zarar görmekten korktum...